Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

От: От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

А това за номера - и аз се чудя..от както разбрах, че се й се е обаждал... :mrgreen:
Взел го е от сибир.* или тийн.алабала.* ;)
А може да са впрегнали антимафиотите...
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Въпросът е, че лошите чичковци не им стиска да ги оставят да фалират и хранилката ще продължи за сметка на нас. Оставят ли ги да фалират, ще им се разпадне кралството :)
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Въпросът е, че лошите чичковци не им стиска да ги оставят да фалират и хранилката ще продължи за сметка на нас. Оставят ли ги да фалират, ще им се разпадне кралството :)

Не е нужно се навлиза с подробности за малките деца, че оставят ли ги фалира ще докарат до фин. колапс франсета и дойчовците. Но за сметка на това ще ги изтисат като лимон, както БГ преди 15 год.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

С нетърпение чакам да си наема някой беден грък да ми копае лозето :lol:
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

С нетърпение чакам да си наема някой беден грък да ми копае лозето :lol:

Времето пред теб ще покаже :D
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Я па не виждам какво лошо е направил човека като се е обадил да види и нейната гледна точка. Даже му прави чест, че не се скрил като мишка ако разбира се го е направил без да има за цел някакъв PR.:)
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

С нетърпение чакам да си наема някой беден грък да ми копае лозето :lol:
Може ли и двама-трима за мен? :beer:
Че имам повече артикули. 8)
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Все пак идват избори, а недоволството расте със страшна сила. ;)

Ех избори... избори... Времето тече, месеците се изнизват а изборите лека по лека наближават... :wink: И знаят че на народа търпението му вече е на ръба да прелее... Естествено че ако е истина това, ще е заради това че наближават избори - та видиш ли ти колко сме учтиви и загрижени за народа, ха сега гласувайте пак за нас.

А нищо чудно въпросната ученичка и да е подставено лице от самите... ГРОБ и всичко да е постановка. В тая държава управлявана от измамници и манипулатори, на никой не вярвам. Тук всичко може да изфабрикуват.
 
blackout8, ти това лично ходи ли да го провериш или Дянков ти каза? Питам да знам дали имаш достоверна информация или просто повтаряш чутото от НАШАТА родна телевизия и преса. Говорил ли си с някой грък по въпроса?
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Аз досега по нашата родна телевизия не съм чул такова становище!!! Kaто гледам Редрума лансира идеята и Вискяра си допоиска още евтин труд.

Значи от друга ще да е моето становище, може би икономически анализ или викаш никой не може прави такива неща :D
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Kaто гледам Редрума лансира идеята и Вискяра си допоиска още евтин труд.
Винаги с интерес и копнеж съм слушал, как се берат портокали в Гърция и колко пари се изкарват.
Та, ако може от първа ръка да го чуя, ще ми олекне на душата.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Винаги с интерес и копнеж съм слушал, как се берат портокали в Гърция и колко пари се изкарват.
Та, ако може от първа ръка да го чуя, ще ми олекне на душата.

То и на мен ми е интересно. Щото от 2ра ръка знам, разказвали са ми, че условията на работа и заплащането, не са все едно бачкаш в Хотел Риц.
 
От: Дянков звъни на 15-годишна, обяснява за пенсията

Т.е. искаш Дянков да ти се обади и да ти обясни как ще се оправим и че гърците са по-зле от нас, нищо че стандартът им на живот дори и в най-бруталната криза е в пъти по-висок от нашия?

Когато изпращаш писмо, логично е да получиш отговор :)

иначе въпроса на момичето е нормален за нейната възраст.
Аз не бих питал защо на нашите пенсионери не им дадат по 800 лв. добавка.
 

Горе