кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

wmdeals

New Member
вижте кво става с правата и свободите по света! и това се случва СЕГА - в 21-ВИ ВЕК!!

http://sweet.211.ru/?id=278544&issue=822502493

който не знае за кого става дума - това е новият най-добър приятел на Русия! само едно мога да кажа на сегашното руско ръководство: "ама къде ги намирате тия маймуни бе!!!"
 
От: Re: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

какво има ? аз нищо не разбирам, нещо на бг или ен ?

в Братска Венецуела от Нова Година насам са забранени всички видове видео-игри!
геймърството се води тежко престъпление - до 5 години затвор!
доколкото знам - преди време Electronic Arts си направили няква гавра в някъв 3D-shooter с лидера на тая банановата република!
та съветниците на Угино като му го казали тва, и той веднага въвел този новия закон!

Венецуела се намира на 1 пръдня разстояние от САЩ и затова руснаците наливат купища пари в тия маймуни за да могат при нужда да им използват територията за плацдарм (както аналогично правят Щатите в Афганистан - нали затова си срутиха собствения търговски център и го измислиха тоя Бен Ладен)

P.S. конете се ритат - геймърите(магаретата) теглят!!!
 
Последно редактирано:
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

На кой му пука за Венецуела? Аз си "джиткам" почти всяка вечер.
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

Хахаха, еми като са прсоти. Аз рядко намирам време за игри, нопредпочитам да имам опцията да мога да играя, отколкото да съм задръстен банан. Баси закона, все едно да спрат и анимационите детски по телевизията. Това ми напосня на един филм - Equilibrium. Хахаха. Абе щом им е по-добре така, нека си продължават. Само да не пречат на другите. ;)
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

Това ми напосня на един филм - Equilibrium. Хахаха. Абе щом им е по-добре така, нека си продължават. Само да не пречат на другите. ;)

Филма ми е от любимите, но за да приложат идеята, трябва първо да измислят хапчето. Нали се сещаш?
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

така и така не разбрах нишо на руски е и за кво е тоя пост ... Приветстам Модераторите нов съм във Форума бил сам модератор в един от най-голямите Филипински саитове за хакове и знам какво е така че Enjoy \\//
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

ShadowGrave - пич, два твои поста мернах днес и в двата обясняваш, че незнаеш еди-какво - какво е. Ами малко по-горе го е превел(обяснил) колегата wmdeals.
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

евала на другаря Уго вместо мързеливата младежка сган да губи време и да тлъстее пред компютрите

НЕКА ХОДИ ДА КОПА ДА ПРАВИ ПЪТИЩА ДА ДИГА ПАНЕЛНИ КРЕПОСТИ ЗА ДА ЦЪФТИ И ПРОГРЕСИРА БРАТСКИЧ НАРОД НА ВЕНЕЦУЕЛА :)
И ДА СЕ ОБИЧАТ И ПЛОДЯТ МЛАДИТЕ ПО БРИГАДИРСКИТЕ СБИРКИ ! УРААААААААААААААААААААА

ПОЗДРАВ !

http://vbox7.com/play:a638c520
 
Последно редактирано:
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

Накратко казано, новина от май 2009 е преведена в руски сайт през ноември 2009 и през април 2010 година се пуска линк към нея в български форум, над 90% от потребителите в който не разбират руски. Вероятно идеята на ТС е била да се отбележи наближаващата годишнина на таз светла за Венецуела дата с по-разбираемото за всички: "ни хуя себе пельмешка!".
 
От: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

така и така не разбрах нишо на руски е и за кво е тоя пост ... Приветстам Модераторите нов съм във Форума бил сам модератор в един от най-голямите Филипински саитове за хакове и знам какво е така че Enjoy \\//

МОЙ ДА СИ БИЛ И НАЙ-ОБОРОТНАТА ПИЧКА В НАЙ-ОБОРОТНИЯ ФИЛИПИНСКИ ПУБЛИЧЕН ДОМ ЗА АНАЛНИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ И ФИЛИПИНСКИ ФИСТИНГ... НО ТУК СИ НИКОЙ / поне засега/ !
а и с тея келешки правописни грешки които казват че си емтелче ... какво очакваш ? някакво вип отношение ли ?
това като оня:-здравейте може ли малко помощ с пхп-ту че съм болен от рак ...
 
От: От: Re: кой играл - играл... дърво за геймърите!!!

Венецуела се намира на 1 пръдня разстояние от САЩ и затова руснаците наливат купища пари в тия маймуни за да могат при нужда да им използват територията за плацдарм (както аналогично правят Щатите в Афганистан - нали затова си срутиха собствения търговски център и го измислиха тоя Бен Ладен)

Малееееей.... как успя в два реда да обясниш световната политика, да напишеш теория на конспирацията и да опишеш кой къде и за какво се бори :lol: :lol: :lol:
 

Горе