трябват ми два plugin-а за wordpress

toretic

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте, трябват ми два плъгина за wordpress, за по детайлно описание на лс.
Може и да не са точно плъгини, но ще трябват познания по wp и php :>
Начало 1ви септ, край+плащане 10ти септ.
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

проблем ли е да кажеш какви плъгини търсиш тук? ако някой знае ще се обади :)
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

явно toretic предпочита да му ги напишат, а не да вземе готови, може би защото просто няма такива
 
Re: От: трябват ми два plugin-а за wordpress

явно toretic предпочита да му ги напишат, а не да вземе готови, може би защото просто няма такива

Възможно е, но за момента само веднъж ми се е случвало да не успявам да намеря добавка, която ми трябва - тази от твоята тема за multiple search и чекбоксовете.
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

Има подобни, но не такива които ще ми свършат работа.
 
Подобни на? Със сигурност ще е по-добре да ми прочетеш подписа, евентуално може да ти спестим някой друг долар, а и евентуално да предизвикаш интереса на някой който може да ти напише въпросните добавки.

И не знам защо, ама никога не се кефя на обяви тип "продавам къща, повече инфо на ЛС".
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

Може да е нещо лесно и бързо и ако имам идея да дам.
Или пък да реша че офертата ме интересува.

Обикновено отварям такива теми щото ми е интересно заглавието, пък и да речем че съм един от не чак толкова многото хора тук, дето потенциално могат да свършат работата... Ама като не видя хубаво описание на проблема, просто си затварям.

Да седна да пиша ЛС-та само за да разбера какво се търси предполага че съм отчаян или пък юзърът ми е прекалено симпатичен че да подмина :) .
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

Просто искам да се разбера с човека на ЛС. Какъв е проблема, просто не ми харесва да публикувам идеята на модулчето което искам просто така.
@ktomov, аз не продавам къща. Като продавам нещо, то всичките му необходими информации ще бъдат публикувани, когато купувам нещо, предпочитам да се разбирам лично, а не на пейката пред бабите.
@Noke, съжалявам, че не съм ти симпатичен, ако можеш да помогнеш в случая пиши ми, готов съм да си платя за услугата.
 
От: трябват ми два plugin-а за wordpress

@Noke, съжалявам, че не съм ти симпатичен, ако можеш да помогнеш в случая пиши ми, готов съм да си платя за услугата.
Вкарваш ми думи в устата дето не съм казал, ни имал предвид.
Само имам предвид, че може би щеше да е по-лесно да има детайли. Иначе аз персонално не мога да поема ангажимент в момента поради липса на време/сили. Ако бях видял описание наготово, можеше да ми хрумне нещо и да изкоментирам неангажиращо. Да пускам ЛС означава че съм готов да се ангажирам с проблема :) . Пък аз готов не съм.
 

Горе