кое да избера? Moneygram или Western union за представителство?

Обърках се, но, както и да е, значи все пак има вариант.
Има, но само след разрешение. Иначе просто ще те спрат без предупреждение.
Но като гледам на автора на темата не му е интересно.
 
Разрешението в моя случай е за 4 офиса. Първо договора с easypay, пускаш офиса, решавас с кой искаш да работиш, искаш разрешение от easypay и ако го получиш тогава действаш с допълнителния доставчик на платежни услуги. Ако не го получиш сам решаваш какво да правиш, или оставаш с easypay, или прекратяваш с тях, чакаш да ти минат сроковете по договор и действаш с новия доставчик. Договорите са затова, за да се спазват, и най вече да се четат преди подписване.
Един страничен въпрос? Какви фактори вземаш предвид когато избираш локация за нов EasyPay офис?
 
Един страничен въпрос? Какви фактори вземаш предвид когато избираш локация за нов EasyPay офис?
Липса на офис наблизо и пътникопоток, харесваш място, пращаш го за разрешение и ако се одобри го правиш.
 
Имали някой опит с Paysera, като фирмена сметка. Засега съм я ползвала само като физическо лице и не съм имала проблем. По-точно не съм имала проблем за преводи в страната, за превод в Русия се оказа, че не могат да изпращат долари или рубли, което ми е все още странно. Но се замислям за фирмена сметка за разплащания в страната.
 

Горе