Хакнаха mail.bg.

NO NAME

Member
Тез от майл.бг голям сървър голяма работа.
https://www.cooоlbox.com/ ето ги wordpress-ки сайт за интернета да не говорим нататък кво е изпълнението на интернета.
И се правят на хитри като следят на хората трафика.Такива съм ги гледал как работят. PING PING по цял ден и това е.
Нищо продуктивно.
Кво ще кажете хакерчета?
Интерет доставчик с WORDPRESS
Ха ха ха ха.
 
Тез от майл.бг голям сървър голяма работа.
https://www.cooоlbox.com/ ето ги wordpress-ки сайт за интернета да не говорим нататък кво е изпълнението на интернета.
И се правят на хитри като следят на хората трафика.Такива съм ги гледал как работят. PING PING по цял ден и това е.
Нищо продуктивно.
Кво ще кажете хакерчета?
Интерет доставчик с WORDPRESS
Ха ха ха ха.

Какъв точно проблем има в това лендинг пейджа да е Wordpress? 65% от всички сайтове са на Wordpress. Май се изказваш малко неподготвен... :)

Някои от най-големите известни брандове в света го използват. Със сигурност управлението на тези компании знае повечко от произволен форумен потребител. Нали? ;)

Sony, TechCrunch, CNN, Time, Disney, Spotify, Wired, Ted, Etsy, Yelp, cPanel (блога им), Angry Birds, NYT, сайта на Белият Дом, Forbes, BBC, Microsoft, пеймънт процесори и още хиляди, хиляди компании.

Между другото Cooolbox имат може би най-стабилния peer в България що се отнася Интернет връзка за фирма спрямо цена/качество.
- Опънаха ми 1gbps оптика до вкъщи без допълнителни такси.
- Те са една от малкото компании в София, които успяват консистентно да запълнят uplink от 1gbps за трафик от чужбина. Не 90% или 70%, а консистентно 100%. Предполагам е така, защото все още не са oversubscribe-нати като всички останали, което е още един плюс.

Толкоз за качеството на услугата им.

По-рано имахме дарк файбър от Нетера, който също беше на отлично ниво, но и на десеторна цена. Ако си спомням правилно беше около 700лв./м. и не беше симетричен. Т.е. за чужбина не държеше 1gbps.

П.С. - а пък заглавието какво общо има с поста идея си нямам.
 
Приятел никой не иска да плаща за интернет.
Събуди се аз съм от провинцията и тука ползваме вече WIFI4EU.
Ти в коя година живееш?
Вече потребителските такси ги няма.
Уж си от София, а ми говориш за такси и потребление.
Продължаваш да цитираш и да правиш реклами на хора, който са глупави като теб.
Вземи малко да понаучиш кодовете.
Захвани се с нещо ново.
Симплификация, кларификация, минимализиране на код.
Безплатно потребление на интернет.
Кви монополи ми цитираш аз съм шанаджия такси не плащам.
Да живея безплатнтие потребления.
Поста ми се опитва да ти налее малко мозък в тъпата тиква.
Да разграничиш реклама от безплатно потреблени.
Ама как да отворя очите на слепец.
Вземи виж сложи си някоя програма дето да местиш мишката само с погледа си и като разбереш колкото неща не знаеш тогава се изказвай неподготвен. Разгледай какви неща има за хора с ограничени телесни възможности.
Айде чао, че не ми се заниамва с хора като теб.
 
WIFI4EU e обществено достъпна точка за достъп. Не знам какво общо има с домашния интернет. И нелепостите за безплатен интернет и как другите сме глупаци, че си плащаме за интернет дори няма да ги коментирам. Смени си дрогата, не ти влияе добре...
 
При положение, че 2 години съм се занимавал с ethical hacking и заменянето на WIFI сигнали с honeypots от самото споменаване на WIFI4EU ми се повдига. :hankey:

Имам чувството, че половината в този форум тотално са изперкали.
 
Не се дрогирам. Пак си в грешка стой си смешка.
И не ми говори за дрога, че не си ми на издрусаното.
Не само глупаци вие сте роби.
 
READ VERY CAREFULLY.
...
THIS IS BULGARIA EUROPE MY FRIEND.
WE HAVE LIONS IN THE FLAG BLEND.
BIG GLORY SOUND ALWAYS WILL EXTEND.
I JUST MAKE MY TERRITORY DEFEND.
SEE GOOD HOW THE WORDS ARE SPENT.
HIGH LORDS STONED LIKE THE RIVER BEND.
BIG GLORY SOUND WAITING FOR YOUR END.
DONT PRETEND TO BE MY FRIEND AGENT.
...
 

Горе