какво правите като изгубите вдъгновение за работа

chedda

New Member
Стоя пред фотошопа и гледам като индианец в изчислителна зала. От няколко дена забих, никакви идеи не ми идват, нищо смислено не правя.
Какво правите вие ако изпаднете в подобно положение (ако ви се е случвало) какво ви вдъхновява :) ?
 
chedda каза:
Стоя пред фотошопа и гледам като индианец в изчислителна зала. От няколко дена забих, никакви идеи не ми идват, нищо смислено не правя.
Какво правите вие ако изпаднете в подобно положение (ако ви се е случвало) какво ви вдъхновява :) ?
аз лично гледам 2пак - ресърекшън
и сам отново в форма :wink:
 
ilianskim каза:
Като си видя сметките в пощенската кутия и ми идва музата отново :)

бате аз отдавнати разправям пробваи един сайт с GB :) на урдпрес с твои си хостинг :)
 
ilianskim каза:
Като си видя сметките в пощенската кутия и ми идва музата отново :)

това е добър стимул :lol:

аз пък почвам да се ровя (за което трудно по принцип не намирам време) из някакви танганайски сайтчета, гледам да са предимно от бранша и търся нещо ново и уникално, което тук в БГ го няма.
 
gfdgd

спри злоупотребите с упойващи вещества :)


хаха идеята е добра :lol:

аз лично гледам 2пак - ресърекшън
и сам отново в форма
:wink:

:idea: добро вдъхновение ;)
 
coolice каза:
ilianskim каза:
Като си видя сметките в пощенската кутия и ми идва музата отново :)

бате аз отдавнати разправям пробваи един сайт с GB :) на урдпрес с твои си хостинг :)
Малко се отдалечаваме от темата за музите (аз гледам голи мацки и ми идва вдъхновение), но нещо Гугъл трафикът ми не се конвертира с нищо друго освен адсенс реклама. Пробвах адсенс реферали - не върви, пробвах, контера - съкс, читика - трагедия, адбрайт - зле ти казвам, уидгетбъкс - блях, бидвъртайзър също не варвой. Дай някакви линкове от форума да четем за генбъкс (ако пусна търсачка, трябва да изчета 2/3 от темите, а те никак не са малко).
 
bgkulinar каза:
coolice каза:
ilianskim каза:
Като си видя сметките в пощенската кутия и ми идва музата отново :)

бате аз отдавнати разправям пробваи един сайт с GB :) на урдпрес с твои си хостинг :)
Малко се отдалечаваме от темата за музите (аз гледам голи мацки и ми идва вдъхновение), но нещо Гугъл трафикът ми не се конвертира с нищо друго освен адсенс реклама. Пробвах адсенс реферали - не върви, пробвах, контера - съкс, читика - трагедия, адбрайт - зле ти казвам, уидгетбъкс - блях, бидвъртайзър също не варвой. Дай някакви линкове от форума да четем за генбъкс (ако пусна търсачка, трябва да изчета 2/3 от темите, а те никак не са малко).

Батета не сте попадали на програма като ГБ те конвертират доста добре :) Може да направите следния тест: избирате продукт които хората биха се притеснявали да купят от локалния магазин. Взимате един урдпрес, домеин, няколко артикъла слагате няколко позиции с банерчета и правите каквото умеете най-добре :)

от темите за ГБ е важно да погледнете тази за деиндексирането по име на продукт. Както и едно незвисимо мнение от Tsanko които не е от нашия даунлайн и имаше сайт за продукти за косопад.

Бих се радвал ако направите теста през мои реферал а аз и блинки ще помaгамe с каквото можем :)
http://genbucks.com/?drugs
 
gd

:shock: what the.. are you talkin about :lol:

ще каже ли някои с 2 думи какво е това?

бате аз отдавнати разправям пробваи един сайт с GB на урдпрес с твои си хостинг
 
bgkulinar каза:
coolice каза:
http://genbucks.com/?drugs
Записах се. Пази се земьо, щоп те гази!

:) Мерси бате ако имаш въпросче или ти трябва жокерче тормозини на лс

пп Това се отнася за всички записани в даунлаина ни
 

Горе