Челиндж ЕВРО 2016

От: Челиндж ЕВРО 2016

Хайде да прецакаме и жабарите с последния залог. :D

Дата: 22.06
Банка: 86лв
Залог/коефициент: Италия - Ирландия: 1/ 2.40 - 50лв.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Днес ще сложа малко повече залози, като се наемам аз да си цитирам мнението на печелившите (ако има такива), за да не натоварвам Aramis излишно. :beer:

Дата: 22.06
Банка: 497 лв. (???)

Залози:

Исландия v Австрия:
- Точен Резултат - 0:0 (6.50 коеф.) - 10 лв.
- Голове Под/Над - Под 2.5 (1.50 коеф.) - 30 лв.

Унгария v Португалия:
- Голове Под/Над - Под 2.5 (1.60 коеф.) - 20 лв.
- Унгария v Португалия - 1 (12 коеф.) - 10 лв.

Италия v Ирландия:
- Точен резултат - 1:0 (6.00 коеф.) - 10 лв.
- Точен резултат - 2:0 (10 коеф.) - 10 лв.

Швеция v Белгия:
- Точен резултат - 0:1 (6.00 коеф.) - 10 лв.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Сефте влизам в тая тема, ама до колкото знам тука във форума има една камара хора занимаващи се с прогнози и по-точно предлагащи платени прогнози. Участват ли и на челни места ли са, както се предполага ?
Аз предпочитам само да гледам телевизора с бира на масата :beer:
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Тоя мангал Роналдо взе че вкара , няма такова леке. Нищо сега ще страдат повече - Хърватска или Германия ще ги порят като риби :D
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Дата : 22.06
Банка :
Залог:Единичен
Мач: Ботсвана - Д.Р. Конго
Знак: 2
Коефицент : 2.25 (бет365)
Залог 100 лв
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Понеже горе питаха тия дето предлагат платени футболни прогнози дали участват тука. Не. Никой не участва, защото ще ги видите какви да шарани.

Преди аз бях един от тези даващи прогнози срещу абонамент, но нямам време да си развивам значително по-важни неща. Плюс това никой не разбра, че това е инвестиция, за която постоянно писах в сайта който вече и продадох.

Моята прогноза за днес е:

Банка: 1359 лв
Дата: 22.06.2016 г.
Среща: Швеция:Белгия
Прогноза: Над 2 гола (Гол Линия)
Залог: 100 лв.
Коефициент: 1.70

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Тоя мангал Роналдо взе че вкара , няма такова леке.


Това, защото не бях заложила на тях днес. :D

Да му мислят 'талянците
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Единица за Швеция, коефициент 4.5 в ефбет със 100 лв.
Няма да мога най вероятно днес да сметна банките, утре за двата дни ще е.
Мерси на всички които си ги сметнаха вече. :)

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Понеже горе питаха тия дето предлагат платени футболни прогнози дали участват тука. Не. Никой не участва, защото ще ги видите какви да шарани.

Преди аз бях един от тези даващи прогнози срещу абонамент, но нямам време да си развивам значително по-важни неща. Плюс това никой не разбра, че това е инвестиция, за която постоянно писах в сайта който вече и продадох.

Моята прогноза за днес е:

Банка: 1359 лв
Дата: 22.06.2016 г.
Среща: Швеция:Белгия
Прогноза: Над 2 гола (Гол Линия)
Залог: 100 лв.
Коефициент: 1.70

Sent from my Lenovo S850 using Tapatalk
Ти имаше един от най-читавите Бг сайтове, дано продължи новия собственик в същия дух. Чак ти се чудя че го продаде..

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Сефте влизам в тая тема, ама до колкото знам тука във форума има една камара хора занимаващи се с прогнози и по-точно предлагащи платени прогнози. Участват ли и на челни места ли са, както се предполага ?
Аз предпочитам само да гледам телевизора с бира на масата :beer:
Аз лично не съм чувал за успешен български типстър. :)
Колегата който ти е отговорил беше в правилна посока.
Иначе е пълно със страници и сайтове. Чудя се връзва ли се още някой, особено на сигурни обръщалки, точни резултати и тн. ..

Аз правя фурор пък. :D
3/3 ако пренебрегнем точния резултат 0:2, ама то ясно, че няма как да излязат и двата.

Някой ще даде ли инфо как се пишат тия системи и как се изчислява коефицента им...?


Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Ти имаше един от най-читавите Бг сайтове, дано продължи новия собственик в същия дух. Чак ти се чудя че го продаде..

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Искам да съм съсредоточен върху дейността която ми носи доходите.

Успех наистина на новия собственик. Ще следя с интерес дали се развива.
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Какво се случва днес и утре, когато няма мачове от европейското, пак ли ще трябва да се слагат задължително по 100 лв. или влиза е сила новият правилник? И какъв е той?
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Какво се случва днес и утре, когато няма мачове от европейското, пак ли ще трябва да се слагат задължително по 100 лв. или влиза е сила новият правилник? И какъв е той?
Няма да залагаме, ще организираме правилата. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Да залагаме за Brexit :D

Абе накрая ще заложиш и панелката в Люлин, ама карай... :D

Пожелавам успех на всички и дано аз съм била каръка в играта. От тук нататък по-успешни прогнози. Ще ви навестявам да видя какви ги залагате. :)
 
От: Челиндж ЕВРО 2016

Абе накрая ще заложиш и панелката в Люлин, ама карай... :D

Пожелавам успех на всички и дано аз съм била каръка в играта. От тук нататък по-успешни прогнози. Ще ви навестявам да видя какви ги залагате. :)
Аз ти предлагам да останеш. Започваш с минус, иначе няма да е справедливо класирането-Бърн преди тебе занули банката а има шанс да е пред теб в класирането.
 

Горе