Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От кои хостинг компании сте най-доволни


  • Общо гласове
    239
Статус
Not open for further replies.
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Hostgator е моят хостинг. Доволен съм от цената, която плащам. Качеството на съпорта, който получавам. За сега те са моя фаворит.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Да кажете нещо за IWeb ?
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

СуперХостинг.БГ според мен са най-добрите за България.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз съм използвал само услугите на Superhosting и съм доволен.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

променено от немаиме
 
Последно редактирано:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Суперхостинг вярно имат добра поддръжка и са винаги коректни.
NS1 имат добри условия за малки сайтове
Последно си взех Hostbulgaria.com и съм доволен
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Лично аз гласувах за icn.bg съпорта им е на доста добро нови според мен. Отговаря ли са сравнително бързо на всякакви мои дебилно молби и въпроси . На моменти имат и доста добри промоции.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Не мога да разбера защо в списъка с хостинг не присъства tophost ? :D
По темата - SuperHosting.BG най-много ми допадат :)
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От 12 часа VPS-a ми в godaddy e down. На support страницата им пише, че знаели за възможни проблеми при Linux VPS-ите и работели по въпроса. А на тикет-а, който им отворих лично още не са ми отговорили вече 6ти час. Нямам думи как може би най-големия хостинг провайдер в света не може да се справя с такива проблеми с часове.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Най-голямата явно не се свърва и с най-качествената в случая ... Виж им условията не вярвам 12 часа outage да се приема за нормално. Поне може да те обезщетят.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Аз гласувах за space.bg използвам услугата флекси хостинг и съм доволен.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

суперхостинг, до сега не съм имал никакви проблеми
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Всичките ми сайтове вече има-няма 4 години са в Суперхостинг..... нямах грам оплакване до скоро, но преди 3-4 месеца започнаха някакви проблеми. Сървъра им падаше поне по 7-8 пъти на ден за по 2-3мин... звънях им, говорихме... файда никаква :/ Не е болка за умиране, но не е там въпроса.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Понеже не виждам фаворитите си в списъка,
искам поне опция "Всичките са пустиняци, баце!".
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Всичките ми сайтове вече има-няма 4 години са в Суперхостинг..... нямах грам оплакване до скоро, но преди 3-4 месеца започнаха някакви проблеми. Сървъра им падаше поне по 7-8 пъти на ден за по 2-3мин... звънях им, говорихме... файда никаква :/ Не е болка за умиране, но не е там въпроса.
Може да не е в тях проблема, как тестваш ъптайма?
Може интернет доставчика ти да губи свързаност отвреме на време.
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Здравейте,

Първо искам да ви благодаря, за това че сте клиент на СуперХостинг.БГ от толкова дълго време. Искам да ви уверя, че ще положим всички усилия, за да помогнем да се разреши проблемът, който описвате. За съжаление такъв тип проблеми са доста трудни за диагностициране и наистина, ако сте звъннал по-телефона е възможно колегите от поддръжката да не са могли на момента да ви дадат изчерпателна информация. По принцип за такъв тип проблеми препоръчваме да ни пишете по имейл или директно през системата за обслужване на клиенти.
Ще ви помоля да потвърдите, че сайтовете, които са във Вашият подпис са тези, за които забелязвате описания проблем, както и дали продължавате да го забелязвате и в момента. Това ще ни помогне да направим допълнителни проверки, след което ще се свържем с вас по имейл или телефон за да ви предоставим конкретна информация по въпроса.

Поздрави,
Любомир Русанов,
СуперХостинг.БГ
 
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Благодаря за съдействието :) При всичките ми разговори по телефона със Суперхостинг ми казваха, че виждали че имало прекъсванията и щели да го отстранят амааа..... резултат няма. Последното прекъсване на което се натъкнах беше онзи ден (просто на последък по рядко влизам на сайтовете) :/
Дам, тези от подписа ми са два от сайтовете които се хостват при вас (те са на 1 хост)
П.П. а и по темата... този проблем не ми попречи пак в анкетата да си гласувам за Суперхостинг.... проблема не е болка за умиране ама все пак... :/
 
Последно редактирано:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

От HostGator и SuperHosting съм доволен. От DreamHost не съм.

При Делта имам VPS от половин месец. Скоростта беше малко бавна на моменти, но сега май вече е ОК.
 
Последно редактирано:
От: Хостинг класация 2010 Предприемач.ком

Точки за SuperHosting като споделен хостинг и Delta.bg за ВПС !
 
Статус
Not open for further replies.

Горе