АТАКА предаде избирателите си и България!

От: АТАКА предаде избирателите си и България!

А къде според сидероулу трябва да е фокуса? В/у отмяна на забраната за пушене или в/у това, че всиките министри са любовници или в/у самозапалилия предоволен от живота?

Защо глупавите скандали почнаха да ти правят впечатление сега след като това практика от 10 години насам в парламента или ти отскоро все да се интересуваш от политика?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ами като така и така минава, тогава да си подават оставките и да олекотят бюджета. Целта на избирането им е да гласуват, дори символично. Това отразява позицията на избирателите им. А не популистки да предлагат нещо, а след това да ги няма да гласуват собственото си предложение.

Темата пусната от Редрум - Фен на противниковата националистическа партия
Аз съм "фен" на България, а не на някоя партия. Ако Волен си върши работата, пръв ще му ръкопляскам, бъди сигурен.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нали не мислиш, че всички депутати си стоят нон стоп на местата
А за олекотяване на бюджета е най-добре да са наполовина, вместо 240 да се намалят на 120
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Аз съм "фен" на България, а не на някоя партия. Ако Волен си върши работата, пръв ще му ръкопляскам, бъди сигурен.

И каква точно трябваше да я свърши - Да съботира избора на правителство и да отидеме на нови избори след това пак така и отново докато ГРОБ дойде на власт ли?

Това ли е правилното му поведение???
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Я админите вече за заключват темата :) ясно е, че всеки си има собствено виждане над нещата, но каквото и да умуваме тука, нищо не можем да променим. Вече всичко е ясно и само уличните протести могат да променят нещата, но дали ще стане по-добре с ново правителство...?
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ето ги НАГЛИТЕ провокатори от Греб
ГЕРБ си присвои заслугите за майчинските

Въпросът с майчинските бе една от най-спорните точки в началото на миналия декември, когато 41-вото Народно събрание обсъждаше Закона за бюджета на държавното и обществено осигуряване. Тогава с гласовете на ГЕРБ парламентът попари надеждите на майките за увеличение на обезщетенията. Бившите управляващи бяха категорични, че майките са приоритет за тях, но в бюджета за 2013 г. няма достатъчно средства. Твърдият отказ на ГЕРБ предизвика редица протести от страна на майките. Един от дебатите с властта майките проведоха на кръгла маса, на която се изправиха именно срещу Димитър Главчев, който тогава оглавяваше икономическата комисия към парламента. След опита за диалог с него майките стигнаха до заключението, че “за щастливи кокошки пари в бюджета има, но не за българските деца – не”.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

И каква точно трябваше да я свърши - Да съботира избора на правителство и да отидеме на нови избори след това пак така и отново докато ГРОБ дойде на власт ли?

Това ли е правилното му поведение???
За мен всички са еднакви. Така че, кой ще управлява, е все едно. A и Волен има 8 годнини активна политическа дейност зад гърба си, с хиляди гафове.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

да се махат комунистите
Да се махат непукистите!
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Едва ли има някой в този форум който да е торил повече Болен от мене. Но все пак трябва да бъдем реалисти и да отчетем каккви са възможните сценарии и ще установите че всъщност постъпи правилно.

Вариант 1

Твърдо отказва да прави коалиция с когото и да е и хвърля страната в поредица от избори докато в даден момент БСП и ДПС не успеят да съставят самостоятелно правителство със 121 депутата и се връщаме на положението което сме в момента само че със сумати похарчени пари и разбито довери на инвеститорите дето вече хич ги няма.

Вариант 2

След един от много проведени избори при които се оказва че имат мнозинство с ГРОБ стиска зъби и правят коалиция и продължава мъката от последните 4 години - Бизнесът ще е тотално убит индекса на демокрацията на баба си в гъзът- безработицата 30%

Вариант 3

След няколко проведени избора накрая ГРОБ и БСП правят коалиция и АТАКА както и целият БГ народ го духат

Сигурно има и някаква разновидност на тези варианти но като цяло това ни очакваше - избори до дупка и тотално сриване на държавата - Знам че това ГРОБ ги устройва щото ще се заметат следите от престъпната им дейност но техните въжделения най малко ме интересуват - единствено ми е чудно колко от тях ще търкат наровете в панделата.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Ти наистина ли вярваш, че ще има някой осъден? Най-много да изгори един бушон, но главата няма да я барнат. При всяко едно положение сме преебани. Честно да ти кажа, когато ми забие телефона, колкото да не ми се иска, понякога му правя хард рестарт.

По-добре ужасен край, отколкото ужас без край.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

За последното си много прав - По-добре ужасен край, отколкото ужас без край.

Иначе казано по добре ужасен край с БСП ДПС отколкото Ужас безкрай с ГРОБ

А колкото до осъдените аз ще съм доволен в панделата да влезнат дори и само едно две вицета от предишният мандатс няколко министърчета за гарнитура. Главата съм сигурен че ще свърши като своят кумир Бенито Мусолини с главата надолу (приликата между двамата е поразителна във всяко едно отношение отдавна се каня да пусна една тема)
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Не мисля, сегашното управление ще удължи агонията. Вече почти съм изгубил вяра, че на тоя ужас може да се сложи край без хард рестарт.

Така че, Волен не е алтернатива на статуковото, той си е част от него. Играч с играчите, паляк с паляците.

п.п. Не сравнявай не много умни спортисти с доказано умни исторически личности. Мусолини може да е бил всякакъв, но е бил един от най-добрите италиански журналисти и велик оратор.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

единствено ми е чудно колко от тях ще търкат наровете в панделата.

Да вземем да турим бас - аз залагам на "колкото предишните". :|
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Вискяр баса си го загубил по дифоут те сегашните още не им беше свършил мандата и първият министър от тяхното управление май го осъдиха.

Нещата не опират до това дали искат или не искат - От ЕС натискат най после някой да опере пешкира за назидание и не виждам по подходяща фигура от вторият гербер.

За сравнението си прав няма как да се сравни журналист с човек който е прочел една книга в живота си.

Обаче от там на татък му е пълно негово копие (гледай на някои от клиповете гримасите които прави Дучето) и съм сигурен че съвсем умишлено са следвали неговите стъпки (строежа на магистралите - налагането на култ към личността - убиването на свободата на словото и тн.) - и ефекта накрая ще е същият с главата надолу.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Нещата не опират до това дали искат или не искат - От ЕС натискат най после някой да опере пешкира за назидание

ЕС натиска още от времето на предприсъединителното преговаряне. Но нали знаеш, че нашето правосъдие не се стряска много-много от такива неща.
Освен това, ще започне верижна реакция. Появата на реална сериозна присъда отвързва появата на следващите.
Гарван гарвану око не вади.
И аз искам да видя доста хора осъдени, но не очаквам да се случи.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защо да е предателство това на Атака? Според мен трябва да мислят за народа, а не за себе си, ако не мислеха за народа , сега нямаше да има правилтелство все още..
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Защо да е предателство това на Атака? Според мен трябва да мислят за народа, а не за себе си, ако не мислеха за народа , сега нямаше да има правилтелство все още..

Грешиш, ако мислеха за народа, сега щеше да има нови избори. Ако защитаваха това, което проповядват. Но се видя, че всичко е един голям театър.
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Браян искрено се чудя на хората дето умират за нови избори - Какво очаквате да се случи на тях???

Дай някакъв очакван от теб развой на събитията от който да има смисъл да се провеждат нови избори

Или просто трябва да правим избори до тогава докато ГРОБ не получи пълно мнозинство та да сте доволни???
 
От: АТАКА предаде избирателите си и България!

Атака щеше да има по-висок %, повече депутати и щяха да са трета политическа сила. След като ГЕРБ и БСП не успеят да направят парламент, президентът, ще, не ще, трябваше да даде мандат на Атака. При отхвърляне на кабинет Сидеров, Волен започва да псува всички още повече, че не искат да дават на хората 1000 лева заплата и 500 лева пенсия, да се подобри здравеопазването, да се подпомогне бизнеса и при следващи избори, Атака щеше да направи кабинет.
Край на историята.
Обаче вместо това, Сидеров всеки ден сере едни големи лайна и затъва все по-дълбоко и по-дълбоко в тях. Ако продължи с тия селски изпълнения (защото те станах твърде много вече), на 100% ме губи като глас. Не ме е срам, че съм гласувал за тях. Срам ме е, че агитирах хората да гласуват за тях. И има хора, които гласуваха доверие на МЕН, и гласуваха за НЕГО. Сега тия хора сигурно и на мен гледат лошо... Филма е пълен :)
 

Горе