Търся: Цялостно преработване на уеб сайт за форекс сигнали.

stelt88

Member
Рейтинг - 88.9%
8   1   0
Здравейте предприемачи,
В началото на февруари стартирах ForexAlerting.com, уеб сайт за форекс сигнали.
Поради неочаквания интерес, който получи сайта и въпросите на клиентите реших, че е време да направя някой промени. Като цяло искам сайта да е колкото може по-опростен и лесен за разбиране. Със семпъл и привлекателен дизайн, без претрупване на информация.
За мен е изключително трудно да се опитам да опиша какво точно искам и за това с Paint направих няколко изображения, за да добиете представа какво точно имам на идея. По този начин ще спестим време (както мое така и ваше).
1user_home.jpg
2user_signals.jpg
3user_group_chat.jpg
4user_admin_messages.jpg
5user_how_to_follow.jpg
6user_dashbord.jpg
7user_login.jpg
Ето демо към Admin и User панела на текущия сайт.

Admin Demo: http://demo.softwarezon.com/mytrade_v5/admin/
Admin Login:
Email : [email protected]
Password : 123456

User Demo: http://demo.softwarezon.com/mytrade_v5/login/
User Login:
Email : [email protected]
Password : 123456

Всеки който има интерес да пише тук или на лични с предложения и оферти.

Единственото условие е да се запази логото изработено от DreamDevise.
logo.png
 
Последно редактирано:
Това е работа за ларавеладжията, дето го е правил първоначално.
 
Логото е направено добре, колко струваше? По поръчка ли е правено или е купено готово?
 
Скриптът за сайта, ако не се лъжа е купуван готов. Скоро бях попаднал на подобен.

Какво се иска нов дизайн или изцяло нов сайт?
Да скрипта е готов, купих го преди няколко месеца. Исках да пробвам дали ще потръгнат нещата.
Като цяло искам нова функционалност и дизайн, дори това да означава абсолютно нов сайт.
 
Логото е направено добре, колко струваше? По поръчка ли е правено или е купено готово?
Логото е направено спецялно за сайта от член на форума.
 
Да скрипта е готов, купих го преди няколко месеца. Исках да пробвам дали ще потръгнат нещата.
Като цяло искам нова функционалност и дизайн, дори това да означава абсолютно нов сайт.

в админ частта има доста функционалности, в потребителската са доста по-малко.
От снимките по-горе не ми става ясно, какво искаш да се постигне, но ако ми опишеш функционално какви промени искаш да има по потребителската/админ частта, мога горе долу да ти кажа дали трябва сайта да се напише наново или може и този да се преработи.
 
Получих доста лични съобщения с искане да разясня какво точно искам :) това ми говори, че не съм обяснил добре каква е идеята ми.
Писах цялостна промяна на сайта, но може би ще е по-добре изцяло нов сайт.
Ще се опитам да опиша.

Дизайн,
Семпъл и изчистен, без излишна информация. Горе долу като това от картинките горе.

Админ панел,
Изпращане на сигнали с опция за ъпдейт и изтриване. Искам да мога да видя колко потребители са видели всеки един от сигналите.
Общ чат с опция за редактиране на съдържанието.
Изпращане на съобщения към всички потребители от админа (оферти, рекламни материали и т.н.)
Информационен прозорец в който да опиша как потребителите да следват сигналите.
Всичко това разбира се е за потребители които са си платили.
Трябва да има опция за създаване на план както е и стария сайт с възможност за промени.

Потребителски панел,
Получаване на сигнали само в уеб сайт платформата ако е възможно със звуков сигнал. Тъй като 99% от потребителите използват мобилни устройства ще е добре да се направят приложения за android и mak.
Общия чат, съобщенията от админ да са достъпни за всеки вип потребител.

Трябва да има поне два начина на плащане, да кажем PayPal и Skrill.
 
Да да, реално нов сайт, да напишеш всички тези функционалности върху готов сайт, и то мазаляк от codecanyon е пълен cancer.
 
Това цялото от нулата ще излезе много, дано автора не се подлъже по някоя "изгодна" оферта.
 
Това цялото от нулата ще излезе много, дано автора не се подлъже по някоя "изгодна" оферта.
Мда, ама реално такъв тип сайтове се правят трудно, или вземаш късата клечка и решаваш, че с 25$ от енвато ще минеш.
 
Благодаря на всички, които проявиха интерес. Вече открих човек, който започна работа. И от проект който беше само мой, стана партньорство.
Затварям темата.
 
Мислех да не пиша повече в тази тема и да я оставя за боклука, но просто трябва да кажа няколко неща. Няколко неща за човека който се съгласи да сме партньори.
Ето линк към неговия профил.

От доста време съм член на този форум (макар и не чак толко активен). За първи път се сблъсквам с такъв човек. Абсолютен професионалист. Не мога да открия думи за да опиша нивото на този млад предприемач. Докато има такива хора в нашата държава ще се радвам да казвам че съм роден в България.
Горещо го препоръчвам, обеден съм че всеки който работи с него ще остане повече от доволен.
 

Горе