Търся: Човек с профили в BG-Mamma.com

ROIdoctor

Active Member
Рейтинг - 100%
19   0   0
Здравейте,

търся колега с поне 3-4 активни профили в бг мамма, като 2 от които да имат поне 100 мнения и да са на възраст над 1 година.

Идеята е с тези профили да направим тема и дискусия на нов бранд тип "Мнения за магазин EXAMPLE.COM", като целта е да се включат външни лица и да коментират с впечатленията си. Линкове няма да присъстват в публикацията.

Ако някой може да съдейства може да ми пише на ЛС с цена за публикуване на едно мнение.
 
Последно редактирано:
Дефа има профил там
Имам, но не пиша а и не го посещавам. Човека иска активен профил.
От по-големите форуми единствено в стария форум на дир-а и абв съм бил активен и то преди много години.
 
Имам, но не пиша а и не го посещавам. Човека иска активен профил.
От по-големите форуми единствено в стария форум на дир-а и абв съм бил активен и то преди много години.
в клубовете на дир.бг в коя секция си бил най активен?
 
Ако има такъв човек нека да пише и на мен.
 
Аз имам профил с добри характеристики, активен. Ако желаете - пишете ми.

Активност във форума
  • Регистриран
    вт, 22 яну 2013, 12:58
  • Публикации
    1 367
  • Последно активен
    сб, 08 апр 2023, 15:47
 
в клубовете на дир.бг в коя секция си бил най активен?
Ей, голям хакер-детектив си значи. В История съм бил най-активен, но е имаше много по-активни от мен.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Ъп. Намерих човек, който да отвори темата. Трябват ми още няколко потребителя с поне 50 мнения, за да коментират по темата. Ако имате подходящи профили ми пишете.
 
Последно редактирано:
Ъп. Все още търся човек, който срещу заплащане да постави коментар в тема в БГ-мамма
 
Имам активен профил от 15 години с над 8 хиляди публикации и точно затова Ви пиша. Няма как да стане Вашата дискусия. Бгмама вече не сайт, а информационна платфора. там можете да публикувате колкото искате платени реклами, дори да предложите игри с награди и да обърнете внимание на голяма част от редовните потребители, но безплатна реклама вече не се допуска и моментално се трие. Самите потребители докладват такива теми. няма нужда правите безплодни опити. пишете на сайта и питайте за условията или просто се окажете.
 
Имам активен профил от 15 години с над 8 хиляди публикации и точно затова Ви пиша. Няма как да стане Вашата дискусия. Бгмама вече не сайт, а информационна платфора. там можете да публикувате колкото искате платени реклами, дори да предложите игри с награди и да обърнете внимание на голяма част от редовните потребители, но безплатна реклама вече не се допуска и моментално се трие. Самите потребители докладват такива теми. няма нужда правите безплодни опити. пишете на сайта и питайте за условията или просто се окажете.
Здравей, целта ми е да направя тема за определен бизнес тип "Мнения за магазин ПРИМЕР.КОМ", която да се индексира на първо място при търсене в гугъл. Към момента отзиви има само в гугъл мапс, ФБ страница и пазарувай.ком. Та съм отворен за препоръки в кой форум на обща тематика може да се изгради такава тема :)
 
Здравей, целта ми е да направя тема за определен бизнес тип "Мнения за магазин ПРИМЕР.КОМ", която да се индексира на първо място при търсене в гугъл. Към момента отзиви има само в гугъл мапс, ФБ страница и пазарувай.ком. Та съм отворен за препоръки в кой форум на обща тематика може да се изгради такава тема :)
по добро място за създаване на такава тема от тук в предприемач няма! Около 20 бота всекидневно през час обхождат целия форум и го индексират. За какво ти е ебем-мама и други псевдо форуми които отдавна са умрял кон.
 
Не бих казала, че бгмама е умрял кон, защото там наистина има много пазаруващи потребите3лки. Само че новите собственици не разрешават някой да си прави реклама без да плати.
Други форуми не знам, но Предприемача е добра идея, както е посочено по-горе, макар да не е толкова притегателен и голям. Поне е безплатно като опит. Търсенето в гугъл те праща нагоре, само с работа с копирайтър. Има си начини къде да позиционираш отделните ключови думи, за да излизаш напред в търсачката. По Коледа работих такъв проект, но си е доста досадно и не бих се хванала с такова нещо. Уморена съм. Потърси енергичен копирайтър, който го е правил да свърши работата.
 
Не бих казала, че бгмама е умрял кон, защото там наистина има много пазаруващи потребите3лки. Само че новите собственици не разрешават някой да си прави реклама без да плати.
Други форуми не знам, но Предприемача е добра идея, както е посочено по-горе, макар да не е толкова притегателен и голям. Поне е безплатно като опит. Търсенето в гугъл те праща нагоре, само с работа с копирайтър. Има си начини къде да позиционираш отделните ключови думи, за да излизаш напред в търсачката. По Коледа работих такъв проект, но си е доста досадно и не бих се хванала с такова нещо. Уморена съм. Потърси енергичен копирайтър, който го е правил да свърши работата.
всъщност не си права. Таргета от хора с умствен капацитет в бг-клюклю е много нисък! Жените сте най големите интригантки и клюкарки. Форума там е повече от клюкарски и интригантски. Това е все едно да чета групата за деЦки надбаФки във фейсбук. Прости, необразовани и жени с много нисък умствен капацитет ( С ГОЛЯМО ИЗВИНЕНИЕ КЪМ ЖЕНИТЕ ) Може енциклопедия на тема форума на бг-мама да се напише и ще бъде като каталог на вицовете. Тук таргета е различен няма ги тези интриги с малки изключения на украийските провокатори.
 
всъщност не си права
Всъщност ти далеч не си прав, а на БГ форум/сайт с 3.5м+ месечни посещения да викаш куц кон е меко казано нелепо.
Поспри се малко с убедените си твърдения, че току-виж някой се върже. То не че са останали много смислени хора в предприемача, ама все пак не бива да се въвеждат в заблуждение и случайните минувачи.
 
Всъщност ти далеч не си прав, а на БГ форум/сайт с 3.5м+ месечни посещения да викаш куц кон е меко казано нелепо.
Поспри се малко с убедените си твърдения, че току-виж някой се върже. То не че са останали много смислени хора в предприемача, ама все пак не бива да се въвеждат в заблуждение и случайните минувачи.
ако ще и 10М посещения да има е важен таргета ... кое не разбра? Ако там влизат само жени клюкарки които от друго не се интересуват кел файда , че ще правиш каквато и да е реклама. За твое сведение се занимавам с интернет доста преди да бъде регистриран самия домейн бг-мама и изобщо да се зароди идеята за такъв форум.
bg-mama.com Creation Date: 2002-11-11T11:23:13Z
През глкавата са ми минали около 300 проекта свързани с интернет от които 250 са успешни. Така , че не ми казвай на мен точно кое е успешно и кое не.
 
Целта на изграждането на такава тема в голям форум е да се индексира бързо и потенциалните клиенти на бизнеса да попаднат на темата, когато търсят мнения за нея в интернет. А не самите потребители на бг-мамма да четат темата. Иначе предприемач не ми се вижда много подходящо място за питане за мнения за антицелулитни процедури
 
Според мен умственият, нравственият и така нататък потенциал на един потребител, който ти купува продукта, изобщо не е важен. Важно е да ти стане клиент. И даже мисля, че интелекта не е помощник на масовото потребление, каквото се търси от всеки, който предлага нещо на пазара. Изобщо не е случайно, че така масирано се рекламира в тази платформа. Има жени с всякакъв потенциал там като клиенти, но яко пазаруват. Това е моят поглед на дългогодишен потребител в сайта. Темите за разни брандове, които се обсъждат, го доказват също. Не знам обаче колко струва рекламата на продукт там.... Безплатно няма да мине. Така са настроили платформата, че даже не можеш да пратиш линк към сайт на лично съобщение на един потребител, да не говорим за тема, която се чете от всички.
 
Здравейте,
и аз търся човек /жена/ с профил в бг мама - за коментари по вече съществуваща тема.
Ако има някой да ми ипише.
Благодаря
 
Как дори не ви е срам да пускате такива долни теми публично?
 

Горе