Хайде да видим дали ще успея

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
сайт за "футболни прогнози" силно конкурентна дума.. позицията ми е между 16-19 постоянно се сменя.. в гугъл българия.. регистрирал съм в доста директории, линквал съм оттук ,оттам.. минавал съм с скрейпбокс , от 2009 година е .. но по-напреде не мога да стигна, давайте малко съвети ,идеи как мога с тази ключова дума "футболни прогнози" да стигна на първа страница.. а може би на първите места.. постоянно се пишат статии , има новости.. какво друго да правя?
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Дай линк да видим сайта? В директории за статии добавял ли си? Също и в социалките?
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Наблегни още на ключовата дума - добави я в заглавията.
Линът betpicks.org/2012/01/07/birmingam-siti-ve-uulvs/ може да стане betpicks.org/2012/01/07/futbolni-prognozi-birmingam-siti-ve-uulvs/
Имаш и прекалено много изходящи линкове? За какво са ти толкова много? Имаш ли полза от тях?
Добави малко статии в директориите с клчова дума футболни прогнози и ще стане!
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Не съм гледал сайта, но ето и други предложения:

1. Вземи да добавяш вътрешни страници по социалки и директории със същата ключова дума!
2. Взимаш линк от социалка и го прекарваш по другите
3. коментари по блогове със същата тематика
4. Форумни подписи
5. Купуваш статии
6. Сателитни сайтове (пускаш по една статия на седмица, за да се зачете от бота, че това не е просто с цел да натрупаш линкове)
7. Купуваш линкове
8. Накъде бях чел, че хубаво статиите да са свързани - една статия да сочи към предходната
9. Болд-ваш ключовите думи по статиите си
10. Пишеш гръмки заглавия, които да привличат повече трафик с дълги ключови думи. Пример: "Най-добрите футболни прогнози, които можете да намерите в интернет".

Неща от този сорт може да повлият на посещенията от търсачките. Сигурно някои си ги направил вече. Успех!
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Защо толкова бавно се одобряват тези статии в тия директории .. чакам вече 6 ден ,а няма още одобрение..
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Защо толкова бавно се одобряват тези статии в тия директории .. чакам вече 6 ден ,а няма още одобрение..

Във всички ли пробва! Пусни статията и ще ти я одобря веднага, ако е уникална :)
 
От: Хайде да видим дали ще успея

И нека да не забравяме, че конкуренцията не спи. Това, че правиш всичко което ти посочват хората не значи, че ще дръпнеш ама на 100% напред.... защото администраторите на другите сайтове също работят ==> отговора е повече работа, повече труд. Ето ти и една идея от мен.

Има хора във форума, който имат сайтове със сходна тематика може да размените статии
1. печели се уникално съдържание
2. печели се линк от сходна тематика
3. и двамата сте доволни

-----------------------
гради линковете умно, не е задължително всичките ти входящи линкове да сочат към индекса, натрупай малко линкове към вътрешните страници, не забравяй че и те са част от твоя сайт. За тази цел идеални са социалните мрежи... не много тежки линкове, лесно се набавят.
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Ами сега ще пиша в около 10 директории , после почвам да пиша повече статии на сайта и ще чакам да се кача нагоре :Д
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Пусни и при мен, веднага ще се добави
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Дръпнах с няколко позиции вече съм на 15 място, надявам се до няколко дена да успея поне на първа страница да се покача
 
От: От: Хайде да видим дали ще успея

Последните няколко дена посещенията ми се увеличиха незнайно откъде,но пък позицията в гугъл се запазва (16 място) я помагайте какво друго мога да направя за да се кача на по-предни позици..
 
От: От: Хайде да видим дали ще успея

Последните няколко дена посещенията ми се увеличиха незнайно откъде,но пък позицията в гугъл се запазва (16 място) я помагайте какво друго мога да направя за да се кача на по-предни позици..

Ето какво би могъл да направиш:

  • Игнорирай повечето от горните съветите от типа болдване на ключови думи, писане на статии със сходни заглавия и т.н.
  • Помисли дали това заглавие <title>-а на сайта ти заслужава да бъде на първа страница в Гугъл. Постави се на мястото на хората и ако те трябва да класират сайтовете, къде ще е твоя.
  • Махни десетина изходящи линка, които водят към домейни, съдържащи в себе си думите affiliate и банери с дупенца долу го футъра ти.
  • Ако не смяташ, че това: Compare Cell Phone Family Plans at BestInCellPhones.com. | Thanks to Sprint Phones, Facebook Games and The Diet Solution също помага за класирането на сайта ти, го махни. Не знам причина, която Гугъл да иска да сложи сайт с тези неща във футъра в българските резултати, сочещи към екстремно странни сайтове
  • Няма причина и следните ключови думи (нищо че ключовите думи не помагат за класирането, но пък са отличен начин за изпадането) да се съдържат в сайт на български: "betpicks,bet,betting,live,video,live bet,freerolls"
  • Също така не съм сигурен, че фразата "покер пароли" е нещо, което се толерира от правилата на тази търсеща машина. Нямам идея какво е и за какво служи, но не звучи яко.


Като за едно много добро начало, мисля, че ще ти е достатъчно.
Благодарностите после :)
 
От: Хайде да видим дали ще успея

Ако не смяташ, че това: Compare Cell Phone Family Plans at BestInCellPhones.com. | Thanks to Sprint Phones, Facebook Games and The Diet Solution също помага за класирането на сайта ти, го махни. Не знам причина, която Гугъл да иска да сложи сайт с тези неща във футъра в българските резултати, сочещи към екстремно странни сайтове

Това е като лиценз на темата и питах и тука за махане ,но така и не успях да намеря начин да ги махна от темата ,това значи ли че е по добре да сменям темата...
 

Горе