Цена за изработка на сайт.

cloc

Member
Колко би струвало изработка на туристически сайт чрез b2b—B2B API?.
Единият вариант е да бъде изграден от нулата, но там после с ъпдейтите не е много сигурно в бъдеще, а вторият вариант е някоя готова като платена тема на Уорлдпрес. Мисля да използвам системата на RateHawk.
Зная че няма точна цена но оринтировачно за да преценя за бюджете си.
 
Ако става дума за сайт за резервации, няма проблем да се ползва WP.
Но не е и голяма файда и няма да поевтини проекта кой-знае колко, но да речем че ще направи хостването и менажирането малко по-лесно.

Готова платена тема да се ползва е кофти идея, освен ако системата за резервации не е изнесена отделно и WP се ползва основно като бекенд за логване на юзърите и тем подобни + статична част (абаут страница, блог, етц). Готовите платени теми идват със супертежък фронтенд, а тепърва ще трябва да се товарят джаваскриптове за резервационнните форми, екрани и чудесии. Освен ако няма да правим сайта по стандарти от 2006 година. с презареждаеми екрани на всеки цък.

3к+ лв в най-минималния вариант ми е първосигналното число.
 
Ами аз съм се приготвил за малко по голяма сума за финал, но зависи разработчика какво ще предложи.
Споменах платена WP тема защото там има постоянни ъпдейти, до като къстъм тема от нулата трудно ще намеря такава която да се ъпдейтва регулярно.
 
WP + платена тема/модулу, но пак зависи колко ще се персонализира, за да може да разчиташ на ъпдейтите след това. Ако още не си открил кой да ти го направи, може да ми пишеш и ще измислим вариант, който да те устройва и на добра цена.
 
Мога да съдействам с изработката на това което искате. От сега казвам че няма да използвам готова платформа на WP и подобни за това задание. На кратко мога да изработя професионално апликацията/сайта с технологии като Node.js / TypeScript / PHP / PostgreSQL.

Ако все още търсите разработчик или оферта може да ми пишете с повече информация и разяснения какво точно се изисква като функционалност и тн.
 
Ами аз съм се приготвил за малко по голяма сума за финал, но зависи разработчика какво ще предложи.
Споменах платена WP тема защото там има постоянни ъпдейти, до като къстъм тема от нулата трудно ще намеря такава която да се ъпдейтва регулярно.
Не е задължително да е "къстъм тема", за да имате "къстъм дизайн". Има достатъчно developer теми, върху които лесно може да се надгражда, но имат регулярни ъпдейти и така няма да имате проблеми. Ние примерно работим с GeneratePress. Може да пишете със задание на лично съобщение, за да ви пратя оферта с цена.
 
Може ли примерен сайт, да погледнем какво точно имаш предвид. Без да е жив линк, само example.com
Като първо четене подобно на https://www.trip.com или https://www.travelocity.com.
Но това подлежи на промяна и дискусия. Както казах искаме визия и интегриране на API на https://www.ratehawk.com/lp/bg/API/
 
Има си партнъри на ratehawk, които ще интегрират на следващия ден, официални техни такива. ratehawk те онбордват за 3 месеца, с една камара документи, анекси, и т.н..

Juniper, TravelGate, Atriis, Travel Compositor, DCS Plus - всичките са им в мрежата.
 
Има някаква готова индийска тема, ама тя изглежда не се връзва директно с РейтХоук, ами минава през тяхното индийско АПИ :D за което индийците май те чарджат...

Самата тема е шит (вижда се от конзолата):
https://themeforest.net/item/travon-tour-and-hotel-booking-wordpress-theme/44265539
 
Има си партнъри на ratehawk, които ще интегрират на следващия ден, официални техни такива. ratehawk те онбордват за 3 месеца, с една камара документи, анекси, и т.н..

Juniper, TravelGate, Atriis, Travel Compositor, DCS Plus - всичките са им в мрежата.
Така е но при тези партньори всеки месец имат такса а някой от тях и част от комисионната взимат.
 
Мога да съдействам с изработката на това което искате. От сега казвам че няма да използвам готова платформа на WP и подобни за това задание. На кратко мога да изработя професионално апликацията/сайта с технологии като Node.js / TypeScript / PHP / PostgreSQL.

Ако все още търсите разработчик или оферта може да ми пишете с повече информация и разяснения какво точно се изисква като функционалност и тн.
Дай някакъв контакт на ЛС.
 

Горе