Продава се: Ютуб канал с над 50 000 абонати

Adnancobeed

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Продава се канал в YouTube с над 50 000 абонати като най-гледаният клип в него има над 13 млн. гледания. Абонатите са български, и моля сериозните да пишат. Цената е твърда 1500лв
 
Какъв е акаунта ? Дай по-подробна информация.. Надявам се всичко да е легално, иначе кофти..
 
Това е нелегално и яко нарушаваш авторски права. Имай предвид, че рано или късно ще ти го думнат. Отделно са нужни няколко репорта и ще ти свалят канала.
 
Това е нелегално и яко нарушаваш авторски права. Имай предвид, че рано или късно ще ти го думнат. Отделно са нужни няколко репорта и ще ти свалят канала.
Помоли ме някой да го кача
 
Това е нелегално и яко нарушаваш авторски права. Имай предвид, че рано или късно ще ти го думнат. Отделно са нужни няколко репорта и ще ти свалят канала.
Кое е нелегално?
Нищо не могат да ми свалят.
Достъпни са 4 песни в канала, от които 2 са неофициални кавърверсии на песента Шушана, записани неофициално и нямат права. Другите 2 песни са качени със съгласието на Цв. Грахич и Валерия.
 
Този канал носи ли някакви приходи?

Ако носи, какви са те и от какви източници идват.
 
Този канал носи ли някакви приходи?

Ако носи, какви са те и от какви източници идват.

Не носи приходи, защото материалите са защитени с авторски права. Понякога тюбата допускат да качваш нещо, което не е твое, но ако случайно се опиташ да го монетизираш, или те режат или приходите отиват при автора.

Чудя се с каква съвест се опитвате да продавате нещо, което нарушава нечии авторски права, с цел злоупотреба - да вземем парите на някой балък... Вярно е, че има доста заспали хора, но все пак аз лично бих се чувствал кофти ако стигна до там....
 
Не носи приходи, защото материалите са защитени с авторски права. Понякога тюбата допускат да качваш нещо, което не е твое, но ако случайно се опиташ да го монетизираш, или те режат или приходите отиват при автора.

Чудя се с каква съвест се опитвате да продавате нещо, което нарушава нечии авторски права, с цел злоупотреба - да вземем парите на някой балък... Вярно е, че има доста заспали хора, но все пак аз лично бих се чувствал кофти ако стигна до там....
Прочетет горните отговори аз непродавам
 

Горе