Фитнес сайт

От: Фитнес сайт

Еее що пък точно Сливен? : D


ЩОТО КАТО МУ ГЛЕДАМ НА ГОГЛЕ И МИ ИЗЛИЗА СЛИВЕНСКИ БЕК... ВСЪЩНОСТ МОЖЕ И ДА Е ОТ НЯКОЕ СЕЛО ДО СЛИВЕН,
а и в обявата с която се мъчи да си продаде 20+ годишния таралясник е в сливен...


глей къф е цветущ...

vlado520bmw каза:
Каже ве смотаняк !! Къде да те намеря ??? да ти покажа как се работи с винкел щи еба майката проста недъгав педераст !!!!!!!! маминката ти ши еба педал грозен без винкел да еба помиара ти прост казвай ве !
 
От: Фитнес сайт

То хубаво - ама защо не се бият на лични?! Разбрахме за сайта и какво всъщност се продава - това добре. Но нататък вече е прекалено. Поне според мен де.
 
От: Фитнес сайт

ДА НО ПУТКАТА ПЕЙО ОТНОВО СЕ ОПЛАКВА ТУК. НЕКА НЕ СЕ БИЕМ НА ЛИЧНИ А НАИСТИНА ТОВА СПОРЕД МЕН Е НАЙ-ДОБРЕ ЗА ТАКИВА "РАЗБИРАЧИ И БИЯЧИ" КАТО НЕГО
 
От: Фитнес сайт

Нека все пак ако има някой заинтересован от сайта да ми пише на лични за да му покажа статистика от гоогле. А женските създания писали малко по-горе нека замълчат ясни са вече колко са силни.
 
От: Фитнес сайт

То хубаво - ама защо не се бият на лични?! Разбрахме за сайта и какво всъщност се продава - това добре. Но нататък вече е прекалено. Поне според мен де.


намери притчата за магарето дето се изправило пред всички и почнало да реве...
като го попитали защо реве пред всички, какво е отговорило, и ще ти стане ясно ще не продължаваме на лични :)

прекалено много ценя това което пиша за да го напиша само за един човек :)

трябва да ми е много ценен някой за да си хабя таланта САМО за него :p
 
От: Фитнес сайт

Твоето мнение ли е скъпо бе прост селянин само като ти гледам простотиите които си писал в жалкия ти сайт ми става лошо.. те и хората писали коментари, някои са на моето мнение. Никой не ти е искал мнението разбираш ли ти си господин НИКОЙ и такъв ще си останеш никога няма да те намеря ако дойда в твоят град, защото никой не те познава ти си НИКОЙ РАЗБИРАШ ЛИ НИКОЙЙЙЙЙ!!!!!!!!! И такъв ще си останеш, това нека ти е ясно. Такива като тебе компютърни плъхове, по цял ден забити в тях като в катакомби, които не знаят какво е бял ден ми е срамно, че водя някакъв диалог даже с тях... Просто не си интересен, никак даже. Изкарваш ме извън нерви и си мислиш, че ще имаш по-голяма репутация, че някой говори за майка ти, а ти си мислиш че го затапваш с някакви лиглювски лафчета. Смешен си, по-добре спри и се замисли Ти кой си, а не другите.
 
От: Фитнес сайт

Последно време повечето теми в секцията ''Пазар-продава се'' почнаха да се обръщат на майтап:)
 
От: Фитнес сайт

Нека се замислим защо става така ;) или по точно заради кои хора
Щото е забавно да те гледаме как се пенявиш? :clap:
 
Re: От: Фитнес сайт

vlado520bmw каза:
Спри да си отваряш устата и да даваш безсмислени съвети... МОЖЕ ДА ТИ ПОДЕЙСТВАТ МНОГО ЗЛЕ

Май изгладения ти от хормони мозък все още не може да зацепи, че тук не можеш да се разпореждаш. Пробвай в обора, там сигурно те слушат повече.
 
От: Фитнес сайт

Кратък анонс до Владо Бееемвето:
спокс адаш, все некой ще ти го купи, пазар има за всичко, макар че се изхвърли като че...я на мокър пясък с този съдружник де..Сега цари* постпразнично настроение и трябва да го използваш това в своя полза, ако знаеш как:p
 
От: Фитнес сайт

Мен пък не ми прилича на човек от сливен. По скоро на 16 годишен неузрял мой набор, който си мечтае да има бмв 520. Чака деня, който ще получи книжката си и ще кара бмв 520. Все пак ще е добре да видим рекламите по сайта. Също така не е добре да се псувате в "бизнес" среда на майки бащи, но все пак какво може да се очаква от 16 годишен.

Все пак, ако ще си приготвяте боксов мач, искам билет, но задължително от първите редици. Залагам на амаун все пак, винаги играя на сигурно.

Последно владо500бмв, нямам нищо против теб, но не можеш просто ей така да псуваш безразборно по майки. Както и да се опитваш да продадеш сайт лъжейки, всякаш пред теб стоят 6 годишни деца, които не разбират нищо от онлайн бизнес. Сега вместо да пишеш по форумите и да псуваш, почвай да развиваш сайта. Виждаш ли, че можеше да имаш време, ако не си го губеше по форумите и развиваше сайтът си.
 
От: Фитнес сайт

Малиии и този за 2 часа вдигна на 3 червени картона :D.
 
От: Фитнес сайт

Мен пък не ми прилича на човек от сливен. По скоро на 16 годишен неузрял мой набор, който си мечтае да има бмв 520. Чака деня, който ще получи книжката си и ще кара бмв 520. Все пак ще е добре да видим рекламите по сайта. Също така не е добре да се псувате в "бизнес" среда на майки бащи, но все пак какво може да се очаква от 16 годишен.

Все пак, ако ще си приготвяте боксов мач, искам билет, но задължително от първите редици. Залагам на амаун все пак, винаги играя на сигурно.

Последно владо500бмв, нямам нищо против теб, но не можеш просто ей така да псуваш безразборно по майки. Както и да се опитваш да продадеш сайт лъжейки, всякаш пред теб стоят 6 годишни деца, които не разбират нищо от онлайн бизнес. Сега вместо да пишеш по форумите и да псуваш, почвай да развиваш сайта. Виждаш ли, че можеше да имаш време, ако не си го губеше по форумите и развиваше сайтът си.

Виж сега бмв520 имах преди разбираш ли ? Няма смисъл да ти доказвам със снимки и т.н. но щом искаш и ти се вижда супер лукс да караш такава кола ще ти докажа, ще ти покажа и новото ми бмв, просто тук има хора които имам чувството, че никога са нямали нещо различно от жигула или москвич. Бмв вярно, че им е създаден имидж, че ги карат само лапета, но не е точно така. Що като не знаеш нещо говориш? А когато сложа кода за рекламите, няма ли да се почустваш малко неловко(и не само ти), че темата е пълна с глупости?? Вярно аз съм си виновен, че се хващам на глупостите на тоя недъг, ама кво ми се бърка в нещата?! За билет ясно, че си проличава че си 16 годишно дете сиирджия както и много други тук. Нека бъда ясен... спрете да пишете, освен ако не е по темата, защото няма СМИСЪЛ. Много е лесно да накарам 20 човека да се регистрират в този форум и да превръщат темите на другите хора в боза. Замислете се малко, че не е правилно да се бъркаш на някой без да си сигурен в нещо, че и да тръгваш да се правиш на много голям при положение, че знаеш какъв си...
 
От: Фитнес сайт

А когато сложа кода за рекламите, няма ли да се почустваш малко неловко(и не само ти), че темата е пълна с глупости??
Тъй като аз споменах за адсенса, добре де, ама кода е сложен, защо рекламите ги няма ? Гледам кода за 160 на 600 в дясно е махнат, ама този за 728 на 15 още си стои и рекламите ги няма.
 
От: Фитнес сайт

Е от тази тема поне посещаемостта на сайта се вдигна в пъти повече. 1-ви януари-10 уникални 2ри януари-86 :-o .
 
Последно редактирано:
От: Фитнес сайт

Виж сега бмв520 имах преди разбираш ли ? Няма смисъл да ти доказвам със снимки и т.н. но щом искаш и ти се вижда супер лукс да караш такава кола ще ти докажа, ще ти покажа и новото ми бмв, просто тук има хора които имам чувството, че никога са нямали нещо различно от жигула или москвич. Бмв вярно, че им е създаден имидж, че ги карат само лапета, но не е точно така. Що като не знаеш нещо говориш? А когато сложа кода за рекламите, няма ли да се почустваш малко неловко(и не само ти), че темата е пълна с глупости?? Вярно аз съм си виновен, че се хващам на глупостите на тоя недъг, ама кво ми се бърка в нещата?! За билет ясно, че си проличава че си 16 годишно дете сиирджия както и много други тук. Нека бъда ясен... спрете да пишете, освен ако не е по темата, защото няма СМИСЪЛ. Много е лесно да накарам 20 човека да се регистрират в този форум и да превръщат темите на другите хора в боза. Замислете се малко, че не е правилно да се бъркаш на някой без да си сигурен в нещо, че и да тръгваш да се правиш на много голям при положение, че знаеш какъв си...

Аз и жигула немам. Одим си с колелото. Какво си проличава според теб от това а? Нека и аз да бъда ясен, опита се да пързаляш всички при това по не особено интелигентен начин. Какво очакваше? Да се юрнат всички с не по 400 ами с по 4к да ти дават за сайта ли? Не стига, че сам се закопа ами се и ежиш на хора дето са светлинни години пред теб в областта. Помисли малко и ще осъзнаеш, че съм прав... ако искаш де :)
 
От: Фитнес сайт

Тц тц тц,

Моето мнение е че администраторите на форума не трябва да допускат да се стига чак до такива сеири, защото ДА МНЕНИЯ БОЛ, но в дългосрочен план това няма да е в услуга на форума.

Поздрави!

Лека закачка:

Случайно няйкой да има рожден ден на 30 март ?
 

Горе