Предлагам: ★★★ Реклама в спортна страница и профил

Статистика от последната реклама в страницата:
f18f48c7c4334f03aaca72157c9eb68e.png

+ 15 споделяния.

Очаквам интерес. :)
 
Да не ми се ядосаш нещо, ама каква е тази масова практика да си криете линковете:) Сложете линк върху някоя дума поне.
 
Кои линкове крием?
Ами в случая ти предлагаш реклама във ФБ страница, коя е страницата?
 
Всеки който е проявил интерес е получил информацията която му е нужна. Никому не съм оставил без нея и в невидение, къде и дали изобщо съм пуснал рекламата. :)
 
Всеки който е проявил интерес е получил информацията която му е нужна. Никому не съм оставил без нея и в невидение, къде и дали изобщо съм пуснал рекламата. :)
Не виждам нищо лошо, като предлагате нещо, да има един дискретен линк към вашата страница или сайт/:)
 
Не мислите ли, че е по желание на този, който предлага услугата? ЛС-тата са на един клик разстояние и е много по-удобно там да се извършват допълнителните питания.
Много капризни персони са се навъдили. :)

Ако ще трупате мнения в моите теми - по-добре си изберете някоя друга.
 
Забравил съм да добавя към темата:
Рекламни постове се пускат, когато са свързани с "Левски". Не приемам линкове от типстърски сайтове, освен ако не са обвързани по някакъв начин с тематиката на страницата.
 
Ъп на темата.
Поради мъжката насоченост профилът събира доста интерес с някой по-провокативен пост/картинка. Поддържа се активен.
 
С оглед на постигнатите резултати към новинарски сайт на човек възползвал се от по-ниската цена на услугата покачих цените, тъй като страницата е по-активна от всякога.

Съдържание под формата на линк, споделено преди 8 часа: 37k reach & 93 споделяния и 1600+ лайк-а на публикацията.
Към всичко отгоре: 1632 - Щраквания на публикация
 
С оглед на постигнатите резултати към новинарски сайт на човек възползвал се от по-ниската цена на услугата покачих цените, тъй като страницата е по-активна от всякога.

Съдържание под формата на линк, споделено преди 8 часа: 37k reach & 93 споделяния и 1600+ лайк-а на публикацията.
Към всичко отгоре: 1632 - Щраквания на публикация
Можели повече инфо на лс за страничката и цени ?
 
24 часа от публикацията: достигнати 43,500 души, 100 споделяния, 1850 лайка на публикацията.
1874 - Щраквания на публикация
 
Офертата за страницата все още е валидна. Профилът е занимарен и към момента не е рентабилен, но страницата е доста активна.

Лайковете растат и в момента наброяват 37 000.

Цената на линк е същата от първия пост.
 
Възползвах се от услугата на колегата за реклама в профил. Останах много доволен от посещенията, които получих. Препоръчвам! Точен и коректен е!
 

Горе