Честит ни Шенген

🤣 Степени на евроатлантизма:

2000 година- синът довежда бяла снаха. 2010 година - довежда - черна снаха.
2020 синът довежда зет.
2030 година- синът става дъщеря и отива снаха.
2040 година довежда куче.
2050 довежда робот.
 
Според мен и катастрофата на харвардския плазмодий е атентат 😂
Да, от страна на НСО. :)

Оня ден фърчат на спусната бариера тука при нас. За къде летиш, бе мишко? Къде гори, та трепеш хора по пътищата?
 
А за някои е най-важно да не чакат на опашка за паспортен контрол на летищата...

Не обвинявам ЕС, просто взехме най-лошото от капитализма, без да го докараме на жизнен стандарт.

Виж файлът 32886

Да, по социализма не си се редяла за мляко и хляб. Малка си да знаеш тогава какъв шит беше, но нищо, простено ти е. ;)

Или като тия олигофрени:


Имали сме износ...хахаха, смех.

И като става дума за фашизъм, което често ползват русофилите, Путлеровата диктатура в момента най-много се доближава до това определение. Но само глупаци ползват думи без да осъзнават значението им. ;)
 
Да, по социализма не си се редяла за мляко и хляб. Малка си да знаеш тогава какъв шит беше, но нищо, простено ти е. ;)
Tц. За банани се бутаха, ама не ги обичах и тогава. Пък и то какво излезе - станахме си бананова република :D
 
Да, по социализма не си се редяла за мляко и хляб. Малка си да знаеш тогава какъв шит беше, но нищо, простено ти е. ;)

Или като тия олигофрени:


Имали сме износ...хахаха, смех.

И като става дума за фашизъм, което често ползват русофилите, Путлеровата диктатура в момента най-много се доближава до това определение. Но само глупаци ползват думи без да осъзнават значението им. ;)

Информирай се относно термина ''фашизъм'', щото се излагаш за пореден път. Русия не провежда етническо прочистване и геноцид. Правеха го неонациистите от усрайна в Луганск и Донецк.

Относно износа: изнасяхме, ама наистина изнасяхме през соца. И това го знам от първо лице, защото баща ми беше тираджия и беше постоянно на път. Храни за Близкия Изток и страните от соц лагера, мотокари за Англия, стотици хиляди тонове продукция се изнасяха и на Изток, и на Запад.

СО МАТ имаше подразделение в почти всеки по-голям български град, включително във Видин и Русе. Така беше по-рентабилно да се изнася директно продукцията от въпросните региони. Ти не знаеш, ама се мислиш за капацитет.
 
И още за просперитета в ЕСсср.

1716234947122.png
 
Информирай се относно термина ''фашизъм'', щото се излагаш за пореден път. Русия не провежда етническо прочистване и геноцид. Правеха го неонациистите от усрайна в Луганск и Донецк.

Относно износа: изнасяхме, ама наистина изнасяхме през соца. И това го знам от първо лице, защото баща ми беше тираджия и беше постоянно на път. Храни за Близкия Изток и страните от соц лагера, мотокари за Англия, стотици хиляди тонове продукция се изнасяха и на Изток, и на Запад.

СО МАТ имаше подразделение в почти всеки по-голям български град, включително във Видин и Русе. Така беше по-рентабилно да се изнася директно продукцията от въпросните региони. Ти не знаеш, ама се мислиш за капацитет.
Ох, милия путлер за жалост до там ги е докарал всички в държавата си, че не се стига до геноцид, защото там никой не вдига глава. Виждаме как свършват както опонентите му, така и тия жалки хорица, които протестират за нормална държава. ;)


Къде е възникнал и къде се практикува са две различни неща.

И за износа....отиди до варненските и бургаски пристанища, после по границите и следи добре регистрационните номера на тировете. В сравнение с тогава, сега изнасяме в пъти повече. Не виждам логика да цъфти износа, а по магазините да няма нищо. Но щом казваш.
 
Една баба отишла да пазарува. От щанда за котешки храни взела най-скъпата консерва. На касата казала: -Аз за моето коте купувам най-хубавата храна. Но касиерката реагирала: - Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи, трябва да докажете,че имате котка. Защото много често възрастни дами купуват храна за котки, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ? Бабата оставила покупката, отишла до вкъщи , сложила котката в клетката за домашни животни и отишла с нея в магазина. След което платила и си тръгнала.
На другия ден отишла в магазина и купила кучешки салам. Пак от най-скъпия. Но на касата касиерката пак започнала :
- Много се извинявам госпожо, но според европейските нормативи трябва да докажете, че имате куче. Защото много често възрастни дами купуват кучешка храна, а после те я ядат. Имате ли някакъв документ?
Бабата отново оставила покупката, отишла до своя дом, сложила намордника на кучето, след това го вързала с каиша и отишла с него в магазина. Платила на касата и си взела покупката. На третия ден бабата директно отишла на касата с една кутия, на чийто капак имало една малка дупчица. И казала на касиерката:
-Бръкни с пръста вътре, чедо. А касиерката рекла: -Ами ако има някоя змия и ме ухапе? След няколко изрични обещания от страна на бабата, че вътре няма живо същество или нещо, което да я нарани, касиерката бръкнала. Само след секунди извадила пръста си и изкрещяла:
-Бабоооо ма, това са л@йн@@@!" А бабата най-спокойно отговорила :
-Правилно бабе, така е. А сега мога ли да си купя един пакет тоалетна хартия, след като ти донесох доказателство, както е според европейските нормативи?
То остави, но наистина е така. На мен сега ми се налага да отрежа едно дърво, което пречи на къщата и като разбрах за какво чудо става въпрос. Първо изкарах разрешително от общината, след това трябва да се подаде молба в енергото да спрат тока, че е около жиците - това ясно, но оказа се, че не мога да намеря превоз. Трябва да се извади друг транспортен документ, който важи само един ден и за да стане това се подава заявление в общината точно на кой ден, ще се случи, за да дойде техен човек да снима и да маркира дървото. Освен, това, той трябва да снима и камиона, с който ще се превозва, а камиона трябва да е регистриран за тази дейност и да има специален GPS. След като се натовари дървото се следи, защото в документа е описано точно от къде до къде ще бъде закарано дървото и ако се отклони от маршрута може да го глобят.
 
То остави, но наистина е така. На мен сега ми се налага да отрежа едно дърво, което пречи на къщата и като разбрах за какво чудо става въпрос. Първо изкарах разрешително от общината, след това трябва да се подаде молба в енергото да спрат тока, че е около жиците - това ясно, но оказа се, че не мога да намеря превоз. Трябва да се извади друг транспортен документ, който важи само един ден и за да стане това се подава заявление в общината точно на кой ден, ще се случи, за да дойде техен човек да снима и да маркира дървото. Освен, това, той трябва да снима и камиона, с който ще се превозва, а камиона трябва да е регистриран за тази дейност и да има специален GPS. След като се натовари дървото се следи, защото в документа е описано точно от къде до къде ще бъде закарано дървото и ако се отклони от маршрута може да го глобят.

А защо си го причиняваш? Режи и в печката. ;)
 
А защо си го причиняваш? Режи и в печката. ;)
Защото е много скъпо да се отреже. То е голям орех и трябва с вишка, повечето искат над 700лв, а се разбрах с един човек за 200лв да го отреже и да го вземе. Сложна работа, аз също не мислех че ще е чак така в началото.
 
Защото е много скъпо да се отреже. То е голям орех и трябва с вишка, повечето искат над 700лв, а се разбрах с един човек за 200лв да го отреже и да го вземе. Сложна работа, аз също не мислех че ще е чак така в началото.
Впрочем за сеч на орех е така. Дори да е въре в твоя собственост посаден от някой твой пра-пра нещо си човек се изисква рарещително. За други видове няма пробелм ако са товй, но ако са общинска земя е малък цирк.
 
Това ме изпълни с надежда за бъдещето обаче доста е европейско:

Отсечката, на която стана катастрофата с колата на Националната служба за охрана, возила към Варна лидера на ПП Кирил Петков и пиарът му Найо Тицин, е скоростно асфалтирана.

441412215_1014532043344464_1578011923633023352_n.jpg


В понеделник стана ясно, че ще има повторен оглед на двата автомобила от катастрофата, случила се на входа на Аксаково. Той ще бъде извършен от експерти на Военната прокуратура, които разследват случая, тъй като единият от участниците в инцидента е служител на НСО.


Е, явно няма да им се получи огледа 🤣 🤣 🤣 🤣
 
Защото е много скъпо да се отреже. То е голям орех и трябва с вишка, повечето искат над 700лв, а се разбрах с един човек за 200лв да го отреже и да го вземе. Сложна работа, аз също не мислех че ще е чак така в началото.
Режеш почти до долу на 1 метът някъде и казваш, че го облагородяваш. После сипваш нафта в корените или морска сол и си готов 😉
 
Това ме изпълни с надежда за бъдещето обаче доста е европейско:

Отсечката, на която стана катастрофата с колата на Националната служба за охрана, возила към Варна лидера на ПП Кирил Петков и пиарът му Найо Тицин, е скоростно асфалтирана.

441412215_1014532043344464_1578011923633023352_n.jpg


В понеделник стана ясно, че ще има повторен оглед на двата автомобила от катастрофата, случила се на входа на Аксаково. Той ще бъде извършен от експерти на Военната прокуратура, които разследват случая, тъй като единият от участниците в инцидента е служител на НСО.


Е, явно няма да им се получи огледа 🤣 🤣 🤣 🤣

Да се чудиш за какво са хабили асфалта, като и огледът нямаше да докаже нарушение на колата на НСО? Впрочем, сигурна съм, че колата на НСО има видеорегистратор. Що не показаха записа как покойния вече чичо е навлязъл директно от второстепенния път? Наш'та дума срещу ваш'та.
 
Руските орки пак обърнаха поредната тема с пълни глупости и бълвоч, хванеш ли ги у фал, се събират няколко души и запълват темата с бълвоч, че да изчезне назад глупостите дето са пускали, с нови глупости.
 
По повод поста над моя

441460483_384662781227425_416843538226936197_n.jpg
 
Това ми е любимо. Хубаво е, че го пазиш. Да ги видим интелигенцията. ;)
Че кой твърди, че е интелигенция, бре?

Тва по-горе си е било изпросено. Ако трябва да сме обективни, такива изцепки от моя страна предизвиквате само вие двамата, защото не можете да водите дебат. Ей го и боклука горе. Не може да общува човешки - да обори с аргументи мнението на опонента. Той влиза в темите само за избиване на комплекси и го прави като обижда.

Ти си същия трол, но не чак толкова злобен. ;)
 

Горе