домейн paneli.org - съвет какво да го правя

miratrade

New Member
Имам този домейн и се чудя какво да го правя. Поне за сега нямам идея да го развивам, та се чудя какво да направя с него. Да го подаря ли на някой с идея срещу услуга? Да го продам ... не ми трябват толкова парите - по-скоро срещу услуга. Дайте ми някаква идея
 
От: домейн paneli.org - съвет какво да го правя

мисля, че подсъзнателно знаеш, че едва ли някой ще го купи :D
 
От: домейн paneli.org - съвет какво да го правя

Искам да го кажа предварително та да няма не разбрали. Домейна ще го подаря защото така искам до една седмица - в неймчийп е - този на който ще го прехвърлям да си има или направи рег. там. Въпроса ми беше друг - принципен - ама няма значение... впечатленията.....
Даже после след като го дам на някой мога да ви напиша какво е станало и как се е отнесъл човека. Дано да попадне в Човек
 
От: домейн paneli.org - съвет какво да го правя

Освен някой да го вземе и да направи cp.paneli.org друго не виждам. Или shtrangove.paneli.org

Щом си толкова навит, що не го пуснеш в корейския пазар, японския и т.н. Вчера един домейн проверявам за новинарски сайт с името на един бг град и една корейка го е отмъкнала, докато съм притаквал виното миналата зима и сега търся разговорник, че да се разбера с Яшомото Мушамата.
 
От: домейн paneli.org - съвет какво да го правя

мисълта ми беше, че ще ти е трудно ако искаш да го продадеш, затова бартер с услуга е добър вариант :)
иначе съвсем не е лошо домейнчето
само трябва да кажеш какво ти трябва и може да му намериш нов собственик
 
От: домейн paneli.org - съвет какво да го правя

Мисля за нещо от сорта на някой колега от форума, който има блог на тема строителство. Да напише една статия с 2 линка в нея и така. Нещо от сорта.
 

Горе