Финал на Световното 2010

Испания ще е
 
От: Финал на Световното 2010

Който пръв вкара гол той ще победи.

Дано не се стигне до дузпи че тогава на холандците може да им излезе късмета
 
От: Финал на Световното 2010

Честито на новия световен шампион-ИСПАНИЯ
:D:D:D
 
От: Финал на Световното 2010

Октоподът позна, ама тъпия онлайн букмейкър ме прецака яко, щото било победа след продължения и въпреки че бях заложил на испания все едно съм загубил...:mad::mad::mad:
 
От: Финал на Световното 2010

Не го ли знаеш тоя номер :) Трябваше да сложиш за победител на световното,коефицента е същия ... Лапат яко мамка им хиени
 
От: Финал на Световното 2010

Това, че не четете условията им за ползване, не значи че са ви прецакали :) Както онлайн вариантите, така и офлайн такива пишат дори в програмите си с едни дребни буквички, че резултатите се приемат само в редовното време, и под редовно време да се чете 45те минути от полувремето. Дори и някой да вкара в три минутното продължение след редовните 90 - ще загубите. Всяка фирма си има леки вратички да ви вземе парите. Друг е въпроса до колко вас ви интересува какво правите с тях. След като не сте прочели въпросните точки, то си заслужавате загубата на пари.
Отностно мача - беше доста по-скучноват от вчерашния и съжелявам, че Рубен се издъни по този начин. Предвид показаната игра и възможностите резултата трябваше да бъде 2:1 в редовното време (за Холандия).
 
От: Финал на Световното 2010

Не го знаех тва, ама айде, тя сумата беше една никаква, хич не ме е :) Ама букмейкърите са си най-големите мошеници, страх ги е нещо от октопода Паул май. :)
Мача беше много напрегнат, все пак е финал на световно, ама напрежението си ескалира и затова имаше много картови и много се накъсваше играта. Ами какво да ви кажа - откъв футбол определено се радвах повече на малкия финал, отколкото на този, там паннаха повече голове и играта вървеше и на двата отбора, докат она този мач предпазливостта преобладаваше. Честито на Испания, като цяло беше равностоен мач. :)
 
От: Финал на Световното 2010

Не го ли знаеш тоя номер :) Трябваше да сложиш за победител на световното,коефицента е същия ... Лапат яко мамка им хиени

Не е еднакъв има голяма разлика в коефициента
 
От: Финал на Световното 2010

На финала през 2010 бях за Холандия и според мен точно те трябваше да спечелят. Но с двата пропуска на Робен ,испанците се възползваха.
 

Горе