Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Статус
Not open for further replies.
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Не си чул, но да ти кажа ако сложиш на масата резултатите, излиза че безкръвната революция на демократите е много по разрушителна. Милиони избягали българи, демографски колапс, промяна на етническия състав на населението на държавата, хиляди обезлюдени населени места, почти напълно срината икономика. Въобще съществува ли днес българска държава? А за това, че не си чул да взривяват бомби, мога да ти дам за пример София, която е бомбандирана от английски и американски бомбандировачи през втората световна и хиляди хора са избити от демократичните бомби. И това не е само в България, всъщност май предимно демократичните армии нападат и унищожават цивилно население, от втората световна до наши дни.
Понеже се интересувам от история ти препоръчвам да си купиш една книжка преиздадена тази година, която си заслужава да се прочете:
http://www.helikon.bg/books/21/157247_nie-branihme-tebe,-sofiia.html
157247z.jpg


А това, че вярваш, че можеш ей така да си тръгнеш от ЕС е смешно. Нима си мислиш, че някой ще те остави самоволно да напуснеш, да спреш да плащаш членски внос и да си евтин пазар, и да дестабилизираш съюза. Това никога не може да стане. По своята същност съюзът се стреми да бъде свръхдържава, точно каквато беше СССР.
 
Последно редактирано:
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Никс, защо не разкажеш какво се случи след 10-ти ноември. Дай нещо по-актуално, например за демократичната революция. За 20 години колко милиона българи избягаха от България? Писна ми да пишеш едни и същи неща. Каква е целта?

Хайде появи се още един болен мозък

На каква възраст юроде ?

С изказванияти си ми напомняш на бабичките от махалата (лека им пръст на повечето) които при антикомунистическите ми изказвания винаги повтаряха едни и същи мантри : Кой те изучи, кой те лекуваше безплатно и те изпращаше да ходиш на почивки на море и планина и прочие простотии.

Образованието ми го дадоха моите родители, безплатно или не пак щяха да ми го осигорят с потта си, както ми осигориха и правилен и здравословен начин на живот за да не се налага да се срещам с така наречените лекари.

А що се отнася до 10 ноември какво е станало тогава знаеш ли, явно НЕ хайде да те култивирам

НИЩОООООООООООООООООООООООООООООО, НИЕНТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Комунистите за една нощ станаха капиталисти или си назначиха такива а те останаха в миманса да дърпат конците

90% от "бизнесмените" на средно и по високо равнище са назначени за такива от комунисти и милиционери или те самите са "бивши" такива.

Именно благодарение на тях много Българи се отказаха да се борят и избраха емиграцията като по лесния начин за решение на проблемите си без да осъзнават че това ще им струва по скъпо защото проблемите бягат заедно с тях и ще ги следват където и да отидат до тогава докато не ги решат.

Решението им обаче може да стане само на местна почва, на почвата където са възникнали те с ЛИКВИДИРАНЕ на причинителя им а именно Незаконната 67 годишна комунистическа власт и назначените от нея "капиталисти".

В истински демократични държави мирното решението е само едно и то беше взето навсякъде ЗАКОН ЗА ДЕКОМУНИЗАЦИЯ, без приемането му единствения изход е РЕВОЛЮЦИЯ

Само България, Сърбия, Русия и бившите съветски републики не приеха такъв закон и не случайно България не беше спомената при празнествата по повод честването на падането на Берлинската стена защото тя не е бивша комунистическа а НАСТОЯЩА такава "държава"

PS

Тази вечер имам работа и нямам повече време да те ограмотявам, ако искаш да научиш нещо макар че за теб май вече е късно гледай в понеделник и петък от 20.30h Диагноза с Георги Ифандиев по Евроком
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Хайде появи се още един болен мозък

На каква възраст юроде ?
На този психично болен Никс, няма ли кой да даде бан?
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Да ме ограмотяваш? Съмнявам се това да се случи. Всички политически процеси, които са случиха през последните 20 години се случиха с благословията на Запада и САЩ. Интересно как така комунистическа държава като нашата е член на НАТО и ЕС?

България не била спомената на някакво честване, голям праз. Май много държиш на това, защото постоянно го пишеш. Интересно как така "свободните, демократични" натовски държави нямаха нищо против миналата година да маршируват на червения площад редом до комунистическата армия на Русия (СССР).

430x288.jpg

“Днес войници от Русия, бившия СССР и от съюзническите сили ще маршируват заедно в една колона, което е доказателство за общата ни готовност да браним мира”, каза Медведев. Наблюдатели изтълкуваха веднага тази фраза като знак за желание за помирение със Запада и НАТО. След тези думи на Медведев симфоничен оркестър изпълни Одата на радостта от Бетовен - химна на обединена Европа. 9 май се чества на Запад като Ден на Европа.
9-ти май - ден на демократична свободна Европа и денят на победата. :) Много ми беше забавно когато се случи това, защото истерясалите русофоби и русофили нямат обяснение. Хайде да видим ти как ще обясниш събитието.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Поздрав за болния Никс:
[video=youtube;J-ESX84HYTo]http://www.youtube.com/watch?v=J-ESX84HYTo[/video]

Красная армия всех силней!
 
Последно редактирано:
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Тази вечер имам работа и нямам повече време да те ограмотявам, ако искаш да научиш нещо макар че за теб май вече е късно гледай в понеделник и петък от 20.30h Диагноза с Георги Ифандиев по Евроком
Аз предавания на агенти на ДС не гледам.
Георги Ифандиев - журналист, агента на ДС с псевдоним "Пиер",подвизавал се в ТВ СКАТ, Евроком и др. Истинското гръцко име на същия е Георгиос Менелай.
:D
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Искаше да ти разясна кухата дата 10 ноември но явно презункцията ти е била другаде а именно любовта към матушка Русия и великата червена армия от чиято закрила сме избягали предавайки се на империалистите от САЩ и НАТО ..... а няма такъв смехххххх:lol:

Ще те разочаровам но вече наколко века кавказките Българи се гаврят с Руските Терористи и Окупатори и тяхната така наречена "армия" и продължават да се гаврят

"Докато не се освободим напълно от руския ботуш няма да сложа оръжие"--Доку Умаров пред радио Свободна Европа

[video=youtube;TnvmGZpeG3c]http://www.youtube.com/watch?v=TnvmGZpeG3c[/video]
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Какво причини един паметник :D. Обърнахме го на чат. Ще помоля някой от модераторите да затвори темата ми и да я мята в коша, че почнахме да заприличвам на един друг форум съставен от 99% жени....
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Никс, пак си измисляш разни неща. Опитах се да ти кажа, че Студената война свърши, така че - смени репертоара :)
CIMG0589.JPG


п.п. Кавказките "българи" се гаврят с руските терористи, точно така както афганистанските "българи" се гаврят с американските :D
 
Последно редактирано:
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Никс, пак си измисляш разни неща. Опитах се да ти кажа, че Студената война свърши, така че - смени репертоара :)
Той живее в измислен свят, който само той познава. Историята не познава този свят.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Никсовото, че е извън пътя то ясно.
За паметника според мен ще е хубаво ако решат да го махнат, а не да събират пари да го чистят и го оставят да се лигавят с него. Сега едни за други против паметника. Ако го няма там ще е за всички.

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=180971&srcpos=4&p=4
 
Последно редактирано:
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Трябва, да. Защото в момента повечето са издраскани и е някаква грозна гледка. Не че те са шедьоври на изкуството, но с надписите върху тях картинката става отблъскваща.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Трябва, да. Защото в момента повечето са издраскани и е някаква грозна гледка. Не че те са шедьоври на изкуството, но с надписите върху тях картинката става отблъскваща.
Да, ама Никс е по грозните гледки и е тук за да се гаври. Та всеки с приоритетите си ...
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Руската уруспия Шаренкова е изпратила две от швестерките си след нощнaта смяна пред министерството но земеделието да излъскат паметника на руските терористи

Според непотвърдена информация това са страна и харкона
 
От: От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Руската уруспия Шаренкова е изпратила две от швестерките си след нощнaта смяна пред министерството но земеделието да излъскат паметника на руските терористи

Според непотвърдена информация това са страна и харкона


При теб всичко е непотвърдено и плод на болния ти мозък.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Аз вчера минах от там и един старец го бършеше с една кърпа, но нищо не ставаше - явно после са го изчистили с нещо дрго. Иначе беше пълно с народ около него и го снимаха.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

почистили са го, обаче прочетете руските медии по въпроса. очаквайте скок на газа зимата, нова цена за аеца и сигурно лукойл ще съдира прошлявите ни задници още дълго време.
хич не им се е понравило на "големите" там и ще ни е*ат както направиха с глупавите украинци. като сме прости ще ядем дървото щото българия не е никой на сцената и не може да си позволява такива провокации :D германците си траят, а има много повече да се оплакват и да негодуват от нещо, ама са разбрали че русия е добър бизнеспартньор и си правят търговийката без да лаят много. то почти цялата ни проскубана държава се крепи на един туризъм, и то кой идва тук? еми да, пак руснаците. идват и пенсионери германци, които харчат по 1 евро. а кой купува имотите по морето и налива парите в туризма, е не са германците...
просто племе сме и политиката е грешна, щото запада ти дава един дебел, нищо няма вече да ни дава никой даром понеже сме с всички и накрая сме сами, а сами не може понеже не сме швейцарци, а се знаем какви сме и няма 400 милиона за някакъв газопровод - прочетох такова мнение по руските форуми, беше нещо от тоя сорт: цялата им въшлива държава няма 400 милиона, тука само путин има толкова джобни. смятайте колко ни се смеят и има защо
бойко е виновен :D:D

това е лично мнение
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

като сме прости ще ядем дървото щото българия не е никой на сцената и не може да си позволява такива провокации :D германците си траят, а има много повече да се оплакват и да негодуват от нещо, ама са разбрали че русия е добър бизнеспартньор и си правят търговийката без да лаят много.
Да, ама въшльото Никс и други подобни малоумници не го разбират, и се гаврят с паметници.
 
От: Паметник осъмна с графити в центъра на София.

Бе замислете се - за почистването са дали 800 лв. С толкова пари може да се направи малък барелеф. Кое е по-добре ?
Ако паметника се демонтира не мърдат поне 4-5000 лв разходи. С толкова пари може да се изгради паметник ( както каза никс няма паметници на български ханове ). Кое е по-добре ?
Освен, че цял свят пак ми се присмива и пак започнаха припирни по едва утихнала тема друго май не стана... Че изпълнението си беше супер спор няма. Гледам в соц кокошрника вече тениски промотират с картинка :D Ей тва са предприемачи ;)
И аз съм несъгласен с идеализирането на миналото, особено спрямо "осбободителите", обаче тяхното оръжие е точно подмяната на историята. А като разрушаваме паметници правим същото - подменяме си историята. Защо да използваме похватите на тия промивачи на мозъци ?
Нека строим български паметници - така ще покажем, че ценим българското и обичаме страната си. Като разрушаваме паметници само показваме, че не уважаваме другите. И без това отвсякъде ни го слагат в услужливите задници на политиците ни, ако започнем и ние сами да си го причиняваме ще ни останат само учебниците по история със съмнително съдържание.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе