Фитнес сайт

От: Фитнес сайт

Не се заяждай с Амоуна ве ей. Знайш, че преди време един така го играеше ербап и после половин година не смееше да включи компютъра. И той беше така смел като тебе само, че с някакъв мерцедес 190Д и обясняваше на всички че сме охлюви и как никога немало да караме такава качествена немска кола...

Ихх чесно ли е братле ми напрай му 1 свирка тогава ве въшко
 
От: Фитнес сайт

Ихх чесно ли е братле ми напрай му 1 свирка тогава ве въшко

Хахаха толкоз ли мое бре цървулко. Аз кво ти обяснявам ти го изби на хомосексуализъм. Всъщност да не би затова толкоз да държиш на среща а?
С други думи ще ти го кажа по простичко, че да го схванеш. Намеквам че го биеш леко на гей, няма да кажа педераст, че не било възпитано.
 
От: Фитнес сайт

Я и от мен едно червенко зад врата, че гледам и ти си взел да раздаваш сиви репутацийки :)


абе не помня тоя с мерцедеса чесно....

помня последно
оная интерпрес кравата...

и онова редовното националистическото лайно
 
От: Фитнес сайт

Я и от мен едно червенко зад врата, че гледам и ти си взел да раздаваш сиви репутацийки :)


абе не помня тоя с мерцедеса чесно....

помня последно
оная интерпрес кравата...

и онова редовното националистическото лайно

ти остай туи ми кажи кога и къде
 
От: Фитнес сайт

Много си лабилен бе женчо :wink:
Ами, я виж колко е постоянен, продължава да настоява за срещата. Скрита лимонка е тоя от най-миризливите :D
 
От: Фитнес сайт

Не се заяждай с Амоуна ве ей. Знайш, че преди време един така го играеше ербап и после половин година не смееше да включи компютъра. И той беше така смел като тебе само, че с някакъв мерцедес 190Д и обясняваше на всички че сме охлюви и как никога немало да караме такава качествена немска кола...

Кога е станало това? :D
 
От: Фитнес сайт

НЕ ЗАЕМАМ НИЧИЯ СТРАНА!

Но тук прочетох доста пошли мнения, на хора от които съм чел бая смислени постове, а веднъж написано форума си има архив и след 5 години пак вашия ник стои зад написаното, да не говорим че някои сте на по над 30 години, да се псувате както сме се псували като бяхме на 15 докато играем мач... :p

И няколко градивни забележки:

Амоун: Говориш за снимки и винаги показваш информация за хората които пишат кои от къде е как се казва...не е ли редно и ти да се представиш ?

Alanfort: В групата SEO World на която си член, се опитах днес да заформя мини дискусия за линкове и т.н пък ти ги разбираш, удари 1 рамо да се разприказваме и там малко.
 
От: Фитнес сайт

Еее :) ама не се прай тъй.
Уплашихте го :( .

Начи да обесна за другия път да знайте:
Първо ги оставяте 'насаме' да си се 'бъхтят'.
Само ако видите, че нещо темата запецва и оня не е сигурен как да продължи, може да се намесите с нещо остроумно и предразполагащо - колкото да се 'отпуши' темата... :)
Ако видите че нещо се е деморализирал/зациклил, може да кажете някоя окуражителна дума, да поналеете масълце в огъня, да му стимулирате мотивацията,...
Другото време само четете и се наслаждавате.

А вий няколко човека го наобиколихте да му подритвате самоувереността и той закономерно си духна под опашката... :D
 
От: Фитнес сайт

Ей вземете го оставете тоя вече, че ми писна да му чета просташките коментари.
То бива олигофрении, но неговото просто е.......
Набихме ме руп-а, видяхме, че сайта не струва парите които му иска и това е.
Видело се е че тоя няма млъкне.
Нека админите го баннат,може и за малко да е, но нека си почине.Че дясното полукълбо започна да дава някакви дефекти.
 
От: Фитнес сайт

Момче на 19г.
от Сливен или околията.
кара ретро бмв което от септември се мъчи да продаде за 1500 лева
сега уж бил карал ново, ама като знам как върви пазара за коли...

значи каквото и да си говорим, няма как да погледна сериозно на някакво лайно от сливен
което си е избрало за ник най-ценното нещо което притежава, а то е старо очукано бмв.

и аз съм бил на 19... и аз съм искал кръчми да отварям... и си мислех че света се върти около мен...
разбирам го лайнето :)
Но пък чак толкова нагъл да съм бил не помня...
 
От: Фитнес сайт

Здравейте. Миналата година си купих анавар, но изпих 100 хапа след като разбрах, че от него не се качва го спрях и на практика не ми трябва ... та реших да попитам ако някой има качествени стероиди може да иска да ги разменим долу горе и според цените. ( по възможност метан, тест. енантант, пропионат ... едно от 3-те ) Анавара е на Generics Pharm, по принцип 30 таблетки излизат около 40-50 лв .. Иначе миналата година когато го пиех че качих 4-5 кила качих ама не от него иначе съм доволен доста ме уплатни и стегна кожата особено в гръдната част и ръцете доста релефни станаха ... очаквам вашите предложения, като благодаря предварително за връзка с мен можете да ми пишете и на скайп: traffic166

Re: Кой какъв е извън залата?
от nedqlkov на Нед Ное 21, 2010 23:21

сутениор
ТО СЛИВЕНСКОТО ЛАЙНЕ ДАЖЕ НЕ ЗНАЕ КАК СЕ ПИШЕ МЕЧТАНАТА МУ ПРОФЕСИЯ :)
nedqlkov = BMW520TURBOBIGEI


1. Години - 19
2. Ръст - 188
3. Лично тегло - 86
4. Процент мазнини
5. Ръка ( студена ) - 40
6. Китка - МИЕКА:)
7. Мишница - ПОТНА
8. Предмишница
9. Врат
10.Гръб 135
11.Гръдна обиколка
12.Талия
13. Бедро
14. Прасец
15. Лег - 130
16. Мъртва тяга 150
17. Клек 80

Е ДОБРЕ Е МОМЧЕТО ВИСОЧКО ПОЧТИ КОЛКОТО МЕН, САМО МИ БЯГА ВЕРНО С 40 КИЛА :) АМА ПА ТО НАЛИ ТРЕНИРАЛО - ШИ ГО ПЛЯСКАМ кат потен арабин питка за дюнер :)
 
От: Фитнес сайт

Амоун: Говориш за снимки и винаги показваш информация за хората които пишат кои от къде е как се казва...не е ли редно и ти да се представиш ?


МЛАДА СИ ОЩЕ ЗАТВА ТАКА ГОВОРИШ :)

Толкова съм писал за себе си тук, че вече им писна на всички и не им е интересно :)
и снимки съм си качвал и какво ли... ако поровиш изпостовете ми назад ще намериш всичко което те вълнува ...


а това че не заемаш страна не говори много добре за теб...
при толкова ясно откроено разделение
да не вземеш страна си е чисто и просто БЕЗГРЪБНАЧИЕ...
ти да не си мекотело че нямаш страна?

Или си на страната на сливенското леке, или не си - няма средно :)
ако му симпатизираш, направо ми е жал за теб - ето ти скайпа му в горния пост - пиши му си чукнете среща да те повози :)
 
От: Фитнес сайт

Мисля да пиша на Skype ********

А относно страната тук е ПАЗАР мога да коментирам само сайта на човека - не съм го погледнал ама щом е баннат от адсенс ще си замълча.

Ама няма да застана и на страната на тея дето се псуват като каруцари тук
 
Последно редактирано:
От: Фитнес сайт

МЛАДА СИ ОЩЕ ЗАТВА ТАКА ГОВОРИШ :)

Толкова съм писал за себе си тук, че вече им писна на всички и не им е интересно :)
и снимки съм си качвал и какво ли... ако поровиш изпостовете ми назад ще намериш всичко което те вълнува ...


а това че не заемаш страна не говори много добре за теб...
при толкова ясно откроено разделение
да не вземеш страна си е чисто и просто БЕЗГРЪБНАЧИЕ...
ти да не си мекотело че нямаш страна?

Или си на страната на сливенското леке, или не си - няма средно :)
ако му симпатизираш, направо ми е жал за теб - ето ти скайпа му в горния пост - пиши му си чукнете среща да те повози :)

Nqmam kirilica tuk.

Slu6ai ve malumnik prost smotan.. deto 6i mi duha6 ti i cqloto ti semeistvo.. kakvo e tui deto go pi6e6 gore ve smotanqk ti gledal li si dati i t.n. ot koga e mamka ti ve gei 19 godini imat li zna4enie ili postove ot predi 1-2-3 god .. ???? tam smetni na kolko god sam bil i sega kak 6i sam spored teb ve komputaren manqk pluh. Mnogo se pravi6 na umen ama 6i ti stane glavata kompot nqmlo toi da se varje na slivensko laino mi ai da se vidim da ti pokaja kvo e razmer i kvo e sila bokluk selski !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KADE SAM DUHNAL .. bil sam se izpla6il neka se vidim i togava 6i govorim
 
От: Фитнес сайт

Приемат ли се залози? Мисля да заложа най-малко няколко стотака на амаун. Както и да подготвим едни документи, да няма съдене и такива разправии. Само бой!
 
От: Фитнес сайт

Приемат ли се залози? Мисля да заложа най-малко няколко стотака на амаун. Както и да подготвим едни документи, да няма съдене и такива разправии. Само бой!

Сега админа преглежда офертата от bwin.
Ако коефициентите са добри, може и да се приеме офертата, пък и ние да вземем някой лев. :D
 

Горе