Фитнес сайт

От: Фитнес сайт

оф ами верно си зле...аз давам пари за сайта,а ти ми даваш минус...ми хубу бе...
 
От: Фитнес сайт

i vuob6te da sam kazval 4e iskam targ ?|

Hахаха ти не знаеш кво искаш май. Пии си хапчетата и легай :D
 
От: Фитнес сайт

:D Интересна тема. Много научих от нея :D Единствено не разбрах, какво се продава, ама това няма значение :D
 
От: Фитнес сайт

Амоун много е загазил само това мога да кажа. Като прочетох цялата тема още от начало е започнал той спора.
 
От: Фитнес сайт

Амоун много е загазил само това мога да кажа. Като прочетох цялата тема още от начало е започнал той спора.

Аз ако съм на ваше място, ще се съберем 5-6 сливенски олигофрена :)
ще извикаме и някое лайно от ямбол за подкрепление, ще се натоварим на един голф тройка с газова уредба, китеници по седалките, надписи тъмни стъкла... абе както си е по учебник :)
тясно малко ама за икономия, няма как.
идвате те тука така... намирате го тоя негър от снимката и му фъргате две гори бой :)
иначе не ви признавам за мъже....

Ко ши кажиш :)

Ши ви се дигне самочувствието :) и после елате 130 кила да ви газят с големите шамари... лекенца малки, недоносени гангстерчета :) иска ви се да съм колкото тоя... ама умножете по 3 :)

е.ш. това ли е новия ник на тоя с дъртото бмв? style17?
 
Последно редактирано:
От: От: Фитнес сайт

AMOUN братле, ти си ми фаворит, щото грам не им цепиш басма на тия хлапета надъхани :D

Ей сега един такъв ми праска червени репове и си мисли, че ще ми го накриви :D

Ама нека де, да се надъхват :D Още колко има да учат и да се мъчат доде направят кинти

и колко чик.и има да направят доде разберат какво да правят с жените :D Предприемачите ми те :D
 
От: От: Фитнес сайт

Аз ако съм на ваше място, ще се съберем 5-6 сливенски олигофрена :)
ще извикаме и някое лайно от ямбол за подкрепление, ще се натоварим на един голф тройка с газова уредба, китеници по седалките, надписи тъмни стъкла... абе както си е по учебник :)
тясно малко ама за икономия, няма как.
идвате те тука така... намирате го тоя негър от снимката и му фъргате две гори бой :)
иначе не ви признавам за мъже....

Ко ши кажиш :)

Ши ви се дигне самочувствието :) и после елате 130 кила да ви газят с големите шамари... лекенца малки, недоносени гангстерчета :) иска ви се да съм колкото тоя... ама умножете по 3 :)

е.ш. това ли е новия ник на тоя с дъртото бмв? style17?

Нали знаеш - тези дето само говорят нищо не правят иска ти се да си 130 кила машина и да се биеш но явно не става защото просто си фантазираш пак някакви нереални неща само да ти кажа, че ако беше нещо повече от другите щеше да качиш снимка на твоите "130 кила" и щеше да кажеш къде да те намери, но явно не си това на което се правиш! Спри да пишеш по-добре или направи това което ти казвам защото никой няма да те забележи като нещо повече от другите разбираш ли рязан мухлю ?! :)
 
От: Фитнес сайт

е той същия тоя същите псувни на лс...


като бмвто
начервиха му задника и влезе с нов ник да се подкрепи и така като гледам веднага е заковал пак червеното :)

обясних му на лични колко струва па дано се осъзнае да спре да цапа из форума:)

отивам си измия рязаното и ши си лягам.
 
От: Фитнес сайт

е той същия тоя същите псувни на лс...


като бмвто
начервиха му задника и влезе с нов ник да се подкрепи и така като гледам веднага е заковал пак червеното :)

обясних му на лични колко струва па дано се осъзнае да спре да цапа из форума:)

отивам си измия рязаното и ши си лягам.

Ти за цапане не говори че ти най-много простотии ръсиш! Не ме карай да копирам тука твоите просташки изпълнения!
 

Горе