Украйна - Русия какво ви е мнението

Под ''елит'' имаш предвид децата на тия, които са изтребвали елита ВИ по време на ''съветската окупация'', нали? Само за вас фашистките пионки са елит. За мен елит са били хора като Вапцаров и Гео Милев, убити от вашия ''елит''.
Не съм сигурен, отново, че разбираш думата ФАШИСТ. Нещо, което Русия в момента практикува усилено над автономна и призната държава. Но често се случва да ползвате думи, на които не им знаете значението. ;) Чети и се върни да коментираш.

Ето да загрееш:

 
Не съм сигурен, отново, че разбираш думата ФАШИСТ.

В контекста на ''съветската окупация'', терминът е пределно ясен. Фашисти са всички, които са избивали идеалистите-комунисти заради техните убеждения.

Дядо ми е бил ятак на партизаните по време на фашиската окупация на България. Некъв фашист, част от тогавашния ''елит'', искал да запали къщата на дядо и баба, барабар с дечурлигата вътре. Накарал го през нощта да се качи на покрива и да сваля керемидите, след което се отказал да пали... Разминало се.

След 9-ти (по време на съветската окупация), ролите се сменили. Дядо станал служебно лице, а оня - затворник. На почивки го е бил дядо шибания ВИ елит. Изкарал му е всички ''елитни'' лайна от главата. :)

Нещо, което Русия в момента практикува усилено над автономна и призната държава.
Страшни смешки... Фашизъм е това, което Чифутистан прави в Газа. Русия просто си взема обратно подаръците. Нали така правят бизнесмените с неверните курви? Точно това е украйна - курва, а не държава, хеле пък автономна. ;)

Чети и се върни да коментираш.

Ти чети. Аз съм чела достатъчно. Имаш остра нужда. Цунки... ;)
 
Да вземем и ние да си вземем Македония? Нещо, което Русия ни създаде тук, за да няма силна балканска държава. Взима си нещо, което е подарило? Сравнението и е глупаво, но то кое от това, което си написала не е.

Нека се съгласим и двама с едно нещо - никоя голяма сила не ни мисли доброто. Нямат изгода, дори ще понесат големи вреди, ако тук на пътя между Азия и Европа има държава силна....да речем колкото Великобритания....и за това мачкането идва от всяка една страна. За жалост - няма добри. За жалост всеки е видял и преживял различни неща и това успява да разграничи два щаба, както се вижда в темата. И оставяйки историята на страна, защото е доста размита и всеки режим се опитва да наложи една "истина", следва да се гледа в настоящето и бъдещето.
 
следва да се гледа в настоящето и бъдещето.
А то, бъдещето, никак не е розово, съдейки по настоящето и тенденциите за ескалация на един, разпален отвъд океана конфликт. ;)

За жалост, ние отново сме от неправилната страна на историята... Елитът ни все с фашистите, а народът си иска Русия. :)
 
Понеже ние си се дърляме за спорта, а геополитиката е сложна материя, една илюстрация, която е чудесна отправна точка.

п.с. Сомалия е една от най-бедните страни в света, а вижте къде стои в класацията по-долу. ;)


Да допълним картинката, щото местните демократи-западняци не раззбират за какво е цялата тупурдия

458985717_10229474936310456_4945894710610936049_n.jpg


Днеска урокът ще е под формата на картинки, предвид умствения капацитет на учениците. ;)
 
Последно редактирано:
А то, бъдещето, никак не е розово, съдейки по настоящето и тенденциите за ескалация на един, разпален отвъд океана конфликт. ;)

За жалост, ние отново сме от неправилната страна на историята... Елитът ни все с фашистите, а народът си иска Русия. :)
Съмнявам се някой да иска деградация, мизерия и да го бият по протестите, но щом казваш. :)
Ние сме там където е тренда, ама не успяваме да се възползваме както трябва, защото толкова си могат нашие корумпирани уроди. :)
 
Ами то си пише, че два от списъците са "непълни", а точно щото са събирателни не е ясно колко още случаи има, за които хората не са потърсили обещетение или не са информирали властите. Както и тогава коментирахме, едва ли Г. Димитров ще е притеснен, че можело обществото да си промени мнението за "Освабадителите", ако случаите са толкова, и сам да констатира, че "много зачестили".
Да, пише си. Колкото и още да има, този със 152-те имена вероятно е крайният. И коментираме конкретно списъците, за които таеше надежда, че ще са вероятно хиляди... ма греда. Какво би притеснило Гошето си остава плод на твоята фантазия.

Иначе в списъците има "убити от съветски войници в домовете", другото интересно е, че при едни пише "Загинал/прегазен от съветска кола/камион", а при други "Убит от съветска кола", секи сам може си прецени.
Аз прецених, че значи едно и също... - инцидент. То реално около 20 са убийствата, другото са инциденти има и само ранени.

Ето ти пример за промивка, която и червена еуглена да питаш, ще ти каже, че са на освободиле и всичко е било супер, а както виждаме има загнинали, обири, изнасилвания и тн.
Имало е факт, коментирахме какво количесвто армия се е изляла... всяква паплач може да има сред тях. Да не забравяме, че.. все пак сме били куче пазач на нацистите. Също така отбелязахме с документи, че и съюзникът ни на е крал.. и заплашвал и че ние, като "освободители" на македноско сме ивзършвали подобни престъпления...

Ето няколко примера за неописани случаи, за които явно е имало информация. В с. Дивдядово у списъците има съобщено за 1 убит в дома му от "братушка". Пък тук пише, че "заедно с други" бил убит и комсомолеца.
В списъците се описани доказани случаи, тия дали са били доказани не се знае.

Най-забавното е как промивката плъзна за 9-ти.. точно както филмчето от миналата година.. и тука голям вой.. списък с имена... зема да публикувам списък с имена на загиналите след лекарството на Чърчило.. или да изброя избитите партизани само от снимките в подкрепа на Народния съд.. само от снимкте мога да изброя над 20, повече от реално убитите от списъка...

Двете лекета добре са стиковани. А на мен ми се обяснява за мъжkа любов. :D
Дай нещо по темата иначе оставаш форумния пример за дебил и търсач на мъжки ласки.
 
и да го бият по протестите
Кой протестира в Русия? Там хората са доволни и консолидирани зад великия си президент. Над 70% одобрение, и тва според изследване на щатско НПО. ;)

Руската мизерия, пиле си е само в твоята главица. Ако искаш да видиш мизерия, поразходи се из страната, ама не до морето. ;)
 
Добре го надуши, ако не знаеш, NOVAPS, робува в Германия :D :D

Надушил той.. 100 пъти му е казвано.. ма му е трудно четенето с разбиране... Иначе робувам яко.. искам и аз да съм кът форумните бизнесмЯни... еМки, мЕмки.. 20, 30 годишни се таа....

 
Кой протестира в Русия? Там хората са доволни и консолидирани зад великия си президент. Над 70% одобрение, и тва според изследване на щатско НПО. ;)

Руската мизерия, пиле си е само в твоята главица. Ако искаш да видиш мизерия, поразходи се из страната, ама не до морето. ;)
Именно, никой. А питаш ли защо? :) Бой и затвор. То и Тато го избраха с над 80% одобрение. :D И в Беларус е така, и Северна Корея. :)
Колко да е доволна една смачкана от диктаторите си нация?
 
Именно, никой. А питаш ли защо? :) Бой и затвор. То и Тато го избраха с над 80% одобрение. :D И в Беларус е така, и Северна Корея. :)
Колко да е доволна една смачкана от диктаторите си нация?
3033.jpg

500.jpg

AP23082664923098.jpg


Дам, Русия ми е като Франция 🫶
 
3033.jpg

500.jpg

AP23082664923098.jpg


Дам, Русия ми е като Франция 🫶
Що, ЮК къде ти е? Новият премиер се канеше да лишава протестърите от медицинска помощ, щото не е гот да роптаеш, че създадените от ЦРУ радикални ислямисти ти колят децата. Демокрация и пълна свобода.
 
Що, ЮК къде ти е? Новият премиер се канеше да лишава протестърите от медицинска помощ, щото не е гот да роптаеш, че създадените от ЦРУ радикални ислямисти ти колят децата. Демокрация и пълна свобода.
Мила, всички премиери, депутати и плужеци имат идеи и предложения. За това са там, за да са безполезни и да ни докажат, че е имало такова нещо като липсващо звено. ;)
 
Франция има много да учи от Русия, там е меката на здравата полицейщина.

Намери видеа няма никаква разлика.

Понеже спомена Народния съд пртовери също и френския какви ги е свършил тогава се жали за българския. Провери хубави и чия идея е.

Хубаво е да се поинтересувате и америкаснката армия каква леш е оставила след себе си от цивилните в Германия 😆
В случая се налага да обясня, че не защитавам руснаците ( макар, че е нормално да има извращения справка Ирак и американците отново таква е природата на войната ) просто ти показвам как монета има две страни не гледам едностранчиво като вас на нещата.
 
Как ще няма разлика? Къде в демократична Франция ще бият хора, защото са излезли в подкрепа на опонентите на властта в момента? Ако не правиш разлика, може да не си пишем по тази тема, ако искаш.
 

Горе