Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

От: Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

dnes.dir.bg/news/smart-katastrofa-guma-10522900?nt=13
 
От: Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

Не виждам и жилетки да са сложили!!!

А от опит мога да кажа, че тези триъгълници вършат слаба работа нощно време. Затова по-горе писах, че аварийни лампи никога не са в излишък. Има жълто мигащи акумулаторни осветители - за нощно време са много по-добри от триъгълниците.
 
От: Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

Ахахахха. Е не. Няма такъв смях :)))))
И откога кадито е голяма кола?? Кадито е с целите 20 /двайсет/ санта по-дълго от голф 5. Уникално голяма кола да ти кажа :)))))
Аз карам все големи коли, защото ги ползвам за работа. Мацките се мръщят, ама като се разхвърлят отзад на широкото и им е добре. Сега съм си взел едно ново Кади 2008 година и си го карам с кеф. Двигател 2ка, около 115 коня. Ускорява яко, не се движи бързо, че е много тежко, НО е фабрично на метан. Гори ми около 5 нас 100, бутилките са към 30 кг. Идеална икономична работна кола. На максимата съм, че 4-ите колела возят тялото - двете душата. Затова за кеф си карам мотора или скутерчето и само чакам да се стопи снега, че сега пак е кеф и падаш на меко, ама много време се лепят пластмаси. Карал съм бмв-та с по над 200 коня, разни мерцедеси, една карера съм опъвал на права 1 км и пак не може да ме впечатли колкото мотора.

Не ми се спори с теб, работил съм с теб, ако имам задача (скоро ще е) пак на теб ще я възложа, ако искаш да работиш с мен. Просто както казах, всеки месец минавам по 5000 км и горница и от такива светлини и тем подобни гъзарийки ми е втръснало и ме дразнят. Просто си представи примерно как един ден си минал 6-700 км, адски изморен си и се появи някой такъв да ти мига. Особено вечер е ужас.
 
От: Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

Ахахахха. Е не. Няма такъв смях :)))))
И откога кадито е голяма кола?? Кадито е с целите 20 /двайсет/ санта по-дълго от голф 5. Уникално голяма кола да ти кажа :)))))

Голяма е. Особено с двойните ресори, които ми хакнаха сега е по-висока от половината джиБове, които си виждал. Проблема е в това, че като е висока, тежка отзад и с предно предаване, толкова се вее, че с над 160 е неуправляема. Въпреки, че е нова, това е най-трудният за управление автомобил, който съм карал. Мондеото, примерно, въпреки че беше много дълго, с тази муцуна на акула ми позволяваше на Хемус да поддържам 180-90 и да вдигна 230. При високата скорост просто се лепваше за асфалта. Кадито тръгва да лети.

А да, кадитата имат къса и дълга база.
 
От: Въпрос относно ЗДП и мигащите светлини.

Много удобен и много бързо го намериха!
Не знам дали е той, но явно си знаят рецидивистите без книжка. Изглежда знаят и кой каква кола кара.
Оттук следва въпроса - що не ги ловят всяка седмица, например? Че нямат книжки, пък карат!
 

Горе