съвети за сайт

sashun

Member
здравейте,

бих искал да ви питам какво мислитезатози сайт:
www. onewaytowin. com
очаквам критики

мерси
 
начи най-добрия съвет който мога да ти да е да гледаш от сайтовете за залози които си сложил като връзки и да се учиш. не ми харесва че има малко контент и че сайта уж е на английски а има бутони на български - тва е недопустимо :wink:
 
Защо толкова повтаряш "In section" ? Искаш да излизаш в резултатите от търсене на "In section" ? :D
 
AxCx каза:
Защо толкова повтаряш "In section" ? Искаш да излизаш в резултатите от търсене на "In section" ? :D
нов съв в занаята :)

мерси ще променям
 
Не е лош сайта, на мен ми харесва. Ама не мисля че мястото на АДсенса е точно по средата на сайта - изглежда кофти, а и така няма да ти се вдигнат кликовете.

Welcome! и после рекламките от гугъл, не изглежда и професионално, ама никак. Малко графики, няма да му навредят, снимки. И това: ..::Vote for us in BG Top. Thank you!::.. ме обива. И то защо е в началото - изглежда че това искаш да е първото нещо, което посетителите ти да направят (след кликането на рекламките на Гугъл).

Пооправи си ги и мисля че сайта ще стане много як, той и в момента е, но такива нещя го убиват много. А и не е лошо да си барнеш текста - AxCx ти направи добър базик. :)

Успехи и се надявам да не вземеш критиката като заяждане - само си помагаме тук. Успехи още веднъж. :)
 
Blinky каза:
Успехи и се надявам да не вземеш критиката като заяждане - само си помагаме тук. Успехи още веднъж. :)

Глупости даже се радвам, че изказвате мнение за което БЛАГОДАРЯ
 

Горе