Честит ни Шенген

Не, пиле. Внасяме каквото ни кажат да внасяме (от страна извън съюза), унищожавайки собственото си производство. Точно това НЕ Е свободна икономика. От ''същото място'' ни забраняват да внасяме по-евтини енергийни ресурси, което отново товари нашата т. нар. икономика. Това не е свободна икономика. Това е по-гаден диктат и от предишния.

Тва по повод тъпото ти меме.

Все пак се радвам, че поддръжниците на ПеДе са намерили работа на деца с умствена изостаналост. Гледам мемета им се харчат добре във въпросната затворена общност. ;)
Дрън, дрън.
Да, собственото производство си го скапваме сами. Като не си конкурентен, не си. Точка. Когато в една скъсана държава всеки гони ниската цена и явно не толкова качеството, влизат тези с ниските цени и нашите производители го духат. Освен ако не си потребител като мен, който държи на качеството и може да си го позволи, но това не важи за едно 80% от хората. И това е. Свиквай с това. Ако не, мъчи се в празни размисли. ;)

Иначе мен ме е много страх, защото попадаме в това Русия да ни взима за враг, ако сме русофоби. :) Тъпа пиянска нация, откачалки.
 
Като не си конкурентен, не си.

Я да се информираш как се става ''конкурентен'' в съюз, който ти определя какво да купуваш, произвеждаш и изнасяш, както и къде/на кого. В момента организацията за свободна търговия е БРИКС. Ние сме в нов СССР с изцяло политическа, а не икономическа насоченост. Питай швабите, мани ни нас. ;)
 
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
 
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
В момента организацията за свободна търговия е БРИКС.
oh-kurwa-kurwa.gif
 

Горе