бачка ли ви скайпа?

От: бачка ли ви скайпа?

То май от нтего сега ми се прецаква нета. Сега е момента за агресия на нов месинджър. А да знаете някои читав
Е как ще ти се прецака нета,сподели...
 
От: бачка ли ви скайпа?

яко прекъсва
Ама фейсбука ли прекъсва или по принцип другата част от основното ти интернет присъствие?:)
 
От: бачка ли ви скайпа?

При мен скайпа вече повече от час го няма никакъв, иначе си имам перфектен интернет
 
От: бачка ли ви скайпа?

Вече и аз не минах тънко, като миналия път. :)

Явно не е от новата версия, а просто са кретени. Като се замисля, сега само ми се е случвало. Никога преди, откакто имам.

Тия от Майкрософт яко не са добре. :)
 
От: бачка ли ви скайпа?

Тия от Майкрософт яко не са добре. :)
Да се надяваме,че Бил Г не окрил бг начина на живот?..
 
От: бачка ли ви скайпа?

Проблема пак е в шера... Пробвахте ли да реконекнете? Също махнете 80-ката и пак реконект.
Аз се логвам така без проблем... става и с един много смешен начин, но още не съм си го обяснил технически, така че няма да го казвам :)

Иначе този перманентен проблем с шера на мен лично изобщо не ми харесва, какво си харесаха M$ сега не е ясно :)
Винаги трябва да има алтернатива...think about this
 
От: бачка ли ви скайпа?

На един и същи компютър - единия работи, единия не.. 80ката е махната
weird
 
От: бачка ли ви скайпа?

Реконект в смисъл да изписвате паролата наново. При мен без това циклеше по 5мин и нищо...
Ако не тогава смешният вариант :) Давате команда га го затвори..(ако ви е нагласено да пита) и когато попита "наистина ли" давате "cancel" - до 3тия опит трябва да стане :D хаха оставям вариант да е няква тъпня само при мен, така че също преди реконекта (с изписване на паса) си изчистете всички кешове..не от брауза, а от компа.
 
От: бачка ли ви скайпа?

При мен работише добре, сега нещо издаде багажа.
 
От: бачка ли ви скайпа?

При мен не работи, пу да го, развалиха хубавото нещо!
 
От: бачка ли ви скайпа?

Не се палете толкова, ще се оправи! :) Стига скайп - излезте малко на вън - времето е прекрасно!
 
От: бачка ли ви скайпа?

При мен не работи, пу да го, развалиха хубавото нещо!
После ходи си купи Windows или от другите им бози. Абе много крива история, откакто са тия собствениците яко краш. НЕ мисля, че е случайност. :)

Май в момента пробват къде да набутат рекламата и докато го правят крашва. :) Как скоро ще загубят и там пазар, ако е все така.
 
От: бачка ли ви скайпа?

Не се палете толкова, ще се оправи! :) Стига скайп - излезте малко на вън - времето е прекрасно!
Стига с това навън, пари трябва да се правят :D

После ходи си купи Windows или от другите им бози. Абе много крива история, откакто са тия собствениците яко краш. НЕ мисля, че е случайност. :)

Май в момента пробват къде да набутат рекламата и докато го правят крашва. :) Как скоро ще загубят и там пазар, ако е все така.
Ще си купя, ама когато оправят скайпа :D
 
От: бачка ли ви скайпа?

добре бе каква е тая простащина - всички хора дето ми трябват са офлайн и днеска и тва не е щото спят, а е от тъпия скайп. как може такова дебелоочие, да вземат да си оправят тоя боклук че ми писна :(
 
От: бачка ли ви скайпа?

Проработи, хвала на Майкрософт!
 

Горе