Трагедията в Норвегия

Re: От: Трагедията в Норвегия

чист геймър на които му е писнало.. ама от старото поколение куеиър или думър прочистил е нивото и се е предал... както казах този кънтър ви е развалил геимплея непомните или незнаете какво е (сдлед 30 та секунда става екшъна)

[video=youtube;iPfaQJuWGvU]http://www.youtube.com/watch?v=iPfaQJuWGvU[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: Трагедията в Норвегия

Тоя си е националист отсекъде - то си личи
И по кое си личи? Че е рус и бял? Интересното е, че го обвиняват за взривовете, а пък радикална ислямистка групировка е поела отговорността. Доста иронично.
 
От: Трагедията в Норвегия

Според мен не е геймър, а дали е бил под въздействието на опияти не зная.. Действията са му били предумишлени, според мен напълно съзнателно е убивал хората, което показва явни психически отклонения, друг е въпроса защо аджеба, тоя човек не е затворен в клиника, ами се разхожда свободно?!
Липса на съпротива, че то как да се защитиш от въоръжен човек, когато ти си с голи ръце / плюс това повечето са били на детски лагер 13-19 години/, освен да бягаш, където ти видят очите? И те са бягали децата, и са скачали във водата, ама той и там е "раздавал правосъдие". В такива моменти човек се паникьосва и парализира.. Каквото и да кажем, нито можем да го осъдим, нито да го убием, камоли да върнем децата. Да почиват в мир.
 
Re: От: Трагедията в Норвегия

И по кое си личи? Че е рус и бял? Интересното е, че го обвиняват за взривовете, а пък радикална ислямистка групировка е поела отговорността. Доста иронично.


за взривовете го обвиянват защото си е купил 6 тона изкуствена тор доколкто четох в някои саитове че ми станаха много... а от нея става експлоизив които е гледал дискавъри знае

а тези ислямските гледат как да блеснат за чужда сметка ако мине номера мине...
 
От: Трагедията в Норвегия

Относно тази ислямистка организация, прочетох, че властите не вярват те да стоят зад атентата, тъй като те смятат, че признавайки си за някоя бомба, те си вдигат рейтинга и се изкачват по-нагоре в сбърканата си йерархия.
 
От: Трагедията в Норвегия

При всяко едно положение е пълен психопат и изрод. Едно хубаво нещо има в тази новина обаче. Всички, които си умират да се вайкат и да псуват България, и колко зле било тука, да видят в цивилизованите страни какви психари живеят.
 
От: Трагедията в Норвегия

Aбе то и тука лудите не са малко, ама да чукаме на дърво не са тръгнали да ни трепят наред.
 
Re: От: Трагедията в Норвегия

Според мен не е геймър, а дали е бил под въздействието на опияти не зная.. Действията са му били предумишлени, според мен напълно съзнателно е убивал хората, което показва явни психически отклонения, друг е въпроса защо аджеба, тоя човек не е затворен в клиника, ами се разхожда свободно?!
Липса на съпротива, че то как да се защитиш от въоръжен човек, когато ти си с голи ръце / плюс това повечето са били на детски лагер 13-19 години/, освен да бягаш, където ти видят очите? И те са бягали децата, и са скачали във водата, ама той и там е "раздавал правосъдие". В такива моменти човек се паникьосва и парализира.. Каквото и да кажем, нито можем да го осъдим, нито да го убием, камоли да върнем децата. Да почиват в мир.

хъм не че го оправдам къде прочете че са деца никъде по светонвни ситове не видях да пишат деца навсякъде пишат youth - млади "летен лагер на младежката организация на Норвежката работническа партия" която упрвлява в момента там нещо като нашата Бузлуджа и младежкото БСП... непълноелтни не членуват на такива места... някои които му е дошло в повече и е взел нешщата в свои ръце по малко откъснат от действителноста начин :(

нашето общество е много болно и въпреки всичко е неспособно да се възприеме ужаса от такива събития които стават по света (аз още съм фрустиран от коментарите под статиите за убииците на яна от вчерА)
 
От: Трагедията в Норвегия

Деца са. В лагера са били на възраст от 14 до 18 години.
 
От: Re: От: Трагедията в Норвегия

чист геймър на които му е писнало.. ама от старото поколение куеиър или думър прочистил е нивото и се е предал... както казах този кънтър ви е развалил геимплея непомните или незнаете какво е (сдлед 30 та секунда става екшъна)
Coolice, много е старо - разочарован съм. Ето това играя аз:
[video=youtube;nZiBsJtXRyY]http://www.youtube.com/watch?v=nZiBsJtXRyY[/video]
 
От: Трагедията в Норвегия

Бяха толкова млади - между 14 и 19 години", разказва 42-годишната Анита Лиен, която живее недалеч от острова, пред Ройтерс.
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3982191
 
От: Трагедията в Норвегия

Когато бъде унищожена ценностната система, всичко може да се очаква.
 
Re: От: Re: От: Трагедията в Норвегия

Coolice, много е старо - разочарован съм. Ето това играя аз:
...
е аз геимя от лаптоп в новите игри съм ограничен до старкрафт 2 за съжаление ... а сместиаслните такси на обучението което ще завършвам скоро са повече от за геимърски ... много разходи... други приотитети ... голяма мобилност нямам възможност да си имам локална щаига да си геимя като едно време :(
 
Последно редактирано от модератор:
Re: От: Трагедията в Норвегия

Teens were seen jumping into the water and swimming away

18-teen 19-teen (може да бъдат избирани за депутати евро депутати кметове) питам да изясним не искам да споря ( за да се съгласвя може някои да е довел по малкък роднина с него ) кофти събитие да не го превръщаме в безмислен спор :(
 
От: Трагедията в Норвегия

Брайвик също така е масон,

заяви говорител на организацията. Свободните зидари се събират в тайни братства в много части на света.

Как ви се връзва християнски фундаменталист с масон?
 
От: Трагедията в Норвегия

Ужасна случка. Но и аз си задавам въпроса какво правят 14-15 годишни на събор на работническата партия...
 
иво аз никъде освен във вести не видях да споменават за жертви такива под 18 години ама може да е имало те неса като наще медии да създават психоза
 
От: Re: Трагедията в Норвегия

иво аз никъде освен във вести не видях да споменават за жертви такива под 18 години ама може да е имало те неса като наще медии да създават психоза
Labour Party member Bjorn Jarle Roberg-Larsen told CNN the vast majority of the youth movement attendees were between the ages of 16 and 22, though some were as young as 13 and others as old as their early 30s.
http://edition.cnn.com/2011/WORLD/europe/07/23/norway.camp.youth/index.html?hpt=T1
 

Горе