Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

За тебе не говорих, твоите тийн глупости не ги броя за дискусия :)

Аз твоите ги броя за платени постове на платен подлизурко. ;)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Не ме кефи начинът на изразяване на Мишо Шамара, защото като набеждава някого за прост и тъп, то трябва да се погледне как самият той звучи.
Иначе в тон с казаното от М. Ш. ето един поздрав за наш Бойко Борисов:
[video=youtube;iEVqZv_Zjcw]http://www.youtube.com/watch?v=iEVqZv_Zjcw[/video]
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

You must spread some Reputation around before giving it to Test again.
Измекярино against, ти първи влезе в тази тема и започна да обиждаш персонално хората. Това че спряха да ти отговарят означава, че им е омръзнало да повтарят постоянно едно и също на такива като тебе, които могат да се похвалят с интелектуален потенциал колкото на мида. И не виждаш ли, че този форум не е като другите? Тук повечето хора са умни и съответно почти винаги са на мнение противоположно на твоето. Това, което искаш и ти харесва се нарича комунизъм, което е смешно като се има предвид, че обиждаш хората на "бесепари". Толкова ти е изветрял акълът, че няма накъде повече. Искаш Бойко да има цялата власт на всички нива и да прави каквото му кефне. Такова нещо вече никъде по света няма, дори в Китай и Куба. Може би само в Северна Корея е така, но там е най-голямата мизерия и глад в света. Имат си култ към личността на тамошния Бойко и всички останали екстри. На тях ли трябва да заприличаме? За да е пълна пародията най-верен партньор на ГЕРБ е Янето Янев - отрепка от класа, невиждана досега у нас. Двете фурнаджийски лопати се събраха и се коалираха.

Бойко нямал нужда от нищо? Бойко, който пътува с най-скъпия възможен транспорт на държавна издръжка, пуши изключително скъпи пури, прекарва милиарди държавни левове през банката на уж бившата си приятелка, оказва натиск на независими институции, за да закриля бизнесмени, които са му симпатични. Бойко, който смята Тодор Живков за свой кумир и модел на подражание.

Тука не сме трима. Във форума има стотици хора, но само няколко се връзваме на простотиите ти, което е грешка, признавам си. Това говори лошо за нас и трябва да се поправим. Всъщност през дългите периоди, когато те няма във форума, дискусиите обикновено са полезни и интересни, но всяка твоя намеса, или на сдуханото наркоманче Монев, снижава нивото до това в коментарите към долнопробните новинарски сайтове, където сигурно висиш и ръсиш "мъдри" мисли, когато не си тук. Това, колко си далеч от нивото на останалите е очевидно, заради факта, че като основни аргументи използваш обиди. Това за теб е логичен завършек на всяка една тема и дискусия, което показва какъв глупав селянин си, но не като месторождение, а като душевно състояние. В момента и аз падам до същото ниво, но ми е за първи и последен път за разлика от тебе. Затова по-назад в темата казах, че човек със същия успех може да спори и с радиоточка. Не приемаш нищо, което ти се казва и си знаеш само твоето. Когато на всички им писне и млъкнат сядаш върху лайната, които си изсипал изтъркулваш се, за да те покрият изцяло и заявяваш, че си победил понеже не е останал никой друг.
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Измекярино against, дрън-дрън-дрън....

Тесте, ти май от БСП си се учил на полемика :) Много и долго говорене, за сметка на това - никакво съдържание :)

Ето ти тема да вкараш малко съдържание - седнете с тео и сметнете кражбите на ГЕРБ и кражбите на БСП, че да направим съпоставка и да докажете твърдението си, че ГЕРБ са надминали всички по кражби :)

Айде давай да те видя, стига само празни приказки си плещил.
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Тесте, ти май от БСП си се учил на полемика :)

Рядко срещано промит мозък си, доказа го многократно.
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

You must spread some Reputation around before giving it to Test again.

Ти продължаваш със дълбоко-смислените коментари :) Като си дал репутация на някой няма нужда да се хвалиш пред целия форум.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Тоя да не е решил и той да прави партия? (не мисля да му гледам "речта")

Алане, много бяло почна да сипваш - да не си приел някоя източна религия и да си в траур, бре?

Виж, че като не следиш нещата не си подготвен а? Като ти казвам да не коментираш където не разбираш, ти продължаваш. Шамарчето е със Слави Бинев и ГОРД - не се изказвай повече като не си наясно, ебати схемата си, всеки разбира от футбол и от политика, ебаси
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Слави Бинев - бивш подземен дупелизец, който яде шамари от Жоро Илиев... и ако това е бъдещия управленец, няма да се различава по нищо от сегашния
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Съгласен съм с голяма част от думите на шамара. Само дето тона и изказа, ако бяха представени по-друг начин, щеше да е къде по-добре.
Само ме дразни факта, че са политически акциите му. Ако не играеше с партиите - наистина можеше се докара имиджа на модерен превратаджия борещ се за хората, но ....
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Виж, че като не следиш нещата не си подготвен а? Като ти казвам да не коментираш където не разбираш, ти продължаваш. Шамарчето е със Слави Бинев и ГОРД - не се изказвай повече като не си наясно, ебати схемата си, всеки разбира от футбол и от политика, ебаси
Ами питам подготвените. Лошо ли е?
Отдавна не следя кой къде го сърби и за какво харчи субсидията си (едно време се наричаше стипендия). Та може от време на време да се окажа в небрано лозе. Пък ако е узряло, може да си кусна малко. ;)
Хич не бих се учудил "певеца" да се отдели от "негово преосвещенство". Кучето лае според стопанина си. Пардон, според субсидиращия го.

А относно кой как сипва - слушайте парламента по Хоризонт. Вътреседящите са успели да докажат, че поне ги бива в нещо - влезли са вътре. Спрямо там, на моменти Ниагара изглежда като селско ручейче през август.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Оле, оле ....

???

Да вярвам в благата надежда, че го прави от себе си за народа без скрити кориси и мисли, без извличане на дадени дивиденти?
Ако те кара да спиш тази идея нощем, тогава не ми чети поста :)
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

???

Да вярвам в благата надежда, че го прави от себе си за народа без скрити кориси и мисли, без извличане на дадени дивиденти?
Ако те кара да спиш тази идея нощем, тогава не ми чети поста :)
Гарантирам ти, че познавам мишо повече от тебе и че е точно така, както го казваш
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Изобщо няма да си отдел от времето да ги гледам този дребосък.
Ще кажа успех на всички които му се кланят, и задоволяват от думите.

Както виждам, моите обожатели са доста активни отново, не съм и предполагал друго.
Но и тук отноео ласкателите са едни и същи...чудо.

Ех пичове...
ако си ангажирате безсмисленото време в тия теми в обща идея, големи успехи ще жънете.
Ама успех, знам че никой тук не уважава мнението на другия, само собственото си, с различни доводи.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Гарантирам ти, че познавам мишо повече от тебе и че е точно така, както го казваш


Е добре по-добре го познваш от мен, с неговата музика растях, по еднакви места сме ходили с едни и същи хора сме говорили, но добре ти си по-наясно. Я кажи на колко си години да знам, кой клас си била повремето на гумени глави и компания, сигурно трябва си обикаля клубовете :)

А Слави Бинев да не му е най-големия фен :)
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

седнете с тео и сметнете кражбите на ГЕРБ и кражбите на БСП, че да направим съпоставка и да докажете твърдението си, че ГЕРБ са надминали всички по кражби :)

Невъзможно е това да стане сега. Първо трябва да свърши мандатът на ГЕРБ. Сега така или иначе много от информацията е скрита и трябва някой друг да дойде на власт, за да я извади. Предполагам че някой може да сметне нещо приблизително, но ще му отнеме доста време, защото всеки ден излиза по нещо ново. Аз съм ЗА да излязат наяве кражбите и злоупотребите на всички досегашни правителства, но за съжаление привидните противници реално се пазят един друг, затова няма нито изобличени, нито наказани, нито ще има някога. Имаше някакви жалки опити да съдят Доган за консултантските му милиони, източени от държавата, но видяхме какво фиаско претърпяха. Да не говорим за още по-големия провал с атаката към бившия военен министър Николай Цонев. Пълна излагация на разследващите, прокуратурата и съда. Станахме за смях по целия свят. За близо 4 години управление на Бойко, колко са върнатите пари, откраднати от БСП, НДСВ и Иван Костов? Защо царят открадна златни имоти, забогатя от тях и все още никой не ги е върнал на държавата? Имаше и обещания, че щели да се ликвидират енергийните монополи в частни ръце, а стана точно обратното без никой да обясни защо.

А за да се върна към темата, Мишо Шамара вероятно все още е член на ГЕРБ и не е тайна, че е пял на предизборните концерти на партията. А сега докъде я докара и то заради някаква песен, която дълго време си е била налична в мрежата, но никой не й е обръщал внимание, защото е тъпа, преди на някой мозък да му хрумне, че била незаконна.
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Ти продължаваш със дълбоко-смислените коментари :) Като си дал репутация на някой няма нужда да се хвалиш пред целия форум.

Еми то смисъл в дискусия с теб няма как и да има щото си кон с капаци!!!
 
От: От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

Невъзможно е това да стане сега. Първо трябва да свърши мандатът на ГЕРБ. Сега така или иначе много от информацията е скрита и трябва някой друг да дойде на власт, за да я извади.

Значи нямаш информация какви са кражбите, обаче в същото време твърдиш, че ГЕРБ са надминали и БСП по кражби?

По принцип по това се познава кога един мозък е бил промит. Незнаеш - обаче някъде вътрешно си убеден, че е така, и то до такава степен, че си готов да спориш с часове.
Обаче до момента, в който не ти поискат факти.

Това се постига като 3 години от всички медии ти набиват това твърдение в главата - "БСП бяха зле, обаче ГЕРБ направо се оляха" - всеки ден, по всички медии в продължение на 3 години и щеш-нещеш това послание се загнездва в подсъзнанието и е какво става - половината форум тръби, че ГЕРБ били задминали кражбите на БСП, обаче никой не знае за какви кражби става въпрос.

Аз няколко пъти вече казвам, че не случайно изляха над 2млрд за тая пропаганда - защото ефект има.
 
От: Как ласкаво се изказа Мишо Шамара :)

against, няма дим без огън. Няма да им изреждаме далаверите, но са на всички фронтове - евро пари, заменки, медии, банки, институции. Надминаха всички обаче по едно - окрадоха бизнеса. Не едрия монопол, а дребния. Милион и няколко стотин хиляди фирми ежедневно минават под ножа. По всевъзможни параграфи. И да не викнеш сега, че е спряна далаверата :) Върви си с пълна пара, но през техните обръчи. Всичко друго не е в калта, на 2 метра под земята е.
 

Горе