ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

jufo

Active Member
Честита баба марта на всички! Да сте живи и здрави и много успехи пожелавам на всички от форума :beer:
 
От: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Честита на всички ! Да сте румени и засмени! Да си вържете мартеница и за мен, че в чужбина не продават ;)
 
От: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Честита Баба Марта и от мен!!!

Живи и Здрави !!!

Ps:Burnx : белия и червения конец навсякъде ще ги намериш и ако имаш желание ще си вържеш на теб и на тези около теб /може би само на тези на които държиш там/

За мен това е един от най българските празници, защото ни отличава от другите!
 
От: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Честита Баба Марта и от мен!!!

Живи и Здрави !!!

Ps:Burnx : белия и червения конец навсякъде ще ги намериш и ако имаш желание ще си вържеш на теб и на тези около теб /може би само на тези на които държиш там/

За мен това е един от най българските празници, защото ни отличава от другите!

Трудно се виждам да търся конци пък и на никой не държа около мен :D Като се завърна по наши ширини ще сложа една на ръката за здраве ;)
 
От: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Честита баба марта и от мен.

Бърнито да скача веднага да ходи да вързва на бокича, че с тея минискуси му требе за здраве :lol:
 
От: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Честита баба марта и от мен.

Бърнито да скача веднага да ходи да вързва на бокича, че с тея минискуси му требе за здраве :lol:

Поредна тема - пак за бойко подхващаш - по-голям и верен фен от теб няма наистина.... едва ли има човек в тоя форум с повече мнения и теми за Бойко от теб. Което си е показателно...
 
От: Re: ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!

Бия, братле ама като видя бърнито и се изкушавам просто. :D
Честита и на теб, аз мартеничка още в 4 имах вече на ръката. :)
Честита баба марта на всички.

Уни, бате, бий си спирачката поне в некви такива теми
 

Горе