не ме кефиш.bg

metadjazve

Member
Във връзка със видяното по другите постове по форума, реших да пусна една тема във която всеки да си пише мнението за други колеги и колежки от форума, които по някакъв начин са му изпънали нервите без излишно да замърсява другите теми.

Заповядайте!
 
От: не ме кефиш.bg

Ами това "публично плюене" е навсякъде по форума така, че поне да се прави на едно място не да се замърсява целия форум.
 
От: не ме кефиш.bg

ако пробваш да пуснеш тема

"Пичове и пички ако искате да не се плуям, а, ко ше кажете..."

може би ще има някакъв ефект/или няма да има

но фатката е, че никой не промотира неплюенето, а темите пък за плюенето са бая актуални

както се казва, хляб, зрелища и плюене му трябва на гнома
 
От: не ме кефиш.bg

правилно , че темата е в кофата където и е мястото
 
От: не ме кефиш.bg

безразлична
сухарка
предполагам че имаш и други определения за мен
давай оплюй ме хубаво
нали за това е тази тема
 
От: не ме кефиш.bg

Форума почна да ме кефи все повече и повече :)
/обичам хранилки :)
 
От: не ме кефиш.bg

Сега кво - ще се псуваме като каруцари ли? :lol:

Аз мисля, че не ни е нужно да си създаваме врагове, тъй че предлагам тази тема да се изтрие и админите да сложат в правилата на форума забрана за такива теми :)

Имам забележка към Антон и Аделина: не ме кефи как се плюете, хайде престанете с това, не сме малки деца :(
 
От: не ме кефиш.bg

Я какво става тука
Нима трябваше да се пусне такава тема, че да може да осъзнаете, че не трябва да се заяждаме един с друг.

@Voic4e Нали знаеш, една патка мислила, мислила и накрая.........................
Така че недей много да му мислиш :)
 
От: не ме кефиш.bg

Абе аз да си кажа че съм против оплюването, пък вие каквото искате правете :)

А що се отнася до свалянето, което metadjazve спомена - голямата ми мечта е бъдеща бизнесдама на моите години :D Чудех се къде да я търся и се сетих, че най-вероятно в Предприемача ще се появи :D
 
От: не ме кефиш.bg

Ще видим :) Аз за всеки случай започвам да си пиша статийки, та да не каже, че искам да се оженя за нея заради парите :d
 

Горе