какъв хостинг ми препоръчвате

Emi4a

Active Member
Здравейте,
мисля да пускам сайт и искам да ви попитам какъв хостинг ми препоръчвате.

Да има горе долу 4000 мб пространство

Да ми стига трафика за сайта за 1 месец със горе долу 500-1500 уникални посещения

Да е бърз сайта , да не зарежда бавно и да товари.

Субдомейни не ми трябва много.

И цената да не е много скъпа.

В момента съм се насочил към superhosting.bg , но някой хора макар и малко са недоволни.

Питам ви защото имате повече опит и повечето от вас са минали почти всички хостинг компании и си дайте мнението.

Благодаря предварително
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Досега не съм чувал за недоволни от Суперхостинг, но е възможно да има такива случаи. Три години плътно ги ползвам и нямам оплаквания, а сайта ми често надвишава лимитите на плана.
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Да, плащаш цялата сума и ти правят отстъпка, защото е за по-дълъг период.
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Superhosting.bg или Space.bg. :)

и за двата провайдъра 4увам и чета позитивни отзиви, ползвам обаче суперхостинг-а и затова мога да ти препоръчам него.
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Почти всеки VPS го предлагат с контролен панел.
За иснталациите на линукс не знам, щото съм ползвал само 1 managed и 2 dedicated провайдъра и все съм си избирал при регистрация дистрото.
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

ДА това щях да питам и аз :) ти ако взимаш мнението на база "някой хора макар и малко са недоволни" и то към суперхостинг доста трудно ще намериш това което търсиш :)
принципно :) виж от какво са недоволни и дали това ще вреди и на теб
цената спрямо ресурсите който ти дават , как е съпорта , никой не е казал че трябва да ползваш услугите им за да си говориш с съпорта на дадена хостинг компания :) аз го правя редовно ;) особенно като искам да си почина от работта хаха абе не точно ама имам навика да разпитвам много и то много дразнещо "ама това как се прави а другото защо е така ами не е така" и до някаде така добивам представа за отношението на съпорта към техните клиенти
иначе бих ти предложил superhosting.bg , hostsean.com и hostgator.com и трите ги ползвам в момента :) и съм доволен
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Виж хостовете в подписа ми. Има големи отстъпки при тях и двата са извън БГ. В момента всичките ми сайтове са на тях и не съм имал НИКАКВИ проблеми. И двата са в ТОП 5 в света.

Поздрави!
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Hostgator - Unlimited hosting за $0.01
какво ще рече $ 0.01 виях че е бабй план хостинг това е цената за един месец ли ?
параметри:



baby hosting plan
  • UNLIMITED Disk Space
  • UNLIMITED Bandwidth
  • Host UNLIMITED Websites
  • FREE Instant Setup
  • 99.9% Uptime Guarantee
  • 45 Day Money Back Guarantee
  • CGI, PHP 5, RoR, Perl
  • MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
  • FREE Site Builder
  • AND MORE!!!
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Hostgator - Unlimited hosting за $0.01
какво ще рече $ 0.01 виях че е бабй план хостинг това е цената за един месец ли ?
параметри:



baby hosting plan
  • UNLIMITED Disk Space
  • UNLIMITED Bandwidth
  • Host UNLIMITED Websites
  • FREE Instant Setup
  • 99.9% Uptime Guarantee
  • 45 Day Money Back Guarantee
  • CGI, PHP 5, RoR, Perl
  • MySQL, SSH, SSL, IMAP, POP
  • FREE Site Builder
  • AND MORE!!!

1 цент само за първия месец :)
 
От: какъв хостинг ми препоръчвате

Сайтове за какво?
С какъв трафик?
Какви потребители?
Колко потребители?
Какво правят на сайта?
Какво натоварват най-много?
 

Горе