курс англиски език

shelby

Member
Така на 16г съм и от две години ходя на курс по англиски език в Първа езикова гр.Варна .Миналата година беше добре ,но тази година изобщо не ми харесва .И се чудя дали може някои курс да ми предложите за ниво б2 може и б1 в гр.Вана ?
 
От: курс англиски език

Частен учител е по-добре според мен. С курсове от сорта - обяснява се на 30 човека и който разбрал - разбрал език не се учи. Пак зависи и доколко искаш да го научиш. :)
 
От: курс англиски език

Щом си на ниво B2, по-добре търси езикови центрове подготвящи за FCE Cambridge.
 
От: курс англиски език

Баща ми ме натиска да уча англиски до край ,защото казва " учиш системно програмиране без англиски си за никъде " и си е прав ! А относно нивото предпочитам да е б1 ,за да не се одавя в дълбокото !
 
От: курс англиски език

Научи първо български, тогава отивай на английския ;)
 
От: курс англиски език

Миии, ако питаш мен - по-скоро разпитай хората, които са на твойто ниво. Познати и т.н. Частен учител е 100% по-добър вариант. АЗ, да си кажа моето обаче, ако нямаш желание и ако преподавателя не ти го персонализира курса - няма да стане.

Просто другото е загуба на време и пари. Ти сам си видял - с по-високото ниво хората имат нужда от различни неща. Аз лично уча по Хедуей адвансд в Университета - ужасно ми е скучно, защото точно интересните неща ги пропускаме - Текстове за Уайлд и Шекспир и т.н. Не, че са кой-знае какво предизвикателство, но са интересни. Другите в групата, пък, са доволни, че взимаме граматиката. Въпрос на индивидуалност е и колкото по-малка е групата, толкова по-добре.
 
От: курс англиски език

Научи първо български, тогава отивай на английския ;)
Сами ти тоалетна нямаш ли си у вас, че постоянно осираш темите на хората?:mad::mad::mad:
 
От: курс англиски език

Ако имаш голямо желание да научиш езика, курс не ти трябва, а ако нямаш желание и с курс няма да стане.
 
От: курс англиски език

Текстове за Уайлд и Шекспир и т.н. Не, че са кой-знае какво предизвикателство
Бе сонетите на Шекспир трябва доста абстрактно мислене да ги разбере човек :)

Иначе аз английски съм учил на курс (от ония с по 20 души група), но в 7-ми клас спрях. От тогава уча от компютърни игри, wikipedia, форуми, работа с чужденци и т.н.
Преди 2 години взех Cambridge Proficiency English сертификат, граматика съм учил единствено с упражнения - научих кое време как се нарича седмици преди изпита от часовете в училище.

Мисля, че не е добър вариант по принцип, но в случая се получи много добре. Естествено, частните уроци винаги са най-добри заради индивидуалния подход и заради това, че няма как да изпуснеш от материала.

Английският не е сложен език, но без да седнеш да учиш, не става - то както всеки език, де.
 
От: От: курс англиски език

Сами ти тоалетна нямаш ли си у вас, че постоянно осираш темите на хората?:mad::mad::mad:

Не мога ли да изразя мнение по дадена тема или живеем в някой друг век? :oops:
 
От: курс англиски език

Груповото обучение също не е за подценяване,въпреки че и на мен ми казваха да ходя на частни уроци ;)
 

Горе