тема за фукане

От: тема за фукане

Мани ама ако наистина е свалил толко кила нема вариант да не му се е свекла кожата... борбата с това може да продължи с години... Но евала, аз само един такъв инат познавам дет е свалил 50 кила :)

Иначе за темата се чудя дали има по-тъпа във форума :D
 
От: тема за фукане

Лично при мен приходите растат в геометрична прогресия, но съм далеч по-доволен от инфото, което ми влиза в кухата кратуна - също в геометрична прогресия:)
А тези 300Е/клик ми се струват нереални.
 
От: тема за фукане

най-скъпите ниши са lawyers и Insurances , както видя най-голямата е към 180$ което е 120Euro .по скъпи ниши от това няма .

Това са обявените, ти ако набараш кокала би ли го споделил с другите :)
 
От: тема за фукане

най-скъпите ниши са lawyers и Insurances , както видя най-голямата е към 180$ което е 120Euro .по скъпи ниши от това няма .
И то за адвордса, удряме тотала 50/50 и макса 50Е за публишъра, тоя не си е пил хапчетата с 300Е за публишър:)
 
От: тема за фукане

Ем аз имах сайт за адвокати, ама кликове над 5-6 евро не съм имал.
Тия 300 ми се струват малко множко, ама щом казва че има такъв, значи има.
Дано и ние да ударим по такъв клик :)

За килограмите, и аз свалих 10-тина, ама повече нещо не мога, закотвил съм се на 95 и не мърдам.
 
От: тема за фукане

То хубаво сте пуснали тема за фукане,ама пуснета една тема и за оплакване :) :p
 
От: тема за фукане

И аз искам да се изфукам - ФУК! :beer:
 
От: тема за фукане

Едно време се случваше, да има скъпи кликове и не вярвахме някой като каже няколко евро клик.
Случват се грешки, възможно е някой да е посочил грешна граница за клик.
НЕ виждам смисъл да ни лъже за подобно нещо, затова и го приемам за истина.
 
От: тема за фукане

Мани ама ако наистина е свалил толко кила нема вариант да не му се е свекла кожата... борбата с това може да продължи с години... Но евала, аз само един такъв инат познавам дет е свалил 50 кила :)

Иначе за темата се чудя дали има по-тъпа във форума :D


Ела като се чудиш на кафенце. Огледай ме, ако намериш свлечена кожа, ще ти дам да се възползваш от мен и от релефното ми тяло както намериш за добре.
Ако е обратното, аз мога да те употребя няколко пъти по различни начини :) или по добре да употребя гадже ако имаш и става за гледане или млада рода - всъщност те ще се предадат за употреба доброволно, дори и да ги скриеш има да драпат по стените и вратата, и да надерат цокъла от зор и мераци като ме видят:)

А за тъпата тема... това което за теб е тъпо, на мен ми е интересно и обратното, като гледам какви тъпотии пишеш ти по форума, не мисля че имаш някакво право да определяш коя тема е тъпа и коя не.

п.п. И какво значи "ако наистина"? Досега да съм ти давал повод на теб или на някой друг, да си мислите че си измислям или лъжа? Това че ти живееш в такава среда и не вярваш на околните е твой проблем.
 
Последно редактирано:
От: тема за фукане

Стиа се пени бре :) Ако верно не си се "свекъл" по-добре кажи тайната, защото това наистина е голям проблем. Най-малкото ще споделя с един френд, който има този проблем вече найста година (смъкна за кратно около 50 и сега има проблем точно с това)

Иначе темата си е тъпа, щото най-малкото ти не се похвали с нищо (освен килата и барелефа), а като за даване тон за песен трееше да изръсиш славните си успехи до като отсъстваше от форума. Щеше да е чудесен пример за предприемачите :) Иначе сеира ти си го правиш и без тази тема - просто бях убеден на 1001% че ти трябват точно 10 поста за да върнеш старият си вид - надуване надуване и пак надуване :D
 
От: тема за фукане

Първите дни, след като се завърна, си помислих - брах, тоя човек нещо се е размекнал:) Много културен и внимателен с потребителите ми се види... да не би да му има нещо!? С последните си постове обаче ме успокои.... :)


Я сега по темата...

За последните месеци успях да направя така, че успешна схемичка, дето носи по 1000-1500 евро на месец, да почне да носи по 0 евро. Не стига това, ами като се сгромоляса повлече и една 5 цифрена сума със себе си:) Всичко това само заради едно грешно решение.... Смятам постижението за доста значимо, защото градих нещата 5 години, а ги съсипах за 2 месеца.

Някой може ли да се изфука с нещо подобно?:lol:



Ела като се чудиш на кафенце. Огледай ме, ако намериш свлечена кожа, ще ти дам да се възползваш от мен и от релефното ми тяло както намериш за добре.
Ако е обратното, аз мога да те употребя няколко пъти по различни начини :) или по добре да употребя гадже ако имаш и става за гледане или млада рода - всъщност те ще се предадат за употреба доброволно, дори и да ги скриеш има да драпат по стените и вратата, и да надерат цокъла от зор и мераци като ме видят:)

А за тъпата тема... това което за теб е тъпо, на мен ми е интересно и обратното, като гледам какви тъпотии пишеш ти по форума, не мисля че имаш някакво право да определяш коя тема е тъпа и коя не.

п.п. И какво значи "ако наистина"? Досега да съм ти давал повод на теб или на някой друг, да си мислите че си измислям или лъжа? Това че ти живееш в такава среда и не вярваш на околните е твой проблем.
 
От: тема за фукане

Стиа се пени бре :) Ако верно не си се "свекъл" по-добре кажи тайната, защото това наистина е голям проблем. Най-малкото ще споделя с един френд, който има този проблем вече найста година (смъкна за кратно около 50 и сега има проблем точно с това)

Иначе темата си е тъпа, щото най-малкото ти не се похвали с нищо (освен килата и барелефа), а като за даване тон за песен трееше да изръсиш славните си успехи до като отсъстваше от форума. Щеше да е чудесен пример за предприемачите :) Иначе сеира ти си го правиш и без тази тема - просто бях убеден на 1001% че ти трябват точно 10 поста за да върнеш старият си вид - надуване надуване и пак надуване :D


Готин си :)
просто сутрин приемам нещата по-рязко.
За надуването... вярно е.
Но така съм решил, да се надувам в нета, за да съм нормален пред хората които срещам. :)
А за фукането... чакай да запаля, не съм и на 10% още...

Кожа нямам, смъкнах почти 50 кила с глад и спорт и да за учудване, нямам никъде провиснала кожа, за мен е също толкова странно колкото и за другите които ме познават.
Явно е до късмет и тип на кожата или начина на отслабване не знам, но кажи ми как да не се изфукам с подобно постижение?
Колко човека са свалили 1/3-та от теглото си за няколко месеца? :)
 
От: тема за фукане

За последните месеци успях да направя така, че успешна схемичка, дето носи по 1000-1500 евро на месец, да почне да носи по 0 евро. Не стига това, ами като се сгромоляса повлече и една 5 цифрена сума със себе си:) Всичко това само заради едно грешно решение.... Смятам постижението за доста значимо, защото градих нещата 5 години, а ги съсипах за 2 месеца.

Някой може ли да се изфука с нещо подобно?:lol:


Случвало ми се е няколко пъти да прецакам доходоносен бизнес, заради грешни решения. Лошото е че после не ти се занимава с дребните печалби и търсиш само големите като тази която си загубил. А защо да не може да се изправи на крака пак. Нали имаше една поговорка, където веднъж е текло - пак ще тече :0)


Първите дни, след като се завърна, си помислих - брах, тоя човек нещо се е размекнал:) Много културен и внимателен с потребителите ми се види... да не би да му има нещо!? С последните си постове обаче ме успокой.... :)

Така е защото пиша предимно вечер, а тогава съм спокоен и нежен, след погълнатите вещества.
Но сутрин, колкото и да мие тъжно, звяра в мен е жив и явно ще трябва да спра да влизам по това време :)
Сутрин не съм аз и се извинявам предварително, за последствията.
 
От: тема за фукане

Стиа се пени бре :) Ако верно не си се "свекъл" по-добре кажи тайната, защото това наистина е голям проблем. Най-малкото ще споделя с един френд, който има този проблем вече найста година (смъкна за кратно около 50 и сега има проблем точно с това)

колегата е бил в концлагер!
Нема диалози има само рабта
затва ся се пени да навакса и да спомене тялосложението
в концлагера му е истината!
Чистиш пода без да мъркаш!

За последните месеци успях да направя така, че успешна схемичка, дето носи по 1000-1500 евро на месец, да почне да носи по 0 евро. Не стига това, ами като се сгромоляса повлече и една 5 цифрена сума със себе си:) Всичко това само заради едно грешно решение.... Смятам постижението за доста значимо, защото градих нещата 5 години, а ги съсипах за 2 месеца.

Някой може ли да се изфука с нещо подобно?:lol:

кое е това грешно решение?
Не си плати хоста ли?
 

Горе