Фитнес сайт

От: Фитнес сайт

Ха ха ха първо тази снимка не е моя хах много си ми смешен ей. Виж сега незнам кой има пари и кой няма ама това за "спукването на кифлата" дори не си го представям.. такива като тебе интернет биячи сте много ясни още преди да почнете да пишете. Не е хубаво така да заплашваш казвам ти го приятелската защото ако се засечем някаде (незнам пък защо точно в сливен си мислиш) съм сигурен, че няма да говориш така както сега ;) По-добре си замълчи за твое добро е. :)
 
От: Фитнес сайт

абе я кажи направо как да се видим нали ти си бияча да те питам аз кви баири кви работи. Мърша в къв филм живееш бе въшкар !!!???
 
От: Фитнес сайт

Абе засрами се, диво селско бекче, какво като се видите, А?
Предлагам ти да се извиниш, ако искаш да имаш някакво бъдеще в този форум и най-вече да спреш с безмислените си постове!

Послепис: Вземи се научи да пишеш грамотно, че ми е трудно да ти чета постовете...
 
От: Фитнес сайт

Кво като се видим ли ?! Еми айде да го уредим това и ще се разбере вие ненормални ли сте ??? Биячи ми били те... пф
 
От: Фитнес сайт

Ха ха ха първо тази снимка не е моя хах много си ми смешен ей. Виж сега незнам кой има пари и кой няма ама това за "спукването на кифлата" дори не си го представям.. такива като тебе интернет биячи сте много ясни още преди да почнете да пишете. Не е хубаво така да заплашваш казвам ти го приятелската защото ако се засечем някаде (незнам пък защо точно в сливен си мислиш) съм сигурен, че няма да говориш така както сега ;) По-добре си замълчи за твое добро е. :)



чакай малко ве сливенски тарикатче?
как аз станах интернет бияч кто ти скокна на бой?
ти каза че ще идваш да се правиш на ербапче...

личи ти че си сливенски бек... просто ти личи
и да дойдеш в софия пак щи личи и ще караш бмв-то с такъв надпис:

384542_269215116460306_252641708117647_725195_837555121_n.jpg
 
От: Фитнес сайт

абе я кажи направо как да се видим нали ти си бияча да те питам аз кви баири кви работи. Мърша в къв филм живееш бе въшкар !!!???

рамбо рамбооооо рамбо... завий се и си почини рамбо да не настинеш...
пак ще се охарчи баба ти да ти купува билки и да те лекува...
 
От: Фитнес сайт

Ти не виждаш ли кога те пързалят? Амуна се пука да се кикоти, ти се пеняваш... В интерес на истината знае какво ще напишеш следващите 10 поста, ще станеш за смях пред целия форум, в тас битка няма да излезеш победител:wink:

Кво като се видим ли ?! Еми айде да го уредим това и ще се разбере вие ненормални ли сте ??? Биячи ми били те... пф
 
От: Фитнес сайт

Сайта май е заминал от адсенс, има код 728 x 15 под менюто и 160 x 600 в страни и двете не се показват.
 
От: Фитнес сайт

ейй много си умен бе пращиш от простотия само да ти кажа. А ако дойда съм сигурен, че ще се скриеш мишленце малко. Няма смисъл да пишеш повече, достатъчно ми провали обявата, а относно адсенса ще сложа няма проблем. А относно колата 520-ка карах от 91 година когато бях на 18 години, закупена с лични средства, а в момента карам по-новия модел щом толкова те интересува ето казвам ти го ГРАЖДАНИНО ! А да и само да попитам: КОЙ БЕШЕ ТИ, ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ?! Господин милионер :lol:
 
От: От: Фитнес сайт

Кажи ти каква кола караш, щом толкова бмв за 5 000 ти се струва смешна работа
 
От: Фитнес сайт

Ако караш така, както и пишеш(неправилно) :D..., сайта ти е баннат от адсенс поне недей да лъжеш деа...
 
От: Фитнес сайт

ейй много си умен бе пращиш от простотия само да ти кажа. А ако дойда съм сигурен, че ще се скриеш мишленце малко. Няма смисъл да пишеш повече, достатъчно ми провали обявата, а относно адсенса ще сложа няма проблем. А относно колата 520-ка карах от 91 година когато бях на 18 години, закупена с лични средства, а в момента карам по-новия модел щом толкова те интересува ето казвам ти го ГРАЖДАНИНО ! А да и само да попитам: КОЙ БЕШЕ ТИ, ЧЕ НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ?! Господин милионер :lol:



приятелски съвет :)
даже няколко ще ти дам и то безплатно...

не питай кой съм бил аз, а се запитай кой си ти?
не гледай аз колко съм умен, а се замисли дали ти си умен.
Не мисли ти колко си ербап, а помисли аз колко съм ГОУЕМ, ако дойдеш без винкел... спукана ти е работата :)


и те така :)
а за колата
тук ко пише:
Марка:bmw
Модел:520i
Пробег: 260 000
Дата производство:1990

последно 91-ва или 90-та?
или в обявата си я пуснал с една година по стара за да я продадеш по евтино :0)
 
От: Фитнес сайт

ок, нека само ми дадат паролата от акаунта и ще сложа другите реклами. Само незнам защо се месите, разбирачи ли сте много? Какви сте ? По-добре замълчете .. много добре се вижда, че само знаете да лаете, нищо повече
 
От: От: Фитнес сайт

Кажи ти каква кола караш, щом толкова бмв за 5 000 ти се струва смешна работа

И ко я мани ти тоя сайт ами кажи сега връзват ли мацките в сливен и околията на бмв за 5 000 лева?

Оня ден някакъв зареди с някаква трошка подобна за 3 лева на бензиностанцията, и метна 3 лева на касиерката, като че ли мята 100 долара на дисководещ в чалготека...
направо ме размаза тоя... с къф финес ги метна, че му беше сметката 3.04 лв ама немаше стотинки :)
 
От: Фитнес сайт

приятелски съвет :)
даже няколко ще ти дам и то безплатно...

не питай кой съм бил аз, а се запитай кой си ти?
не гледай аз колко съм умен, а се замисли дали ти си умен.
Не мисли ти колко си ербап, а помисли аз колко съм ГОУЕМ, ако дойдеш без винкел... спукана ти е работата :)


и те така :)
а за колата
тук ко пише:
Марка:bmw
Модел:520i
Пробег: 260 000
Дата производство:1990

последно 91-ва или 90-та?
или в обявата си я пуснал с една година по стара за да я продадеш по евтино :0)

ЕБАХ ТИ МАЙКАТА БРАТО, ТОЗИ ПЪТ НАИСТИНА МЕ ИЗНЕРВИ, А ВИНКЕЛА МОЖЕ ДА СЕ ДОСЕТИШ КЪДЕ ЩЕ ТИ ВЛИЗА !!!
 
От: Фитнес сайт

vlado520bmw;271646Само незнам защо се месите каза:
Повечето от писалите в темата ти имат поне 1000 пъти повече експириънс в уеб бизнеса от теб...
разбира се на пиуене на гуми с дърто бмв- ни мачкаш сичките, затва и не ти спорим...
само нетсърфара ща размаже на тая тема :)
 
От: Фитнес сайт

ЕБАХ ТИ МАЙКАТА БРАТО, ТОЗИ ПЪТ НАИСТИНА МЕ ИЗНЕРВИ, А ВИНКЕЛА МОЖЕ ДА СЕ ДОСЕТИШ КЪДЕ ЩЕ ТИ ВЛИЗА !!!

"брато"... майка ми да ти кажа си мечтае от малка за такива сливенски ебачи като тебе... да я повозят на бмв 520 за 5 000 лева и да я пори некъф селски бек с изкъртена лампичка на бензина, за да не му свети в очите постоянно... :lol:

всъщност 5 000 лева кога е струвало? я пусни една обява да видиш колко щв ти дадат за него сега...

ебльо мамин :)
 
От: Фитнес сайт

Почвам да чета всеки един пост на Амаун подред. Амауне, ти си най-големия...... С какъв финес ги връща в първи клас, не е истина :lol::lol::lol::lol:
 

Горе