я ударете едно рамо :D

има изисквания да има 18+ за всички хазартни реклами, както трябва текста на бета да е като лично мнение , просто вече имат супер много изисквания за рекламата на този букемйкър и затова не могат да ги рекламира всеки втори..
На мен ми направи впечатление за gambleaware. co . uk в сайт за българи ама явно си върви заедно с 18+ знака. Между другото сайта вече е begambleaware. org
 
Интересно ми е тези които сте видяли на 1-а страница дали сте търсили на латиница ( bet365 ) или на кирилица думичката ( бет365 )?
Според мен всички са направили копи-пейст от заданието в първия ти пост. ;)
 
Интересно ми е тези които сте видяли на 1-а страница дали сте търсили на латиница ( bet365 ) или на кирилица думичката ( бет365 )?
Е ти си дал параметрите в началото. Нужно ли е да проявяваме творчество? :D
 
Не просто защото на кирилица съм на 4 позиция според моя гугъл, но на латиница съм на 7 позиция и не съм виждал да съм на 1 страница и затова се чудя дали някой гледа на кирилица , ако е на латиница на 1 страница супер хаха
 
Според мен всички са направили копи-пейст от заданието в първия ти пост. ;)

Като най-мързелив направих Ctrl + tap и после "Search Google for '...'"
 
при мен с мозила и хром започна да излизаш последен на първа страница. С другите браузъри си по назад -2,3,5 страница. Не мога да си обясня защо е тази разлика в браузърите, като все търся в гоогле.бг а не по дифолт...
 
при мен с мозила и хром започна да излизаш последен на първа страница. С другите браузъри си по назад -2,3,5 страница. Не мога да си обясня защо е тази разлика в браузърите, като все търся в гоогле.бг а не по дифолт...
точно и аз незнам защо така, навсякъде е различно незнам вече гугъл какво прави..
 

Горе