Купувам: Чатове, снимки и други

deffnews

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Купувам чатове, снимки, принтсрийнове от чатове в mIRC.
 
Продавам. 300 лв за 50 думи
Добре бе човек, както искате може да ме възприемате. Аз не мисля като теб. Не 300, ами 3 милиона може да са 50 думи. Аз наистина ги имам тези статии, които обявих. Правени са по моя диктовка, но са писани от човек който има перфектен правопис. Имам и много-много неща намирани/събирани през годините. Имам около 400 снимки на български чатери от mIRC. Може и да не помниш, откъде да знаеш ти, но през mIRC можеше да се пращат файлове. Имам и няколко недовършени статии в момента. Последно взех да оформям материал на тематика за автомобили, размразяване, как да не мръзнем. И това са все неща изпитвани от личен опит предимно. Г-жа Павелина може да му се струва, че това е да те влачи течението, но не е това. Това е научено както е приказката от неволя.
 
Знам ли наистина. Ако и тогава си бил такъв чук, със сигурност съм те банил из половината канали на старата мрежа. Спри да пускаш тема за всяко нещо, дето ти мине през главата. Това кара хората да не те взимат насериозно. Хвани едно, но го довърши докрай.
 
Каква стара мрежа бе тикво, говоря ти за това което преди двайсет години му казваха мирка.
 
На ти един без пари

1635678617501.png
 

Горе