страничката ми - http://prikachi.com

Здрасти и добре дошъл тук. Приятен престо и весело изкарване във форума, надявам се да си от редовните посетители. :wink:

Аз лично ми харесва както идеята, така и сайта, който си направил. Надявам се да достигне големи посещения. :) Успехи за напред.:) :wink:
 
Аз не съм дизайнер, но според мен цветовете не са подбрани правилно. Целият сайт е твърде сив и ти се губят и бялото и черното измежду самият дизайн. Отделно това имаш лоша дупка в сигурността, за която бих те рекетирал, като понатрупаш посещения:)

Плюс това самата търсачка работи някак си много бавно, а ме съмнява да се рови из кой знае колко голяма база данни.

И другата ми забележка е, че търсачката работи с POST, което означава, че търсенията няма да се отразяват в хисторито, ще нарушава навигацията, а и човек няма да може да копира URL-а с резултатите от търсенето.
 
Също и един Redirect After Post липсва, че ги мразим тия съобщения от браузъра "We have to resend your POST data bla bla"
Повечето потребители се сдухват като го видят това.

А сега ще видя дали ще ти измъкна администраторската парола :Д
 
georgimateev каза:
Аз не съм дизайнер, но според мен цветовете не са подбрани правилно. Целият сайт е твърде сив и ти се губят и бялото и черното измежду самият дизайн. Отделно това имаш лоша дупка в сигурността, за която бих те рекетирал, като понатрупаш посещения:)

Плюс това самата търсачка работи някак си много бавно, а ме съмнява да се рови из кой знае колко голяма база данни.

И другата ми забележка е, че търсачката работи с POST, което означава, че търсенията няма да се отразяват в хисторито, ще нарушава навигацията, а и човек няма да може да копира URL-а с резултатите от търсенето.
бате не дообясних щото с жорето се допълваме :lol: :lol:
 
georgimateev каза:
Нп. Аз пък сега като се зарибих и подхванах в Гугъл да търся български сайтове и си набелязах няколко жертви. Какво да им искам :)
жените ама само на богатите уеб мастъри че те са голд дигърки и са готини :lol: :lol: :lol:
 
Бате има някаф тука от 3 дни има статистика в Tyxo... прави 50 на ден. Обаче е нахвърлил разни реклами там. Да го тормозя ли, да не го ли...
Ако се окаже че админската парола му съвпада с тая за FTP-то ще е забавно да сменя неговите реклами с моето ID :DDD Но пък и аз не съм такъв човек..
 
georgimateev каза:
Но пък и аз не съм такъв човек..
осещам затова знам че няма да навредиш на никой я ми прати на лс ника му да не е един мой човек
 

Горе