Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Вискяр да те попитам нещо друго за разнообразие - Колко години изкара като милиционер и до какъв чин стигна преди да те уволнят?

манта колко ти плащат от бсп-то и защо емигрира?
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

манта колко ти плащат от бсп-то и защо емигрира?
Шах и МАТ :lol:
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

България трябва да е независима и не ни трябва нито ЕС нито НАТО

За турското членство, ЕС ще си го набият самички, ако ги приемат, но като гледам няма никакви държавници не само у нас но и на европейската политическа сцена
Цялата политика на ЕС се ръководи от бизнес интереси
Едрия глобален капитал дирижира парада, а не некви национални интереси
Което разбира се е добре дошло за такива като неоосманистката доктрина, но не и за такива малки държави като България
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Вискяр да те попитам нещо друго за разнообразие - Колко години изкара като милиционер и до какъв чин стигна преди да те уволнят?

Абе, я кажи за тия дето им се кланиш и защитаваш? Половината или 90% са от ДС?
Типичен комунист, гледа интрига да има...
Почна ли да печелиш от правителството или още не е сигурно заради протестите?
Май пак ще останеш на сухо и няма да го има бизнеса ти :-o
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Вискяр да те попитам нещо друго за разнообразие - Колко години изкара като милиционер и до какъв чин стигна преди да те уволнят?

Изумяваш ме и ти се възхищавам на богатата фантазия! Не съм очаквал, че си в състояние да зададеш толкова разнообразен въпрос?! Дори бих ти дал репутация, но в категория политика не става... :(

На този въпрос ще ми е лесно да отговоря: В системата на МВР съм бил две години. Влязох и излязох като редник.
 
От: От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

България трябва да е независима и не ни трябва нито ЕС нито НАТО

Защо? Толкова държави са в ЕС и НАТО..като гледам са си много добре
в ЕАИО ли иска да сме? :D

Цялата политика на ЕС се ръководи от бизнес интереси

естествено, че е така
ти от какви други интереси би искал да се ръководи?

ако и ние се ръководехме от същите интереси (бизнес), щяхме да сме добре
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Според мене си от заблудените европейски патриоти
Какво ни е бъдещето в ЕС, според тебе
Европата се държи като господарка с малки държави като нас и ни действа както си иска
Господарката казва да се надупиш и да ти шибнат сто камшика и ти стискаш зъби и си трайш от любоФ към принцесата Европа
Едрия капитал, който движи ЕС, не се интересува за българския бизнес, още по малко пък се трогва за теб и твоето семейство

А пък по темата за турското членство в ЕС, ако това стане, ще спечели единствено неоосманкота доктрина и турците ще осъществят геополитическата си стратегия за големия и малкия полумесец на Европа
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Аз да ви обясня на всички разбирачи, щото ми се правите на много хинтелигентни...
особенно driskotrixa.

По-добре да ви шибат немците, културно и по европейски с малките бели *ишки, отколкото да ви хайдакат азиатците с късите ръкави / то на дриско ще му харесат и двата варианта де.../
Щото както и да го погледнем, сме си овце за клание!!!
малка държава с лош материал, останали сме само турци, цигани, кръстоски ииииии най-заблудените бегета, които не се усетихме на време или сме нямали възможност да си хванем пътя...

Псувате турция, но турците бяха 100 години след нас а сега са 20 пред нас и няма да ги стигнем. мамлигите и те бягат пред нас.
Ако не беше европа момченца, сега щяхте да сте предприемачи, друг път, или милиционерите щяха да ви шибат още по мазетата или мутрите да ви пердасат по улиците.
Ако ще и в утопия да живеете, пак няма да ви е добре, щото сте загубена кауза разберете го. Никой няма да дойде и да ви донесе първо, второ, даже две втори и трето на аванта и да ви пита искате ли десерт и допълнително.


и мани другото, нямаше да ме е яд че е така, обаче, като гледам всички разбираме от политика и футбол, а и в двете сме на опашката :) ебах тоя карък а?

За тези които могат и знаят как, няма никакво значение дали на власт са едните или другите или третите, а такива като дриско си ходят със цървулите и сега и ще си ходят ако ще да се сменят и 10 нови партии.

Между другото, да сме реалисти, разликата е огромна от сега и преди 20 години, ако не я виждате или сте заети с дебелия вибратор в задниците си или сте коне с капаци.
Стават нещата просто стават бавно.
И най-лошото е е дори македония и албания ще ни изпреварят и след няколко години ще са по-добре от нас и ще ни се смеят :) а нас ще ни е яд и ще си капем в задниците, капките на доктор бах!!!
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Какво ни е бъдещето в ЕС, според тебе

мрачно :D същото ще е и във ЕАИО

има едно поговорка: "Който не работи, не трябва да яде"
или иначе казано: в България не работим (достатъчно).
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

мрачно :D същото ще е и във ЕАИО

има едно поговорка: "Който не работи, не трябва да яде"
или иначе казано: в България не работим (достатъчно).
Кой каза, че сме калпави, някой от твойте любими политици ли?
Да продаваме всичко, щото и без туй не работим, наистина голямо бизнес решение
Еми да пуснем сичко на европейския пазар, да си продадем и земята и да плащаме за наем
Чужди инвестиции ли искаш, продай си къщата на свободния европуйски пазар и излез на свободен наем
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Кой каза, че сме калпави

защо изопачаваш думите ми?

казвам ти, че 500к души не работят (* по една или друга причина)
те ако работят и внасят пари в хазната (данъци) ще има повече за образование, здравеопазване и т.н. :)
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

защо изопачаваш думите ми?

казвам ти, че 500к души не работят (* по една или друга причина)
те ако работят и внасят пари в хазната (данъци) ще има повече за образование, здравеопазване и т.н. :)
Извинявай, ако не съм разбрал, помислих, че си еуропуйски патриот:rolleyes:
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Нортрант, проблемът ти е, че възприемаш разни хуманоиди, в повечето случаи неспособни да работят друго освен да копаят канавки, за равнопарвни граждани на тая държава.
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Нортрант, проблемът ти е, че възприемаш разни хуманоиди, в повечето случаи неспособни да работят друго освен да копаят канавки, за равнопарвни граждани на тая държава.

Няма друг начин.. те също влизат в бройката.
И канавки трябват - вместо да ползват машини, може да изкарат затворниците :)
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Китайците са построили Стената си с "копаещи канавки". Вижда се от Космоса.
Ние строим магистрали с техника последна дума. Ремонтираме още на следващата година новопостроеното...
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Мога да съм сигурен в нещо, само ако съм го видял с очите си. ;)
И то не винаги...
 
От: Само ДА ТИ КАЖА, че подкрепяШ турция за членство в ес

Мога да съм сигурен в нещо, само ако съм го видял с очите си. ;)
И то не винаги...

Всеобща заблуда е това, че Китайската стена се вижда от космоса
това имах предвид :)
 

Горе