Какво мислите за Исторически парк?

Има ли го някъде? И в крайна сметка какво се оказа? Пирамида или секта или добра инвестиция.
Още не. Не знам дали ще го качва цялото видео, нищо не каза по темата. Спомена за пълните интервюта, че може да се гледат само от мембъри в ютуб. За повечето в залата, да не кажа всички, със сигурност не е добра инвестиция. Fun fact: пред НДК, докато се организираха хората за влизане в залата, минаваха агитаторки от Величие с рекламни материали 🥹 . Нямаше провокации.
 
100% е секта + пирамида. Смятайте, щом Киро Брейка каза, че е недоволен, че са събрали само 930 000 лева, това били само стотинки за Ивелин, трябвало милиони да се събират щом каже той и щом Ивелин има нужда от кеш. Така че да знаете, 930 000 лева са като 93 стотинки за Ивелин, това го казва Кирил Кирилов, не аз. Е това ако не е секта и пирамида и колко човека даряват горките, даряват, а един Брейк им се присмива, че това са стотинки :(
 
100% е секта + пирамида. Смятайте, щом Киро Брейка каза, че е недоволен, че са събрали само 930 000 лева, това били само стотинки за Ивелин, трябвало милиони да се събират щом каже той и щом Ивелин има нужда от кеш. Така че да знаете, 930 000 лева са като 93 стотинки за Ивелин, това го казва Кирил Кирилов, не аз. Е това ако не е секта и пирамида и колко човека даряват горките, даряват, а един Брейк им се присмива, че това са стотинки :(
В действителност тия 93 000 не стигат за нищо. Схемата е за милиони. И Исторически парк не е единственият проект, който е в действие.
 
В действителност тия 93 000 не стигат за нищо. Схемата е за милиони. И Исторически парк не е единственият проект, който е в действие.
Не 93 000 лева, а 930 000 лева! Как така не стигат доникъде? Какво говориш? То е ясно, че това е една бездънна яма, но за какво точно не стигат? И щом Киро Брейка е замесен ... Сега се сещам за едно видео, в което онзи Дарин говори, каза че Брейка преди изборите щял да отиде на гробищата и да направи едно видео и бам днес го гледам цъфнал на гробищата и философства, е айде стига!
 
Не 93 000 лева, а 930 000 лева! Как така не стигат доникъде? Какво говориш? То е ясно, че това е една бездънна яма, но за какво точно не стигат? И щом Киро Брейка е замесен ... Сега се сещам за едно видео, в което онзи Дарин говори, каза че Брейка преди изборите щял да отиде на гробищата и да направи едно видео и бам днес го гледам цъфнал на гробищата и философства, е айде стига!
Киро Брейка не знам каква му е схемата и целта да подкрепя Исторически парк. Има нещо скрито. Видеото на Жечев си е най-адекватно и истинско, както и разследването на Капитал. Всичко друго е лаф, лаф, лаф и всеки сам си преценя.
 
Има ли го някъде филма. Абе тия големи педали, гледах някакъв лайф на Любо, в който обясняваше как преди излъчването са го привиквали в икономическа полиция, дори и част от зрителите са ги привиквали. Що за продънена държава е това, където явни неща се разследват, а се гонят хората, които толкова видно сигнализират, че нещата не са наред там. Нещо като партитата на оня маймун Диди. Явно голям чадър е разпънат там. Корупция - това е България. ;)
 
Имаше го качен в на Любо канала,но както предположих ,са го свалили .Добре ,че си го свалих на флашка ,че да го изгледам.Аз само не разбирам ,как Ивелин и всички около него така свободно си говорят ,10 милиона ,20 милиона .Все едно са някакви жълти стотинки .И те като управниците ,тука 2 милиарда ,там 5 милиарда
 
Ех, няма ли къде да се качи без цензура. :)
Явно е настъпил много хора. Запознат съм бегло със случая, но знам, че там нещо не са наред нещата. Но то пък къде са. ГЕРБ си имат цели магистрали, с които схемите им вървяха добре. ;)
 
Гледах донякъде - бахти скуката, нищо ново не чух. Компилация на неща дето Ивелин сам си ги е казвал.
Любо просто се амбицирал и напъва там като магаре да изкара нещо от храстите.

Edit: Пардон, неска бавно стоплям... ПРЕДИЗБОРНА ПРОПАГАНДА прави момчето.
 
Последно редактирано:
Каква пропаганда бе? Човекът се опитва да покаже още един тарикат. И глупаците, доверили му се. И Киро Брейка е замесен и става интересно. И тъй като нямаме закони, а корупцията ни е на почит, схемите си текат. ;)
 
Да платиш да гледаш нещо като "филм" и след 2 дена автора на това нещо да го пусне фрее... ми звучи като преброяване на дебилите.
 
Каква пропаганда бе? Човекът се опитва да покаже още един тарикат. И глупаците, доверили му се. И Киро Брейка е замесен и става интересно. И тъй като нямаме закони, а корупцията ни е на почит, схемите си текат. ;)
По-горе имам коментар които беше линк за сваляне после го редактирах на "Свобода на словото"! Линка беше пуснат за около 2 часа и беше свален. Сайта на които беше качен беше хостван в Германия и изписа че е нарушил правилата и потребителя които го е качил е баннат от всякъде. Да живее "свободата на словото" и "бг елита" гласувайте имате 3 избора (не партии):
1. За мафията която управлява до сега 30+ години
2. За мафията която беше част от досегашното управление но иска (още и още)
3. За мафията която беше анонимна но сега ако не влезне в политиката ще трябва да влезне на друго по-топло място
4. (БОНУС) за някои измислени псевдо изроди които казват че определен народ нямал право да живее и друг определен народ трябвало да го изтреби до крак.

Абе има избор не е като да няма г/д дали ще се остави верния електорат да гласува и да си избере същия боклук или ще се "намесят" мислещите ора и ще гласуват отново за отпадъка няма голяма разлика. Ама гласувайте все пак това е вашето право защото нали има за кои да гласувате и ще ви оправи. Или пък защото си мислите че гласа ви има значение?

Айде да ме опровергаете малко и да ме светнете защото аз не съм наясно:
1. Как когато някои иска да каже истината или да каже как някои от познати партии прави престъпления даже не го излъчват?
2. Как някои си пере парите с години прави си каквито си иска престъпления и изведнъж го налазват и той влиза в политиката?
3. Как по-дяволите има свобода на словото?
4. Как има закони за нормалните хора? Как важат за нормалните а не важат за престъпниците?
5. Как убиваш хора, дали от бой дали с колата и си пиян и си дрогиран и с години не могат да те осъдят?
6. Като цяло как и какво нормално има в тази държава за нормалните хора?

Ще кажете ми гласувай в неделя да се оправи? Ама кои ще оправи? Видяхме ги всички от всякъде? Ама то и един не става всеки е по-голямо зло от другия как да ги измерим?

Истината е че оправния човек цял живот сам ще се оправя в тази държава! Ако чакате някои да ви върши работа след като гласувате за него или живота ви ще е по хубав жестоко се лъжете. (Освен ако не сте от приближените до някои мошеник разбира се)
 
2.5 часа "филм" за измами, като всичко на всичко ДВАМА ревящи, демек "измамени"... единия още от първия кадър му свети флага, че е наркоманче, втория разочарован че още ги нема големите дивиденти.

Плюс онова журналистче-педалче което само повтаря "Понци схема, ПОНЦИ!!!", а даже не е прочело дефиницията за Понци...

До половината гледах, разкажете ако нещо пропускам :D
 
Последно редактирано:
2.5 часа "филм" за измами, като всичко на всичко ДВАМА ревящи, демек "измамени"... единия още от първия кадър му свети флага, че е наркоманче, втория разочарован че още ги нема големите дивиденти.

Плюс онова журналистче-педалче което само повтаря "Понци схема, ПОНЦИ!!!", а даже не е прочело дефиницията за Понци...

До половината гледах, разкажете ако нещо пропускам :D
Ми според мен това видео не е фактор и нищо не си изпуснал. Обаче не се променя факта че този Михайлов не е измамник!
По-принцип ми е все тая за такива случаи те са под път и над път! Но тук реших да отделя ей така едни 10 минути в търговския регистър и папагалчета + всичко което съм изгледал и чул = ами то ако някои наистина мисли този за светец и че мястото му е в политиката опази боже!

Той след него ще завлече толкова народ и ще съсипе толкова семейства че не е истина! Не говоря за така наречени инвеститори или каквито се водят там то е ясно че те няма да получат и 2лв. Говоря за наивните приближени около него младежи на по 20-25 години които го боготворят и той им е прехвърлил по 5-10 фирми с яко задължения ей така да си имат! А те си мислят че господина ги покровителства и им има такова доверие че едва ли не им подаря виждаш ли фирмите си. А те тия фирми продънени с по милиони дългове? Кой нормален освен мангалите които нямат нищо и не им дреме за 100лв. подписват да им бъдат прехвърляне фирми със задължения? ...

Той така се е изчистил че семейството си ще вкара в затвора и близките си ("") на които е прехвърлил само пасиви ни един актив?

И тук изобщо не става въпрос за така наречения Исторически Парк = това е хубаво нещо което е направено и никой предполагам който го е видял или е ходил не казва че е лошо! Тук говорим за човек които маниполира с приказки хората които седят на дивана и цял ден гледат tiktok/youtube/facebook и си мислят че е светило.

Ама истината е че такива хора няма и като си решил да подкрепяш или не някои поне трябва малко да се образоваш и да разбереш що за човекорганизация е това.

И си стоя на мнението от горния пост че аз не правя разлика между тоя бай ганьо и останалите защото на всички целта им е 1:
- За някои само лична облага
- За други и за чужда облага
- За трети ако не са в политиката трябва да са в затвора

Ама нищо нека мине неделя и 60% да има гласуваемост пак няма да има правителство защото старата песен на нов глас!

Ако някъде съм се изказал неподготвен опровергайте ме? Всичко което го пиша ей така са факти и го има черно на бяло може да чукнете 2-3 имена и фирми и ще видите. Ако смятате че е ок това и искате да станете собственици на фирми със стотици хиляди задължения или милиончета има още много отидете стиснете си ръцете и на вас ще ви предпишат по-една няма ядове.
 

Горе