линкове за продажба пакет 16 сайта

gshopov

Well-Known Member
Рейтинг - 97%
32   1   0
линковете ще са директни

сайтовете са

freakmedia.eu | dir-bg.info (+ всичките му субдомейни около 90) | 7bg.eu | online.7bg.eu | arcade.7bg.eu | unikalno.net | m-points.com | sunishta.net | startrekbg.com | top10web.biz | up44.net | rozovi.com | m-idol.eu | articlebg.net | 2bg.info | zamama.net
 
Последно редактирано:
От: линкове за продажба пакет 16 сайта

Пич, абе а джъ бъ, ти кого се опитваш да заблудиш ? Ако ще 2 милиона сайта да са, като имат по 20 посещения на ден, за какъв чеп са ми линкове там. От постнатите сайтове работят половината, а половината от тях са с по 2-3-5 посещения на ден, другите с по 20-30 и само rozovi.com e с около 150-160. За какво говорим ? И писал $30 на месец. Еми батка, успех ! :-|
 
От: От: линкове за продажба пакет 16 сайта

Пич, абе а джъ бъ, ти кого се опитваш да заблудиш ? Ако ще 2 милиона сайта да са, като имат по 20 посещения на ден, за какъв чеп са ми линкове там. От постнатите сайтове работят половината, а половината от тях са с по 2-3-5 посещения на ден, другите с по 20-30 и само rozovi.com e с около 150-160. За какво говорим ? И писал $30 на месец. Еми батка, успех ! :-|

батка това е линк бе пич
30$ за 3 месеца по 10$ на месец 16 линка получаваш под 1$ на линк за сайт аре ходи си купи по евтини :Д

всеки линк е ценен дори и от най просташкия сайт да идва :) стига сайтовете да не са наказани
неработещи сайтове няма има в момента прехвърляне на сайтове от един хост на друг ако някъде даде еррор то своевренно ще бъде отстранен
ако исках да крия посещенията нямаше да оставя броячи :)

който има интерес :) ще ме потърси
също така не съм експерт но dir.bg.info има 90 субдомейна от който поне 10 сигорно са с пр1 и пр 2 дори и да не ги брой за отделни сайтове пак са си страници с пр
така че за каквото и да говорим знай че става въпрос за пари :) ама аз поне не съм алчен искам малко ама от сърце :Д
 
От: линкове за продажба пакет 16 сайта

какво те интересуват посещенията?
не е ли по важен пейдж ранга?

Не винаги - има някои доста големи сайтове, които се захранват най-вече с органичен трафик, т.е. класират се добре, но пр тулбара (за тези, които въобще го ползват) остава празен, когато в адресната лента на браузъра са изписани домейните им. Освен класирането, нишовата релевантност също играе ключова роля в тежестта на линковете.
 

Горе