продавам 40+ сд-та с над 800 видео клипа.

naskobg

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
продавам 40+ сд-та с видео клипове. Видео клиповете са във формат mpeg,vob,avi И m2v

листата с видео клипове можете да видите тук - http://tntrealestates.com/1/mvids/

продават се всички накуп. цена няма да казвам но очаквам предложения.

палащане приеам - наложен платеж (аз си плащам разходите) или пейпал..там аз пак си поемам разходите и Ви пращам сд-тата.
 
От: продавам 40+ сд-та с над 800 видео клипа.

добре..виждам че няма интерес..цената е 100 лв..което значи по 2лв и малко за сд с 20-25 клипа което е около 10ст за клип което ми се вижда нормално и не много скъпо
това е..
 
От: продавам 40+ сд-та с над 800 видео клипа.

Кой глупак ще даде 100 лева за клипове, които могат да се изтеглят безплатно от интернет. 40CD x 600 MB могат да се изтеглят за по-малко от 24 часа през обикновен ADSL...Плюс това като разглеждах съдържанието има клипове по 20-30MB - качеството на които няма да е много добро.
 
От: От: продавам 40+ сд-та с над 800 видео клипа.

хора всякакви..това е твоето мннеие и си го запази за себе си.- благодаря
20-30 мб..да няма да е много добро качеството но ще е поне divx (512х368) няма да е 1920х1080 HD ако затова си мислиш. плюс това надали ще ги намериш дори и половината от тези клипове..по йотубе да..но за теглене надали..просто се разтърси и ще осъзнаеш че дори и 10% от клиповете не си ги виждал и чувал.

Кой глупак ще даде 100 лева за клипове, които могат да се изтеглят безплатно от интернет. 40CD x 600 MB могат да се изтеглят за по-малко от 24 часа през обикновен ADSL...Плюс това като разглеждах съдържанието има клипове по 20-30MB - качеството на които няма да е много добро.
 

Горе