как да се избавя от червените точки ?

kokernur

New Member
Многооого червен станах то се вижда де, и това не ми харесва вече има ли начин да се избавя от червените точки или не? И да съм писал глупости не съм роден научен така че някой ако може да ме отърве от тях ще съм му благодарен !
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Стани полезен на това затворено онлайн общество по някакъв начин.
 
Просто е - започни да пишеш полезни мнения, които биха били от помощ на останалите потребители. Оправи си и правописа. А като пускаш теми се старай да не са като с днешното заглавие "html".
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Като по някъв начин би бил полезен на обществото, лошото е че повечето са стари пушки и знаят доста неща - те биха ти били полезни не ти на тях. Веднъж начервили ли са те доста трудно ще ти е, да се реабилитираш пред тях. Но като цяло пиши полезни мнения, новите във форума, биха ги оценили подобаващо и ти изчистят червеното.
 
blackout, не е точно така. Писал съм по тази тема ей тук http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=21438
И аз стартирах червен ;) И аз нямах опит за някои неща. Но както се вижда две години по-късно нещата се обърнаха. Плюс това с правилното отношение, а и качествено представяне на информацията нещата се обръщат.
Тук всички, както сме се научили, така и ще се учим. Интернет бизнеса, класирането на сайтове, ползването на полезни инструменти и приложения, винаги ще е на мода, а и ще се развива. По всяка тема може да се каже нещо ново - така стоят нещата с непрекъснато променящия се пазар, така, че винаги ще има нещо ново което да се сподели - нов инструмент за следене на класирането, на пр-а. Полезна добавка за wordpress/drupal/joomla и т.н.
На практика, тук винаги можеш да споделиш полезен ресурс, а спрямо моята и твоята репутация, може да се види, че хората не спират да оценяват качествените теми/мнения.
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Ктомов, аз не казвам, че не може просто трудно би впечетлил примерно Алана :D Ако трябва сме точни, моя подход е точно обратния, аз като почнах да пиша в този форум доста малко понятия си имах за оналйн бизнеса, но имах други знания, е явно съм писал стойностни постове и са ме оценили подобаващо.
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Къде видяхте ЗАТВОРЕНО онлайн общество??!

Когато спреш да мислиш за червени, оранжеви и суросинкяви точки, тогава и ще започнеш да получаваш.... квадрати например..или паралелепипеди, все тая :) Дано си разбрал за кво иде реч :)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Неска съм на кеф и ти цъкнах един + ама като гледам нямаше голяма файда. Бъди пич не дразни хората и няма да те червят(въпреки, че не знам защо са ти дадени). Пусни няколко полезни поста или теми вярвам, че ще събереш доста положителна репутация. :)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Още една зелена, но пак няма да ти помогне. Явно някъде си оплел нещата, въпреки че за няколко месеца престой тук, сто и няколко мнения - ти нямаш нито една положителна репутация и нито един itrader?
Послушай съветите и ще се оправят нещата, но полезността е на първо място...
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Рецептата за хубава репутация във форума според мен:

1 - споделяш ценна информация
2 - пишеш стойностни коментари с градивно мнение
3 - предложи услуга примерно поместването на фрии статия с линк, писане на статия с за първите 3 фрее ревю и т.н.
4 - И най-важното аз не пиша тогава когато не разбирам и ако няма какво да кажа, ако погледнеш кога съм регистриран и колко мнения имам ще разбереш не е важно да имаш хиляди мнения (поне за мен това не е от значение).

Сигурно списъка може да бъде много по-дълъг но вярвам, че тези прости 4 неща са наистина важни за добро прилично поведение и малко по-малко ще се отървеш от червеното (въпреки, че сега по Коледа е модерно)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

а аз си мислех, че става дума за червени точки след кола маска, и се настройвам, че има яко хранене да се посмея... пък то форумни терзания :-o

жалко, добра тема би била за червените точки след кола маска!

пп. ето - така се правят зелени точки, щото усещам, че поне няколко ч'века ще ми дадат зелена :))
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Трудна работа... даже Мноооого...

Кажи, че си на 11 години и след някой ден ще ти дам зелена реп. защото сега ти дадох червена и не мога отново... :)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Където има грешка, има и прошка - да видим дали ще реши да е полезен, то зеленото само ще му дойде. Дадох му едно заради намерението - нали всички добри неща почвали с добри намерения :)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Където има грешка, има и прошка - да видим дали ще реши да е полезен, то зеленото само ще му дойде. Дадох му едно заради намерението - нали всички добри неща почвали с добри намерения :)

И аз му дадох едно зелено по същите причини. Гледам че доста стопи... Още двама-трима като нас и е на зелено.

Ако се издъни пак ще го напомпаме:)
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Айде и от мен има, дано оцени нещата, че бързо може се обърне монетата
 
От: как да се избавя от червените точки ?

Той готов пича бе:) Брех че сме били готини тука.... Ай като забогатее ще черпи.
 
От: как да се избавя от червените точки ?

И аз му дадох едно зелено по същите причини. Гледам че доста стопи... Още двама-трима като нас и е на зелено.

Ако се издъни пак ще го напомпаме:)

Здравата :)
Разгледах му мненията. Настрани правописа, просто се е изцепил грубо няколко пъти, както не си е правил труда да потърси малко, преди да пита. Не е голяма болка за умиране, но веднъж набелязан.... :)
 
От: От: как да се избавя от червените точки ?

а аз си мислех, че става дума за червени точки след кола маска, и се настройвам, че има яко хранене да се посмея... пък то форумни терзания :-o

жалко, добра тема би била за червените точки след кола маска!

пп. ето - така се правят зелени точки, щото усещам, че поне няколко ч'века ще ми дадат зелена :))
Еми отвори отделна тема, ко ти пречи? :)
 

Горе