Честит ни Шенген

Я кажи да чуем, за златния юан и за рублейта.
Член на НАТО се кандидатира за БРИКС.
 
Константин Копейкин руската курва, беше изявил сериозно желание България да си вземе територии от Украйна, след незаконно гласуване..

Кога ще чакаме долара и еврото да западне, и да дойдат златните юани и оркската рубля?

Тея китайци успяха ли да направят витло на самолет модерен, или още се мъчат да краднат както са си научени цял живот?

 
Последно редактирано:
Кога ще чакаме долара и еврото да западне, и да дойдат златните юани и оркската рубля?
Бъди спокоен, доста преди евроатлантическия блян за победа и репарации :D

или още се мъчат да краднат както са си научени цял живот?
Янките пък крадат кабели заради медта
 
Последно редактирано:
Явно идиота си ти с плиткоумния мозък, къде в някой мой пост съм споменал нещо за Русия. Не знам как може да сте толкова ограничени и за вас има само едно - невероятния запад и лошата Русия. Аз пък не съм нито за едното нито за другото, колкото и странно да ти изглежда. Значи според теб щом не харесвам гейската пропаганда, педофилите, лъжата на цялата банкова система еврото, значи съм за Русия - страшна логика. Напрво те блокирам да не ти гледам плиткоумното мислене, че ми се повръща от такива като теб.
А за какво си, Зайко? На село да ринеш лайна? Ок. Добре. Давай смело, има нужда и от такива. Бъди за каквото си искаш. Къде точно по света няма място без гейове, педофили - което е вид болест тъпако, система за управление на паричните потоци - за следене и злоупотреба. На село в обора няма такива неща. За това блокирай ме, и не пиши за неща, които са далеч от теб. ;)
 
Последно редактирано:
Шок и ужас!!!

Като миналото лято, като по-миналото лято и следващото, и така. Но мерси за ъпдейта. Не се сетихме. Лоша Европа, всичко ни вдигна, вече няма баничка и боза за 6 Ст. :)


Давай за Изток, към една светла Беларус. Там нищо няма да ти вдигнат.
 
Като миналото лято, като по-миналото лято и следващото, и така.
Абе, с две думи: ''Санкциите работят''. ;)
 
Бъди спокоен, доста преди евроатлантическия блян за победа и репарации :D

Така е, ама запада колективно се бореше само с една чума- онова за което душичките ви умират. Социализма ви. Тоя мач е игран и свирен преди много години за радост на нормалните хора.
 
Така е, ама запада колективно се бореше само с една чума- онова за което душичките ви умират. Социализма ви. Тоя мач е игран и свирен преди много години за радост на нормалните хора.
Че какво общо има съвременна Русия с комунизма, освен според късите съединения в промития ти мозък?
 
Не. Тренд е от има няма десетилетие, ако сте го изпуснали този момент. :)
Айде сам да си потърсиш графики как се е движела цената на газа преди инвазията и след ''санкциите'', че не ми се занимава. Можеш да чекнеш и колко по-евтин ни излиза втечнения (пак руски, ама през посредници) от тоя, дето идваше директно по тръбопровода.

Именно тва е пример за пагубните политики на днешния ЕС, който се превърна в най-уродливото копие на СССР.
 
Не бе, там е меката на демокрацията и свободата на словото. :)
Пффф. Точно толкова, колкото и в УСА-то и ЕУ-то. Навсякъде е едно и също.
 
Шок и ужас!!!

Като миналото лято, като по-миналото лято и следващото, и така. Но мерси за ъпдейта. Не се сетихме. Лоша Европа, всичко ни вдигна, вече няма баничка и боза за 6 Ст. :)


Давай за Изток, към една светла Беларус. Там нищо няма да ти вдигнат.
E, чакай ся..нали като се освободихме от руската зависимост щяхме да ударим кьоравато с братски американски газ ( купуван от Русия ) и още от безкрайните азерски запаси ( от Русия )?
 
E, чакай ся..нали като се освободихме от руската зависимост щяхме да ударим кьоравато с братски американски газ ( купуван от Русия ) и още от безкрайните азерски запаси ( от Русия )?
Да, купуваш от там където има, кафе от Италия и Бразилия, 1-нолевови боклуци от Китай, и така. Сещай се сам как продължава.
Пффф. Точно толкова, колкото и в УСА-то и ЕУ-то. Навсякъде е едно и също.
Да, сигурно. И там викаш опозицията гни по сибирските затвори или те смачкват на площада, защото протестираш за правата си. ;)

Айде сам да си потърсиш графики как се е движела цената на газа преди инвазията и след ''санкциите'', че не ми се занимава. Можеш да чекнеш и колко по-евтин ни излиза втечнения (пак руски, ама през посредници) от тоя, дето идваше директно по тръбопровода.

Именно тва е пример за пагубните политики на днешния ЕС, който се превърна в най-уродливото копие на СССР.
Всички правят грешки, ЕС е идеален пример също. Русия - друг. И какво? Живееш в това, което забъркват глупаците по тези политически постове. Нищо, скоро, както се е случвало в историята, обществото ще им "подскаже", че не се взимат решенията, защитаващи техните интереси. Никога не съм твърдял, че санкциите ще спечелят точки на ЕС, но съм твърдял, че грешки правят и едните и другите, крайно убедени, че наказват другата страна, а в крайна сметка на това обикновения човек и бизнес страда.
 
Всички правят грешки, ЕС е идеален пример също. Русия - друг.

Тук не става въпрос за грешка, мило, а за пълно подчинение на политиката на сащ, която не иска силна Европа. На ключови постове в ЕС са поставени хора със зависимости и те определят курса на стария континент, който е самоунищожителен!

Колкото до Русия, не знам какви грешки са допуснали, но в условия на зверски санкции, те бележат икономически растеж, докато Европа изпада в рецесия. Да накажем врага като се самоубиваме??? Ето затова сме срещу ЕС, а не срещу оригиналната идея за икономически съюз на сувереннни държави.
 
Българите на 9 юни….
Лесно ти е на теб, там може и да не гласуваш. Дори е препоръчително чуждоземци да не взимат отношение. Но нищо, после не пречи да се мрънка, ако не си упражнил вота си, нали? ;)
 
Тук не става въпрос за грешка, мило, а за пълно подчинение на политиката на сащ, която не иска силна Европа. На ключови постове в ЕС са поставени хора със зависимости и те определят курса на стария континент, който е самоунищожителен!

Колкото до Русия, не знам какви грешки са допуснали, но в условия на зверски санкции, те бележат икономически растеж, докато Европа изпада в рецесия. Да накажем врага като се самоубиваме??? Ето затова сме срещу ЕС, а не срещу оригиналната идея за икономически съюз на сувереннни държави.
Аха. Да, но не е като да изсипеш 200 000-дна окупационна войска, да избиеш елита и да сложиш комунисти. :)
 
Лесно ти е на теб, там може и да не гласуваш. Дори е препоръчително чуждоземци да не взимат отношение. Но нищо, после не пречи да се мрънка, ако не си упражнил вота си, нали? ;)
Съгласен съм. Не живееш в България = не гласуваш. Мрънкането е щото уж го играете умни и красиви ама заради ваште ялови избори всички лапат грездея.
 

Горе