Честит първи сняг

От: Re: От: Честит първи сняг

Ако ти кажа как се бутат по улиците колите, по-оферта си е да се забавиш малко. Всеки пълзи, некви хора изкачат на шосето от нищото. :)

Сега балъците като мен, със задно предаване, ще си ходим с такси :lol:
 
Re: От: Re: От: Честит първи сняг

Сега балъците като мен, със задно предаване, ще си ходим с такси :lol:
Ти си лек случай, също така се наблюдаваше и дисциплината свободно пързаляне, без точна цел. :) Не е смешно, но като се замисля, че не са ги сменили гумите от неискане, просто не знам как да реагирам.

А задното си е супер, аз ако имах друга кола вечерта на някоя Била на паркинга и яко връткане с ръчна дрифтене. Ама сега съм с комби, по-скоро да се обърна. :)
 
Re: От: Честит първи сняг

При нас в Бургас времето е за плаж :D :)
Абе то така беше и в София сутринта до към обяд, но после към 15:00, гледай какво става. :) Скоро и вие очаквайте. Но при вас може да е вечерта или да ви пропусне. По-вероятно вечерта да дойде при вас. :)
 
От: Честит първи сняг

Тука слънце пече, даже по едно време отворих джама на колата че ми стана жега :D
 
От: Честит първи сняг

Някои тука от града почнаха да си честитят първият сняг, а то само за малко беше. Ще има честито чак като понатрупа!
По северна България може и да е натрупало вече, но тук в южна няма да е скоро.
 
От: Честит първи сняг

Тука слънце пече, даже по едно време отворих джама на колата че ми стана жега :D

Абе и аз отворих вратата на колата, ама не от жега, и влезна една бяла мечка....тук в Софето си е ... дрънгела. Даже утре ще е малко тегаво ходенето по улиците. Иначе мисля, че ще имаме почистени улици тази година. :)
 
От: Re: От: Re: От: Честит първи сняг

Ти си лек случай, също така се наблюдаваше и дисциплината свободно пързаляне, без точна цел. :) Не е смешно, но като се замисля, че не са ги сменили гумите от неискане, просто не знам как да реагирам.

Нещо такова ли е било: :D

[video=youtube;a1PzR5EOuss]http://www.youtube.com/watch?v=a1PzR5EOuss[/video]

Може да не са си сменили гумите щото са отвеяни като мен, я съм со летните галоши. :oops:
 
От: Честит първи сняг

В Пловдив и днес пече, и няма кьорав облак...
Направи някакви напъни да се развали през нощта, ама цъ...

Иначе моята приятелка днес пътува от Габрово до Пловдив и каза, че по Балкана си е зима, духа вятър и навява, така че ако ще пътувате из планините за 8, задължително готови за зимни условия.
 
От: Re: От: Re: От: Честит първи сняг

Ти си лек случай, също така се наблюдаваше и дисциплината свободно пързаляне, без точна цел. :) Не е смешно, но като се замисля, че не са ги сменили гумите от неискане, просто не знам как да реагирам.

А задното си е супер, аз ако имах друга кола вечерта на някоя Била на паркинга и яко връткане с ръчна дрифтене. Ама сега съм с комби, по-скоро да се обърна. :)

Блинки, Блинки, оказа се прав, за първа година съм с кола със задно и останах доста доволен... при положение, че основно се мотах по вътрешни улички, където небеше минавал снегорин, мога да кажа, че съм впечатлен.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Честит първи сняг

Блинки, Блинки, оказа се прав, за първа година съм с кола със задно и останах доста доволен... при положение, че основно се мотах по вътрешни улички, където небеше минавал снегорин, мога да кажа, че съм впечатлен.
Хубавото на тези коли е, че може да не влезеш добре в завоя, ама ще излезеш лесно. :) От опит го знам. Докато при предното, трудно се излиза. Пак от опит го знам. :) Аз даже съм виждал хора, каращи коли със задно да придобиват доста по-голямо самочувствие на пътя след първи сняг. И за да докажа това, ще дам за пример един приятел с предно, който все си мисля, че е в ремонт, а той милия слагал торби с цимент отзад, за да не занасяла колата. Това ми говори, че задното си е добро, поне за такива условия. Естествено, най-доброто си е 4x4, но айде да не сме максималисти. :)
 
От: Честит първи сняг

Връх Мальовица
66006_393850774023501_670292995_n.jpg


и при мен започна лека-полека :-o
 

Горе