хАдминистрацията одъртя ;)

ktomov

Premium
Честит рожден ден на Blinky!
Моите пожелания вече ги казах, вие сте наред :)
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

След 30-тата година рожденните дни не са повод за радост, но все пак да му е честито и да си остане завинаги дете
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Да ни е жив и здрав и много успешни сделки му пожелавам, и да варди форума тука, че без него сме за никъде ...

А той минал 30-те. доде у наща група ...
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Днеска и роднина има рожден ден, хубав ден ще да е. Честит Рожден Ден Blinky, всичко най-добро и съм съгласен с biaaro, създали сте едно място пълно с много информация, пристрастяващо е, вчера даже го сънувах, влезнах и имаше напълно нов дизайн:lol:
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Жив и здрав! Пожелавам му коремче от бира, защото другата алтернатива е гърбица от работа! ;)
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Честит рожден ден :) Аз искам да ти пожелая много здраве, щастие, професионални успехи и да поддържаш форума все така добър. Наистина форума е уникално място с уникални хора и уникална информация. Сега като се замисля не мога да си представя какъв щеше да ми е в момента живота и бъдещето ако не бях открил този форум !
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Честит Рожден Ден, Blinky! Бъди винаги пич на място и се радвай на живота!
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Blinky, честит рожден ден батка да си жив, здрав и кинтите и фенките ти да се множат всеки ден! :)

Верно ли стана на 30, аз мислех, че си на 20 и нещо? :)
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Ееее, стига бе, верно ли 30-ка чукна? Честит юбилей, жив и здрав, пък те парите ще си дойдат! :)
 
Абе стига с тоя 30так ;) Един да каже нещо и всички се връзвате :)
Блинки си е младеж още :Д Темата беше за честитка, а не да му казвате как одъртява, колкото и подвеждащо да е заглавието ;)
 
Затваряйте темата, за догодина е :Д
А иначе е без значение, какво ти е ЕГН-то. Тук във форума най-голямо значение има на колко ти е мисленето.
 
От: хАдминистрацията одъртя ;)

Честит рожден ден и от мен :).Да си жив и здрав и всичко най най :)
 

Горе