Продава се: сайта webcambg.com

От: От: От: От: сайта webcambg.com

Продължаваш вместо да си намериш и се занимаваш с х**** си да чопкаш тука. За Н-ти път ти споменавам, че на клюкарски спамери тип селски ганьо никога не бих се обяснавал. Единственото , както ти казах светло бъдеще и връх в кариерата, те очаква пред блока на пейката.

Видя се какъв цървул-схемаджия-търговец си. Лъснаха лъжите и почна да се пенявиш.... Успех с продажбата В ЧУЖБИНА ЗА НАД 2000 ЛВ. на сайта :D
 
От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

Видя се какъв цървул-схемаджия-търговец си. Лъснаха лъжите и почна да се пенявиш.... Успех с продажбата В ЧУЖБИНА ЗА НАД 2000 ЛВ. на сайта :D

Явно ще се забавляваме с теб тази вечер миризливко :D а сега ако искаш да имаш успех да си намериш оная работа, спри да пишеш и се заеми с двете ръце.
 
От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

Явно ще се забавляваме с теб тази вечер миризливко :D а сега ако искаш да имаш успех да си намериш оная работа, спри да пишеш и се заеми с двете ръце.

Само за сведение това, че ти не се къпеш не прави останалите миризливци, въпреки че миришат различно от теб. :) Давай да продаваме сайта на чужденците ПАК. ВИж колко нигерийски принцове с отворени банкови сметки има, 50-60 млн. $ ще стигнат ли за сайта?
 
От: От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

Само за сведение това, че ти не се къпеш не прави останалите миризливци, въпреки че миришат различно от теб. :) Давай да продаваме сайта на чужденците ПАК. ВИж колко нигерийски принцове с отворени банкови сметки има, 50-60 млн. $ ще стигнат ли за сайта?

:D Като намесихме нигерийците....., те са всеизвестни с това, че имат с какво да си играят в гащите за разлика от теб ,и не спамят безцелно по темите на хората
 
От: От: От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

:D Като намесихме нигерийците....., те са всеизвестни с това, че имат с какво да си играят в гащите ,и не спамят безцелно по темите на хората като теб, които както разбрахме нямат с какво друго да си играят :D

Все натам придвижваш разговора. Да разбирам ли, че имаш проблеми от сексуално естество в допълнение на липсата на хигиенните навици?
 
От: От: От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

Все натам придвижваш разговора. Да разбирам ли, че имаш проблеми от сексуално естество в допълнение на липсата на хигиенните навици?

За теб говорим и твоите проблеми още от началото , не за мен. Знаем ли да четем ? Или да ти пишем по-бавно ?
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

За теб говорим и твоите проблеми още от началото , не за мен. Знаем ли да четем ? Или да ти пишем по-бавно ?

Значи освен, че имаш проблеми от сексуално естество в допълнение на липсата на хигиенните навици сега и интерес към мен и моите проблеми. Да те предупредя, че не съм обратен затова не се надявай излишно ;)

Айде, като продадеш сайта за над 2000 лева на някой англосаксонец/американец да се похвалиш в темата. Достатъчно я вдигнахме вече трябва поне 5 човека да са ти писали от чужбина.
 
От: От: От: От: От: От: От: От: От: сайта webcambg.com

Значи освен, че имаш проблеми от сексуално естество в допълнение на липсата на хигиенните навици сега и интерес към мен и моите проблеми. Да те предупредя, че не съм обратен затова не се надявай излишно ;)

Айде, като продадеш сайта за над 2000 лева на някой англосаксонец/американец да се похвалиш в темата. Достатъчно я вдигнахме вече трябва поне 5 човека да са ти писали от чужбина.

Това че не може да си намериш хуя за да си играеш с него, а не да спамиш тук, за 100 тен път ти казвам не означава, че аз имам сексуален проблем , а ти ! Това, че вониш на спамер клюкарка, отново не означава че аз имам проблем , а точно ти. Това че имам познати в чужбина пак явно е някакъв ганьовски твой проблем. Многооооо бавно ти го написах отново всичко това и надявам се този път да го асимилираш с двете си инвалидни мозъчни клетки.

14100434_1122439627846641_1100206821770524940_n.jpg
 
От: сайта webcambg.com

Стойко, вземи се в ръце. В този подфорум продавачите сте много чувствителни нещо, палите се като сух барут в пустиня. Аз за това имам една дума - излагация. И то въобще не се заяждам. Просто си задай въпроса - тук място за търговия ли е или детската градина? RealMoney очевидно има трески за дялане, тролства постоянно, но това не трябва да е причина един продавач в този подфорум да пада на това ниво или по-ниско.
 
От: сайта webcambg.com

Стойко, вземи се в ръце. В този подфорум продавачите сте много чувствителни нещо, палите се като сух барут в пустиня. Аз за това имам една дума - излагация. И то въобще не се заяждам. Просто си задай въпроса - тук място за търговия ли е или детската градина? RealMoney очевидно има трески за дялане, тролства постоянно, но това не трябва да е причина един продавач в този подфорум да пада на това ниво или по-ниско.

Е аз какво да направя, когато модераторството явно доста му куца на форума щом по-горния индивид-психопат, е всеизвестен трол и се стигна до тук от няколко дни тема в раздел "пордава" да е лепка за местните скучаещи спам-тролове. А в мое лице просто, реших да се позабавлявам с въпросния налеп. Щом модераторството куца , какво друго му остава на човек ?
 
Последно редактирано:
От: сайта webcambg.com

RealMoney не е спамил, всичко си беше по темата, беше писал, че сайта си го продал на чужденец, после каза че си го продал на българин, сега последно продавал ли си го или не си?
 
От: сайта webcambg.com

Продал го е на чужденец, който в последствие е взел българско гражданство, защото обикнал България само докато я гледа на камерите, поддържайки сайта. :D
 

Горе