Честит ни Шенген

Аз пак не мога да разбера защо не живееш в Русия или Северна Корея. Ти си жив мазохист с тая ГАДНА Европа.
Ми не съм в европа 😆 Англия е спряла някъде на 80-90те години бг соц визия и закони. Перфектно е.
 
Да. Там няма гейове и социални паразити, почти като Русия. :) Ще се изненадаш, но е по-близо до Европа, отколкото към споменатите от @tedkata_m държави. Важно е само заблудата. :)
Пълно е разбира се. Не ти ги навират в очите за щяло и нещяло. Колкото са близо до европа толкова са и до Русия бая неша си внасят от там. Явно е важно да се живее в розова мъгла повече околкото релността.
 
Имигранти (2024)
Внимание!!!
Чувствително съдържание, видеото съдържа сцени с насилие над бели хора от току-що интегрирани тъмнозелени европейци!!!

vlcsnap-2024-05-03-18h26m21s483.png
 
Пълно е разбира се. Не ти ги навират в очите за щяло и нещяло. Колкото са близо до европа толкова са и до Русия бая неша си внасят от там. Явно е важно да се живее в розова мъгла повече околкото релността.
Добре. Само не го разправяй на други това. Ще те игнорират след това твърдение. ;)
 
Ти май където и да живееш, пак ще хейтиш по нещо и по някого.
Сещам се за тираджийте-русофили, работещи за европейски фирми, обикалящи Европа и даваща им хляб Европа, сипвайки постоянно. Мине не мине време, и един такъв цъфне в някоя социална мрежа. :) Не, че нещо, ама странно ми се вижда. Може би само на мен. :)
 
Само на теб. Хлябът се изработва, не се дава.
 
Наречи го както искаш, факти си говорим. ;)

Ми то не е до искане. Човекът са е изучил, явил са е за позиция, която фирмата търси, сключи ли са договор.. той върши уговореното - фирмата плаща. Хляба си го купува сам.

Обикаля, вижда споделя, пречупва през неговата си призма.. дали ти харесва на теб? Но бади кеърс.

Дали ще е тираджия-русофил или форумец чул от приятели.. нема особена разлика.. все чужди истории. Не го ли усетиш сам.., нема нужда да се съдят другите.
 
Добре. Само не го разправяй на други това. Ще те игнорират след това твърдение. ;)
Кое? За бизнеса на Англия с Русия или за бизнеса на САЩ с Русия 😆 Кое точно те притеснява? Те се на са спирали да купуват газ и петрол от Русия, метали...САЩ, Англия и Русия си партнират на толкова много нива и е неясно защо толкова хора се връзват на цирка със санкциите.
 
Не ти ги навират в очите за щяло и нещяло.
Добре...
Още ли коленичат преди мачовете и са с гей капитански ленти? Точно Англия е една от най-либералните страни.

1714796905421.png

Англия е спряла някъде на 80-90те години бг соц визия и закони
Така е, налага се атеизъм и прогресивизъм...

Християните в Англия вече са малцинство, "малцинствата" обръщат популацията във все повече градове... абе, перфектно е.

 
Ми то не е до искане. Човекът са е изучил, явил са е за позиция, която фирмата търси, сключи ли са договор.. той върши уговореното - фирмата плаща. Хляба си го купува сам.

Обикаля, вижда споделя, пречупва през неговата си призма.. дали ти харесва на теб? Но бади кеърс.

Дали ще е тираджия-русофил или форумец чул от приятели.. нема особена разлика.. все чужди истории. Не го ли усетиш сам.., нема нужда да се съдят другите.
Това е като неделните продавачки в мола, все намръщени. Клиентите са й виновни, че е на смяна в неделя.
 
Това е като неделните продавачки в мола, все намръщени. Клиентите са й виновни, че е на смяна в неделя.
Да. Трудно е за разбиране такава логика. :) По-скоро в като болен от Алцхаймер все да се чуди защо е натакован. :)
 
Кое? За бизнеса на Англия с Русия или за бизнеса на САЩ с Русия 😆 Кое точно те притеснява? Те се на са спирали да купуват газ и петрол от Русия, метали...САЩ, Англия и Русия си партнират на толкова много нива и е неясно защо толкова хора се връзват на цирка със санкциите.
Притесняваме, че в опита си да хейтиш всички минаваш границата на логичното и бисерите се леят без грам да се усещаш. Кой ти говори за търговия, говорим за идеология и начин на мислене, ако не си разбрал.

Добре...
Още ли коленичат преди мачовете и са с гей капитански ленти? Точно Англия е една от най-либералните страни.

Виж файлът 32771


Така е, налага се атеизъм и прогресивизъм...

Християните в Англия вече са малцинство, "малцинствата" обръщат популацията във все повече градове... абе, перфектно е.

Май му се губят някакви неща.


Май предпочитам "приятел да ми го каже", отколкото да чета тук какво ми се пише. :)
 
Това е като неделните продавачки в мола, все намръщени. Клиентите са й виновни, че е на смяна в неделя.
Припомни ни как комунистите са виновни за всичко, че скоро не си.

А, и руското влияние - да не забравяме!
 
Припомни ни как комунистите са виновни за всичко, че скоро не си.

А, и руското влияние - да не забравяме!
Ами не сано те, виновен си и ти, че са те облъчили неспасяемо.
 

Горе