Търся: Човек за превеждане на статии в wp сайт

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте,
Търся човек, които има опит с wp за превеждане на около 90-100 статии - много кратки, като не е необходимо да знае какъвто и да е език.

- трябва да ги мине през транслейтър и да ги оправи в самия уордпрес.
- Да оправи линковете в статията и форматирането.

Ако някои има интерес да пише за да ви покажа направо сайта и да се разберем каква би била цената на преведена статия.
 
Здравейте!
Аз имам задълбочени познания и опит при работа с компютър и бих се справил безпроблемно. Гарантирам и ниво на английски B1.1, в случай че има нужда. Бих се радвал да обогатя опита си и да Ви помогна!
 
Здравейте, имам над 5 години опит с wordpress за създаване и превод на статии, качване и оптимизиране на продукти.
Бих се радвала да работим заедно!
 
Здравейте, започна го един човек вече, правим няколко статии тестово, че е малко специфично, ако не се сработим с него ще ви пиша да направим тест с друг. Плащам и за тестовите статии, да не се притеснявате :)
 
Здравейте, имам интерес!
Иновативен и опитен уеб разработчик съм, с над 15 години опит в изработката на сайтове и уеб дизайн. Осигурявам ефективни решения за клиенти от различни индустрии, съчетавайки техническите ми умения с креативност и стремеж към перфекционизъм. Притежавам разностранни умения в областта на GDPR и SEO оптимизация, като също така превъзхождам в професионална работа с различни платформи като WordPress, OpenCart и Prestashop.

Опит и умения:

Изработка на сайтове: Планиране, дизайн и разработка на уеб сайтове от нулата до финалния продукт. Използване на съвременни технологии и стандарти за създаване на потребителски удобни и естетични сайтове.

Уеб дизайн: Създаване на уникални и привлекателни уеб дизайни, които отразяват индивидуалността и целите на клиента.

GDPR съответствие: Опит в разработката на уеб сайтове, които съответстват на изискванията на Общия регламент за защита на данните (GDPR). Осигуряване на поверителност и сигурност на личните данни на потребителите. За разлика от доста колеги, бих могъл да изградя на сайта ви реално работеща GDPR - функционалност, която е задължителна за един сайт, а съм почти сигурен че вашия няма.

SEO оптимизация: Използване на SEO методи и стратегии за повишаване на видимостта и подобряване на позициите на уеб сайтове в търсачките. Оптимизиране на съдържанието, метатегове, ключови думи и други фактори за подобряване на рейтинга в резултатите от търсенето. Локална SEO оптимизация, OnPage SEO, OffPage SEO оптимизация.

Програмиране: Владеене на PHP, HTML, JavaScript и CSS за създаване на динамични и интерактивни уеб сайтове.

Лого дизайн: Създаване на уникални и запомнящи се лога за уеб сайтове, които представят идеята и целите на бизнеса.

Поддръжка на сайт: Постоянна поддръжка и актуализация на уеб сайтове за осигуряване на безпроблемна функционалност и сигурност.

SEO Копирайтинг: Създаване на оптимизирано за търсачките съдържание, което привлича посетители и подобрява SEO резултатите.

Превод на сайтове: Превеждане на уеб сайтове от и на английски и руски език.

Обработка на изображения: Редактиране и оптимизация на графични изображения за използване на уеб сайтове.

Въвеждане на данни: Точно и ефективно въвеждане на данни в различни формати и платформи, включително SEO-оптимизирани текстове.
 

Горе