първия сайт

shelby

Member
Последния месец имам много слободни часове и започнах да правя един сайт за коли .Сайта е почти завършен до около 5 ,6 дена ако сичко е наред ще се пусне в интернет .И сега въпро са ми е как бих могъл да печеля пари от сайта ?А забравих да кажа ,че съм непалнолетен!
 
И сега въпроса ми е как бих могъл да печеля пари от сайта?
Трябвало е да помислиш за това, далеч преди да регистрираш домейна и започнеш работа по сайта! Възможностите за монетизация са основно две - AdSense или някакви affiliate оферти. На какъв език е сайта? Във форума има хора със сайтове в автомобилната ниша, те най-добре ще кажат как може да се изкарат пари от подобен сайт.
 
От: първия сайт

Сайта е само на един флаш .НЕ съм го регистрирал ниукъде !А относно езика е сайта е изцяло на български !
 
От: първия сайт

Последния месец имам много слободни часове и започнах да правя един сайт за коли .Сайта е почти завършен до около 5 ,6 дена ако сичко е наред ще се пусне в интернет .И сега въпро са ми е как бих могъл да печеля пари от сайта ?А забравих да кажа ,че съм непалнолетен!

Аз си мислех, че формата "слободен" отдавна е отпаднала О_O
Първо - бъди сигурен, че ако сайта използва този български, с който пишеш тука, просто можеш да забравиш за каквито и да било приходи.
Второ - грешката, която всеки новак прави е да си пусне сайта и веднага да го наблъска с AdSense и други помии... Чакай малко бе, никой не влиза още, успокой топката!

Моят съвет е да пуснеш сайта, да му оправиш всички правописни грешки, ползвай услугите на мама и тате, ако е нужно и когато вържеш поне по 100тина посещения дневно, чак тогава започни да мислиш за приходи...

By the way - аз съм нещо като Фънки на форумa :cool: Т.е не се стряскай от това което пиша, но го погледни по-сериозно...
 
От: първия сайт

Еми той е непалнолетен! нормално е според мен ще вървят SMS за вип обяви ако стигнеш бройка над 10 000 обяви
 
От: От: първия сайт

Аз си мислех, че формата "слободен" отдавна е отпаднала О_O
Първо - бъди сигурен, че ако сайта използва този български, с който пишеш тука, просто можеш да забравиш за каквито и да било приходи.
Второ - грешката, която всеки новак прави е да си пусне сайта и веднага да го наблъска с AdSense и други помии... Чакай малко бе, никой не влиза още, успокой топката!

Моят съвет е да пуснеш сайта, да му оправиш всички правописни грешки, ползвай услугите на мама и тате, ако е нужно и когато вържеш поне по 100тина посещения дневно, чак тогава започни да мислиш за приходи...

By the way - аз съм нещо като Фънки на форумa :cool: Т.е не се стряскай от това което пиша, но го погледни по-сериозно...

Ти пък наистина голям "критикар" се изкара..
 
От: първия сайт

shelby ако още те интересува как да правиш пари, ми пиши ЛС скайпа си. Мога да ти дам няколко съвета, идеи и т.н. за печелене на пари. Не е казано, че само от SMS и някакви реклами се печели пари от сайт за автомобили.
 

Горе